1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Alanyasporla Ilk Sezonum

Devamını bekliyoruz..Başarılar kariyerinde.

Default Alanyasporla Ilk Sezonum

Alanyasporla sezona galibiyetlerle basladim. Bindirmeler taktigini kullandim.

Ancak kadroda bir sure sonra sakatliklar basladi. Bunun uzerine dar transfer butcesiyle mumkun olan en iyi transferleri yapmaya calistim.

Yeni transferler zamanla oturdu ve neticede playofflara kaldim.

Playofflarda Dardanelsporu penaltilarla 4-3, Karagumruku 2-1, Adana Demirsporu 1-0 yenerek 2. Lig A grubuna yukseldim.

Transfer butcesi aciklandi --> 35.000 $

Her turlu oneriniz, vb. icin simdiden tesekkurler.

Wink güzel bir takım

arkadaşım transferlerinden suat için sölüyorum doğru bir transfer çorumsporun yıldızlarından bir tanesi ben çorumluyum suatı çok iyi biliyorum her meçta güzel performans sergiliyo başarılarrrrr........

Nesil
    2006
    Yer
    Island

kariyerinde başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

şu beşiktaş oyunumu bitireyim hemen 2.ligB açıcam çok zevkli oluyor
    tebrikler başarılarının devamını dilerim

herkese yorumlari icin tesekkurler. butceme uygun transfer onerilerine acigim.

genclere ozen goster gelecegimiz ama gzl kadro ilk sezon için basarilar dilerim

bakalim a kategorsisinde neler yapacagim...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

inş. 1.lige cıkıp basarılı işler yaparsın ....

10. Default

hocam isLh. daa ii oLuRsn ya ben hep soruyom ama bu ss LeRi nasiL koyyosunuz (:

2. lig a kategorisine pek isinamadik. 16. haftadayim 3 galibiyet 1 beraberlik ve 12 maglubiyetle 16. siradayim. nerde yanlis yapiyorum? hala bindirmeler taktigini kullaniyorum. yaptigim transferleri ekte verdim. bana yol gosterebilir misiniz? simdiden tesekkurler!

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

insallah daha buyuk transfer butceleri gorursun kariyerinde.

Quote Originally Posted by ibig61 View Post
    insallah daha buyuk transfer butceleri gorursun kariyerinde.
    ben de oyle umuyorum ama henuz goremedim. varolan butce ve kadroma yapabileceginiz oneriler daha makbule gececektir.

Quote Originally Posted by can124 View Post
    2. lig a kategorisine pek isinamadik. 16. haftadayim 3 galibiyet 1 beraberlik ve 12 maglubiyetle 16. siradayim. nerde yanlis yapiyorum? hala bindirmeler taktigini kullaniyorum. yaptigim transferleri ekte verdim. bana yol gosterebilir misiniz? simdiden tesekkurler!

Taktiginde sorun var o taktikle ve o kadronla ust liglerde basarili olamazsin. benim 4 4 2 attaackingi denemen yararina olur.

yukardaki ark. hakli

arti neden serkan i bedavaya almadin ki

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

zaten mühim olan bu sene hemen süper lige çıkmak olmamalı.. yani çok zor olur o! çok iyi transferler yapabilmen lazım! mühim olan bu sene orta sıralarda olabilmen bence devre arasında bi kaç daha iyi transferle ve yeni taktiğinle taktiğini oturtarak bunu başarabilirsin. zaten öbür ki sene de büyük ihtimal bi aksilik olmassa süper lige çıkarsın gibime geliyor!

herkese yorumlari icin tesekkur ederim. bahsettiginiz taktigi deniyorum ve gayet mutluyum. kaleci olarak veysel cakmak i transfer ettim ve kadroda revizyona gittim. antreman programimi degistirdim ve futbolcularin ozelliklerinde epey gelismeler oldu. ikinci yarinin ilk macinda samsunsporu 6-0 yendim. iyi de oldu bir kac gun once yonetimden ultimatom gelmisti. gelismeleri aktaririm. iyi gunler...

Mesaj Yetkileri