Sayfa 12 / 14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon
331 ile 360 arası toplam 411 sonuç

Konu: Besleyici Kulüpler (Feeder Clubs)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

15 tane war...

Quote Originally Posted by lewo41 View Post
    peki biz pilot takim olamiyormuyuz bize beles oyuncu gelmez mi
    fenerbahce galatasaray chelsea milan gibi takimlar icin mumkun degil...

daha kucuk takimlarda olabilir

Quote Originally Posted by crazzy View Post
    nasil oluyo benim 1 tane var simdi o feeder kulup istegi silik gozukiyo.
    hmen çıkmıo bikaç zmn bekle açılacak

Suanda 3 tane var ikinci sezondayim ama bir tane yunan takim var onunla heralde baglarimi kopartacagim. Her yil 65 bin lirayi yunanlara ödemektense 100 bin lirayi baska bir ülkenin takimina veririm

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

villarealde yeni oyun açtım 6 oldu sanırım bi tanesi ticari amaçlı sadece amerikada colombus oda

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ok saol bekleyelım bakalım.

galba 6 ay falan

59 tane warrrrrrrrrrrrrr

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by selim922 View Post
    59 tane warrrrrrrrrrrrrr
    abartmayalım istersen...

bende 2 tane var ama yeterli.siena ve NEC.

35
    5 ve katlari seklinde gidiyom

bende de en az 15 tane var ama tek tek aldom hepsini beşerli olayını şimdi duydum.alın beyler pilot takımlardan özellikle brezilya tarafından çok iyi oyuncular çıkıyo sizde ucuza zorlanmadan kapıoyrsunuz elemanları

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Bende 1 tane Slavia Prague

arkadaşlar bir oyuncunun wonderkid olması için hangi özellikler gerekiyor
    ca ability ve pa açısından yaşının da en fazla 20 olması gerekiyor galiba

bojan..... barca alt yapısında

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Bu Uygulama Türkiyedeki Klübler için hiçbir faydası olmuyor ben yabancıyı kiralacam ne faydası olcak , yine yabancı olrak görüyor.zaten türk futbolcuları kiralarsın daha mantıklı

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

ben galatasaray i yonetiyorum.yeni oyun actim yine galatasaray.onceki oyunce yonetim bana besleyici kulup buluyordu ama simdiki oyunda bulmuyor.nedeni ne olabilir

ya benimde anlamadiim bi olay var yani kulup bana feeder klup buluor atiorum 2 3 tane ben onlardan istediimi secemiorum klup secior yok corafi yakinlik vss dierek ya istediiimis klubu nasil seciorus ben orasini yakalayamadim sanirim simdiden cevabinis icin tesekkurler arkadaslar

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

Quote Originally Posted by barcelos View Post
    ben galatasaray i yonetiyorum.yeni oyun actim yine galatasaray.onceki oyunce yonetim bana besleyici kulup buluyordu ama simdiki oyunda bulmuyor.nedeni ne olabilir
    ..........

19. Default

Pİlot KlÜp BİŞeye Yaramiyor Bence.4 Adet Pİlot Takimim Var Ama GÖnderdİĞİm HİÇbİr Oyuncuyu Oynatmiyorlar.ÜstÜne Bİde Parami SÖĞÜŞlÜyolar.hepsİyle BaĞlantiyi Kestİm.bedava BaŞka Takimlara Kİraya Verİyorm Daha İİ.oynuyor HİÇ Olmazsa.

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

3 tane var

21. Default

ekonomik anlaşma yapmışsındır.forma satışı için falan.

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by karabatak80 View Post
    ya benimde anlamadiim bi olay var yani kulup bana feeder klup buluor atiorum 2 3 tane ben onlardan istediimi secemiorum klup secior yok corafi yakinlik vss dierek ya istediiimis klubu nasil seciorus ben orasini yakalayamadim sanirim simdiden cevabinis icin tesekkurler arkadaslar
    hem yönetim buluyor hemde istediğin takımını secemiyon ee o zmana seccegin takımı istemiyorlasa o takımı sana nie öneriyorlar ???

Quote Originally Posted by oumariu View Post
    Pİlot KlÜp BİŞeye Yaramiyor Bence.4 Adet Pİlot Takimim Var Ama GÖnderdİĞİm HİÇbİr Oyuncuyu Oynatmiyorlar.ÜstÜne Bİde Parami SÖĞÜŞlÜyolar.hepsİyle BaĞlantiyi Kestİm.bedava BaŞka Takimlara Kİraya Verİyorm Daha İİ.oynuyor HİÇ Olmazsa.
    +1

Quote Originally Posted by BaD BoY View Post
    hem yönetim buluyor hemde istediğin takımını secemiyon ee o zmana seccegin takımı istemiyorlasa o takımı sana nie öneriyorlar ???

+1
    derdımı acıklayamadım sanırım ya sole acıklıyayım fenerbahce kulubu bana 3 kulup buluor

urfaspor
    adanaspor
    kartal spor

ben adana sporu ıstıorum secmek ama nasıl seccem bılmıorum yonetım tavsıyesı butonu var bıtek oraya tıkladıımdaa cografı yakınlıktan otturu kartal sporu soluorlar reddettıımde ıse hepsı gıdıor ben burada adana sporu secemıcekmıyım benım sorum bu aslında

ya arkadaslar bende feeder kulup bayağı var 15 civarı yeni istekte bulunuyprum yönetim bulamıyo neden acaba yaw kulube ekonomik katkı misali lazım kansan city bağladım o şekilde paranın gözüne vurdum iki sene olmadan sadece ondan en az 150 milyon $ gelir var cash para yani

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by karabatak80 View Post
    derdımı acıklayamadım sanırım ya sole acıklıyayım fenerbahce kulubu bana 3 kulup buluor

urfaspor
    adanaspor
    kartal spor

ben adana sporu ıstıorum secmek ama nasıl seccem bılmıorum yonetım tavsıyesı butonu var bıtek oraya tıkladıımdaa cografı yakınlıktan otturu kartal sporu soluorlar reddettıımde ıse hepsı gıdıor ben burada adana sporu secemıcekmıyım benım sorum bu aslında
    Oké Anladım Şimdi

Sag Üsten secsen takımı secsen

Nesil
    2006
    Yer
    ist.

yaw bişi dicem ben önceden 1 yerine 4 5 feeder klüp seçebiliodm ama 7.02 güncellemeyi yükleyince artık seçemiyorm sadece 1 seçme hakkım oluo sizdede öyle mi
    Bir üyemize özel mesaj yolu ile hakaret & küfür ettiği gerekçesiyle süresiz uzaklaştırılmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bilgiler için saol...

benim pilot takımlarım var 3 tane almanyadan ronse kuzeyden bir yerden herfolge ama oyunular gitmiyo destekleyen klüp istiyom hep brezilya alt ligleinen takım buluolar onalrada gitmio adamlarım antalyasporum 2013 deyim
    süper ligde 2007 de 3. 2008 de 2. 2009,2010,2011 de 1. 2012 de 2. oldum
    avrupada ş.lignde çeyrek final oynadım klüpler sıralmasında dünydad 44.yüm ve milli takımında başındayım türkiyenin aaba antalyaspor ünlü bir klüp değil diyemi ii takımalr gelmioyor mesela ben bi reading veya hannover i istiyorum böle benden daha küçük takımları nasıl yapaçağım pilot takım

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

ben tercih etmiyorum cunku kendi ant programim daha iyi mac tecrubesi veremesem bile

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaslar size sunulan kulüplerin en popüler olanını seçin. populerliğe bakmak için FM modifer programını tavsiye ederim. yilda en fazla 2 kulüp veriyorlar. ilki sezona başlarken başvuru yapın. 2.si ise kasım-şubat aylarında tetikte olun. yönetim odasına bakın haftada bi kere. devrearasındaki kulüpler genelde asya, afrika ve amerika ülkelerinden para kazanmak için oluyor. sezon başındakiler ise oyuncu göndereceğiniz kulüpler oluyor. mesela ana kulüp başvurduysanız genelde türk takımları ile oynayanlar avrupadaki büyük takımlar gelselerde size oyuncu gönderme konusunda yabancı sınırlaması var. ama size hollanda ligini tavsiye ederim yabancı sınırlaması yok. ana kulüpler büyük takımlar oluyor. mesela psv ile oyuna başlayan görür. chelsea ona ana kulüplük yapıyor.

Sayfa 12 / 14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon

Mesaj Yetkileri