1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Oyunu silemiyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Exclamation Oyunu silemiyorum...

oyunsilmek istediğim de bana bu uyaryı veriyor:The wizard cannot continue beacuse at the following error:could not load wizard specifes in wizard.inf (104) WARNİNG:could not delete temporary file c:docume~1\hp\locals~1\temp\ismp002\3310143 Ne yapacağımı bilmiyorum bi yardım edin...

2. Default

2006 ve 2007 bilgisarında aynı anda mi yuklu yada 2006 diger kullanıcıda 2007 diger kullanıcıda mı yuklu ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet ikiside bilgisayarımda mevcut ne ya***am???

4. Default

once 2006 yı silip sonra 2007 de simyi denersen sanırım olur! dosyalarını save lemeyi unutma!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by barkinto View Post
    once 2006 yı silip sonra 2007 de simyi denersen sanırım olur! dosyalarını save lemeyi unutma!
    pek çözüm olacağını sanmıyorum. bilgisayar 2 oyunu birden çalıştırmayacak mı yani...

6. Default

iki oyunu birden yükleyip çalıstırabilirsin ancak herhangi birini silmek istiyorsan silemessin cunku FM dosyalarının ortak kullanıldıgı bir dosya var onu silmesi diger silinmesini istemedigin oyunu etkileyecegi için silmiyordur. Ancak once ilk yukledigin 2006 yı silersen 2007 yi silme sansın olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Kardeş tüm dil ayarları İngilizce olmalı kalıdırken de...
    Uzun aradan sonra, tekrar merhaba TURKSPORTAL !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

iki oyunu birden yükleyip çalıstırabilirsin ancak herhangi birini silmek istiyorsan silemessin cunku FM dosyalarının ortak kullanıldıgı bir dosya var onu silmesi diger silinmesini istemedigin oyunu etkileyecegi için silmiyordur. Ancak once ilk yukledigin 2006 yı silersen 2007 yi silme sansın olabilir.
    sağol tşk...

9. Default

umarım faydası olmustur.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Kaldırmanın bilgisayarda 2006 kurulu olmasıyla bir alakası yok, eğer oyunu kurduktan sonra tr ayarları yapıp oynuyorsan oynayabilirsin fakat kaldıramazsın. onun için ayarları tekrar ingilizce yapman gerekir

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

volkan abi açıklamayı yapmış zaten

12. Default

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    Kaldırmanın bilgisayarda 2006 kurulu olmasıyla bir alakası yok, eğer oyunu kurduktan sonra tr ayarları yapıp oynuyorsan oynayabilirsin fakat kaldıramazsın. onun için ayarları tekrar ingilizce yapman gerekir
    kusura bakma yanlıs bilgi vermişim.....

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

kusura bakma yanlıs bilgi vermişim.....
    hayır volkan abi doğru demiş cd nin içindeki beni okuuy okumadın mı abi
    oyunu kadırmanız için full baştan ingilizce yapman lazım b.sayarı

14. Default

Quote Originally Posted by Erdenay View Post
    hayır volkan abi doğru demiş cd nin içindeki beni okuuy okumadın mı abi
    oyunu kadırmanız için full baştan ingilizce yapman lazım b.sayarı

benim mesajımı yanlıs yorumlamıssın Volkanın dediginin daha dogru oldugunu dusundugum için benim verdigim gereksiz bilgiler için kusura bakma yanlıs bilgi vermişim dedim!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    bende tam bunu yazıyodum iyiki görmüşüm

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

benim mesajımı yanlıs yorumlamıssın Volkanın dediginin daha dogru oldugunu dusundugum için benim verdigim gereksiz bilgiler için kusura bakma yanlıs bilgi vermişim dedim!!!
    abi tamam bağırma

Mesaj Yetkileri