1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: dusuk formun nedeni......

Default dusuk formun nedeni......

selam arkadaslar ben klasik 4-4-2 taktigiyle oynuyorum maclari yensemde genelde oyuncular 7 ortalamayla oynuyo...oyuncularin mevkilerine gore otomatik ayarlardan secmem dogrumu sizce mesela kanatta oynayan biri icin winger yada defansin ortasinda oynayan biri icin centre back secmem dogrumu.. yardim ederseniz sevinirim

2. Default

Oyuncuların ortalamalarına bakmana gerek yok bence,sonuçta maçı kazanıyosan hiç gerek yok...Önemli olan takım oyunu,maçı kazanmak...

eee arkadas cok haklı onu bulamayanlarda war sukret haline bence

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by seezlom View Post
    selam arkadaslar ben klasik 4-4-2 taktigiyle oynuyorum maclari yensemde genelde oyuncular 7 ortalamayla oynuyo...oyuncularin mevkilerine gore otomatik ayarlardan secmem dogrumu sizce mesela kanatta oynayan biri icin winger yada defansin ortasinda oynayan biri icin centre back secmem dogrumu.. yardim ederseniz sevinirim
    kardeş takım konuşmalarını yapıyomusun????

takimda hangi konusmalar ne anlama geliyo ve ne zaman yapilmali bazen futbolcular tepki gosteriyo konusmalarima

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

al eline bir ingilizce sözlük yada pc ne indir...ordan kelimeleri yazarak kendinde çıkartabilirsin...bütün konuşmaları yazarsak şimdi çok zaman alır ayrıca kendin öğrenirsen aklında kalır ikide bir sağa sola bu neydi diye bakmana gerek kalmaz...

Mesaj Yetkileri