Sayfa 2 / 14 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 411 sonuç

Konu: Besleyici Kulüpler (Feeder Clubs)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çok yararlı oldu tşk. eray abi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya arkadaşlar ben oyuna başlayalı 3 4 ay oldu fenerbahçedeyim ama hala pilot takım bulamadı yönetim.ankarasporun bile var ama benim yok.neden acaba?????

Altay ile oynuyorum. Galatasaray' ın pilot takımıyım. Yasin Karaça' ya teklif yaptılar. teklif otomatikman kabul edildi ve takımın en iyi topçusu gitti. bunun pilot uygulamayla ilgisi var mı? kontratda minimum ücret maddesi yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya bide bişi dicem adam giderken bide takımı beğenmiyo ohoo kimse gitmek istemio eyüpspora olmuyo ki...

Quote Originally Posted by abcd123 View Post
    turkiye liginde galatasaryda oynuyorum
    pilot takim secmem icin ikinci ligidemi acmam gerekiyor
    pilot takim bul dedim 1.5 ay oldu hala birsey yok
    yardiminizi bekliyorum
    Hayır 2.ligi açmana gerek yok, biraz daha beklemelisin. Bazen çok uzun sürüyor, takım bulamamış olabilirler. Biraz daha sabret.

Quote Originally Posted by sivaslizoro View Post
    ya arkadaşlar ben oyuna başlayalı 3 4 ay oldu fenerbahçedeyim ama hala pilot takım bulamadı yönetim.ankarasporun bile var ama benim yok.neden acaba?????
    Dediğim gibi biraz daha bekleyin arkadaşlar..

Quote Originally Posted by erdemarican View Post
    Altay ile oynuyorum. Galatasaray' ın pilot takımıyım. Yasin Karaça' ya teklif yaptılar. teklif otomatikman kabul edildi ve takımın en iyi topçusu gitti. bunun pilot uygulamayla ilgisi var mı? kontratda minimum ücret maddesi yok.
    Yasin Karaca'yı geri çağırmayı deneyebilirsin.

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    ya bide bişi dicem adam giderken bide takımı beğenmiyo ohoo kimse gitmek istemio eyüpspora olmuyo ki...
    Bazen öyle oluyor, yıldız futbolcuların gitmek istemiyor. Örn: Aydın ve Arda. Daha gelişmemiş futbolcularını yollayabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

cok sagol arkadas ya...klavyene saglık..

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Oyuncunun üzerine gelip Affiliate Club diyip bu takımı seçtikten sonra oyuncu gitmezse o zaman istemiyordur. Yani bazen oyuncuyla ilgilide oluyor. Japonya'da oynamak istemiyordur. Bundan sonra bir kaç kulüp daha arattır. Biraz daha tanınmış kulüp olursa o zaman futbolcuların gidebilir.
    Quote Originally Posted by aLka View Post
    yollanmıyor diyor,sanırım gönderilecegi kulüplere baktıgında bu takım görünmüyor,milan'da da böyle bi takım vardı,sanırım bu parasal bi yardımlaşma için,oyuncu alışverişi yok
    alka kardeşimin dediği gibi oyunda böyle bir özellik var.Hatta şuanda Salt Lake(USA) ile de aynı şekilde parasal bir anlaşma yaptım....

Bence gayet guzel ve aciklayici olmus ellerine saglik bende deneyecegim. Bu arada herkese merhaba bu benim ilk mesajim.

Nesil
    2006
    Yer
    İST

saol bilgilendirdigin iyi oldu

tşkkler saolasın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Hayır 2.ligi açmana gerek yok, biraz daha beklemelisin. Bazen çok uzun sürüyor, takım bulamamış olabilirler. Biraz daha sabret.

Dediğim gibi biraz daha bekleyin arkadaşlar..

Yasin Karaca'yı geri çağırmayı deneyebilirsin.

Bazen öyle oluyor, yıldız futbolcuların gitmek istemiyor. Örn: Aydın ve Arda. Daha gelişmemiş futbolcularını yollayabilirsin.
    oğuz falan da gitmek isteimoyr paflarda ve u18 deki adamlar da gitmiyo volkan bekçi fırat ugur deimrok falan gitmiyolar..

pilot takım teklifimi bjk yönetimi reddetti bulamamışlar.bu ne anlama gelir napmam lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by alonso88 View Post
    Bence gayet guzel ve aciklayici olmus ellerine saglik bende deneyecegim. Bu arada herkese merhaba bu benim ilk mesajim.
    Hoşgeldin Kemal.. Harry'yi öldürmeni istiyorum

Ben Feneri aldım İsanbulspor benim pilot takımım.Ben istanbulspordan Sümer Beyhan ı almak istiyorum Beleşe .Ne Yapmam Lazım ?

Quote Originally Posted by aRiF_34 View Post
    Ben Feneri aldım İsanbulspor benim pilot takımım.Ben istanbulspordan Sümer Beyhan ı almak istiyorum Beleşe .Ne Yapmam Lazım ?
    Bedavaya teklif yap veya kiralama yoluyla oyuncuyu istemeyi deneyebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by aRiF_34 View Post
    Beleşe kim kime gider ki? Biraz parana kıymalısın arkadaşım.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

peki pilot takıma göndereceğimiz oyuncular karşı cıkıyormu gitmek istemeye bilir mi acaba ?

Bu pilot takım harika olmus elimdeki gençler oynayamıyordu kiraya vermek istiyorduk alan olmuyordu böylelikle oyuna bu kadar güzel bir şey eklemeleri güzel

18. Default

Quote Originally Posted by Stamina View Post
    peki pilot takıma göndereceğimiz oyuncular karşı cıkıyormu gitmek istemeye bilir mi acaba ?

Bu pilot takım harika olmus elimdeki gençler oynayamıyordu kiraya vermek istiyorduk alan olmuyordu böylelikle oyuna bu kadar güzel bir şey eklemeleri güzel
    yukarıdaki mesajları bir okursan anlarsın arkadasım.

hemen denemeye basliyorum..kesinlikle cok faydali olacak

ya bende 8. ayin 24 de falan diyor 1 tane pilot takim var onuda secemiyorum cancel link diyorum 8. ayin 24 falan diyor her halde bekleyecez o zamana kadar ama bu pilot uygulamasi bi harika ya

21. Default

abi eyvallah sağolasın valla arkadaşlarda belirtmişler sayende saçma sapan şeyler yapıp sonra aa olmadı demekten kurtuluyoruz. ingilzce diye bir harf görüp budur herhalde diyip basıyorduk sonrası hüsran...

Gerçekten çok sağol arşiv şeklinde topluyorum yazılarını bilgisayarıma oradan baka baka elimiz alışacak.

22. Cool

juventusla ikinci ligdeyim , yönetime pilot takım bul dedim , 1 ay geçti ses çıkmadı .

Quote Originally Posted by vendeta34 View Post
    juventusla ikinci ligdeyim , yönetime pilot takım bul dedim , 1 ay geçti ses çıkmadı .
    bende de fenerde öyle oldu ne kadar sürede buluyolar bu pilot takımı??

Default anlamadım?????????????

biri bana faydasını anlatsın????????? lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by bayrak111 View Post
    biri bana faydasını anlatsın????????? lütfen
    Genç oyuncularını yıllık ücretleri sana ait olmak üzere kiralayabileceğin, istediğin zaman da çağırabileceğin kulüpler.

Örnek: Gençlerbirliği- Gençlerbirliği OFTAŞ
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

bana buldular sparta prag böyle yazılıyordu galiba neyse o kadar oyuncuyu göndermeye calıstım , sadece 1 kişi kabul edip gitti diğerleri yedek kadaroda kaldı reddettiler yaw

şimdi kavradım konuyu

galatasarayda yönetim pilot takım teklifimi reddetti
    ne yapmam lazım

bendeki sorunda oldu bu sefer fiorentinaya gittim ordaki yonetim AUE yi buldu sozlesme imzaladik kime git desem gidiyor guclerinde yukselmeler oluyor

Quote Originally Posted by abcd123 View Post
    galatasarayda yönetim pilot takım teklifimi reddetti
    ne yapmam lazım
    bendede aynısı oldu 2. sezon bitti galatasaray da adamlar bi türlü plot takım ayarlayamadı red ediyorlar neden anlamadım yok gerek yokmuş bilmem neymiş. daha ne kadar bekliyecem bilmiyorum

Sayfa 2 / 14 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri