Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314
391 ile 411 arası toplam 411 sonuç

Konu: Besleyici Kulüpler (Feeder Clubs)

Teşekkürler.

asiqenc7 Misafir

walla ilac gibi geldi ellerine saglik...

Arkadaslar birden çok pilot takımı bir seferde nasıl alıyorduk unuttum yaw bilgisi olan acil yardım ederse sevinirim...

omer-faruk-14 Misafir

Quote Originally Posted by Mehmet784429 View Post
    Arkadaslar birden çok pilot takımı bir seferde nasıl alıyorduk unuttum yaw bilgisi olan acil yardım ederse sevinirim...
    Hileye girer ama?

Quote Originally Posted by Mehmet784429 View Post

oyunun versiyonu 7.0 ise burdan yapabilirsin.;

http://www.youtube.com/watch?v=s4duygAAIXQ
    eğer 7.1 veya 7.2 ise yapamassın

pilot takım isterken seçenek sunuyor yönetim onların anlamlarını söylermisiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by agoecmen View Post
    pilot takım isterken seçenek sunuyor yönetim onların anlamlarını söylermisiniz..
    o özelliklerin anlamını tam olarak ben de bilmiyorum ama any type seçeneğiyle de iyi pilot takımlar çıkıyor bir keresinde bana bir pilot takım çıkmıştı çin 1.liginde oynayan senelik ücreti 2 milyon dolardı ilginç gelmişti bana

Oyun içinde olan bir olay o hileye girmez....Eyvallah kardeşim çok sağol...Hadi size iyi menajerler...

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Ben en çok FM2007 nin bu özelliğini seviyorum.Çok faydalı Feeder Clubs seçenği hem futbolcu gelişimi açısından hemde finansal anlaşmalar ile klübünüz büyük gelirler elde edebiliyor.Bence çok müthiş bi özellik.Özellikle finansal anlaşmalar manyak adama yıllık 2-6M arası para weriyosun bi sende werdiğin parayı 4-5 katlıyosun.

sağolasın güzel bilgiler ama tottenhamdan kimse sparta pragı beğenmiyor gönderemedim adamları

asiqenc7 Misafir

verdigin ipucunu denedim ama pek ise yaramadi acikcasi

(Feeder Club'la Parent Club arasındaki fark ne?

pilot takımla destekleyici klüp aynımı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

basitce anlatırsak feeder alt parent ust klub

feeder clublara sen oyuncularını kiraya yollayabilirsin onların oyuncularını bi takım almak istediginde sende aynı ucrete alabilirsin uzakdogudaki feederlarda forma satısından gelir alırsın hazırlık maclarında gelirleri feeder club alır

parentta ise bunların tam tersi sana oyuncularını kiraya yollarlar sen birisine oyuncunu satarken parent o oyuncuya aynı teklifi verebilir hazırlık macı duzenlediginde gelir sana kalır

pilot klup ve destekleyici klup bunların turkcesi

saol kardes

Juventus la Milan arasındada bi anlaşma var oyuncu yollayamıyosun milandan juve ye veya juventus dan milana

Süper paylaşım tşkler.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yanılmıyosam , Brezilya'dan bulunca sadece o takımın futbolcularını alma önceliğine sahip oluyorsun ... Ama yine de faydalı 2.2 MYTL'lik futbolcuyu 1.1 MYTL'ye almıştım ... Bir de bazen yönetim fesh ediyor pilot rakım sözleşmelerini ...

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

ama ben bunu ingilteredeki kulüplerre ğpetk tavsiye ermem. çübkü, gelecek vaad eden bir futbolcuyu siz kendiniz alt yapınızda yetiştirin. bunun deneni ise futbolcu avrupa kupalarına kayıt yaptırırken sizden yetişmiş olarak görünmez. kendi kulübünüzde 21 yaşına gelmeden 3 sezon aynatın daha sonra kiralık veya pilot kulüplere gönderin.

ayrıca kardeşede teşekkürler. son derece güzel bir şekilde ve ayrıntılarıyla açıklamış

Nesil
    2009
    Yer
    «« вuяsα

Çok teşekkürler de biz kendi istediğimiz kulübü öneremiyormuyz başkana ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

3-4 seçenek geliyor öyle istediğini seçiyorsn
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314

Mesaj Yetkileri