Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 411 sonuç

Konu: Besleyici Kulüpler (Feeder Clubs)

Güzel Çalışma
    TBR EDERİM

Quote Originally Posted by kusdal_e View Post
    bendede aynısı oldu 2. sezon bitti galatasaray da adamlar bi türlü plot takım ayarlayamadı red ediyorlar neden anlamadım yok gerek yokmuş bilmem neymiş. daha ne kadar bekliyecem bilmiyorum
    İşte orası yönetimin bileceği bir iştir. Malesef bazen böyle oluyor. Bildiğim kadarıyla beklemekten başka şansınız yok.

3. Default

Teşekkürler

Bilgiler için teşekkürler.Ama pilot takım uygulaması Türkiye'de pek işe yaramıyor.Mesela Milan'ın pilot takımıyım ben.Onlar oyuncu kiralamak istiyorlar ama yabancı sınırına takılıyor bu çok kötü oluyor.O yüzden Türkiye'de Türk takımları pilot takım yapmak biraz daha mantıklı.

Tekrar teşekkür ederim.

pilot takımın özelliklerinde first option derse onja adam yollayamazsınız sadece o takımdaki futbolcuya teklif gelirse sizede soruyor almak isterseniz kontrat öneriyorsunuz sonra futbolcu tercihini yapıyor. Pilot takım açıklamasında loan filan yazan bir anlaşma var sadece o kşübe adam gönderebiliyorsunuz

benım merak ettiğim su ufak takımlarda kendiliginden pilot takım olmamız ıcın teklif geliyor mu?yoksa illa yonetime ben pilot takım olmak istiyorum demek zorunda mıyız?

Quote Originally Posted by Fiyaskoyum View Post
    benım merak ettiğim su ufak takımlarda kendiliginden pilot takım olmamız ıcın teklif geliyor mu?yoksa illa yonetime ben pilot takım olmak istiyorum demek zorunda mıyız?
    Evet, yönetime ben pilot takım olmak istiyorum demek zorundayız..

S-B-Z Misafir

faydali ve guzel bi calisma sagolasin eray.

Nesil
    2006

Eray yazın için teşekkür ederim. Sana iki sorum olacak;

Bu pilot takıma kendi kadorumuzda yabancı kontejanı açılsın diye yabancı oyuncu gönderirsek kontejanımız açılıyor mu?

Bu gönderdiğimiz oyuncu karşı takıımda yabancı kontenjanı dolmasına rağmen gidebiliyor mu?

Ben cevap vermeye çalışırsam sanırım ikisi de hayır.

Kiralık gönderdiğin oyuncu yine de senin kadronda gözüküyor.Mesela x'i pilot kulübüne kiraladın.O sezon sonu takıma tekrar geri döneceği için bir oyuncu alamazsın çünkü 7 yabancın olur.

Aynı şey karşı takım için de geçerli yani gönderemezsin.

Kesinlikle emin değilim ama mantıklı bir tahmin yaparsak durum böyle olur

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

su oyunun biraz zevkini çıkaralım birde türkçe yaması çıksın pilot takım olarak devam etcem o takımı pilot olduğum takımdan daha üst seviyeye çekip üst takımımdan teklif gelmesini bekliycem ben bu oyunun en çok 3. liginden başlayıp yan lig olarak açığım premier lig veya la liga dan teklif gelmesine bayılıyorum hele güçlü bir takımı zor durumdayken devr almak en zevklisi oluyor...

Saol çok güzel anlatmışsın.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Sirius James View Post
    Ben cevap vermeye çalışırsam sanırım ikisi de hayır.

Kiralık gönderdiğin oyuncu yine de senin kadronda gözüküyor.Mesela x'i pilot kulübüne kiraladın.O sezon sonu takıma tekrar geri döneceği için bir oyuncu alamazsın çünkü 7 yabancın olur.

Aynı şey karşı takım için de geçerli yani gönderemezsin.

Kesinlikle emin değilim ama mantıklı bir tahmin yaparsak durum böyle olur
    Teşekkürler yanıtın için. Mantıklısı bu zaten bende denidim seninkiyle aynı oldu.

Şimdi başka bir sorum olacak;

Pilot takımlar başka ülkeden olabiliyor mu?

Quote Originally Posted by Sasaİlic View Post
    pilot takımın özelliklerinde first option derse onja adam yollayamazsınız sadece o takımdaki futbolcuya teklif gelirse sizede soruyor almak isterseniz kontrat öneriyorsunuz sonra futbolcu tercihini yapıyor. Pilot takım açıklamasında loan filan yazan bir anlaşma var sadece o kşübe adam gönderebiliyorsunuz

zaten pilot takimin gorevi o futbolcuyu gonderirsin orda oynar bende 3 tane pilot takim var gencleri ve oynatmayi dusunmediklerimi gonderiyorum orda oynuyorlar gucleride yukseliyor bu arada

2. aek da bulunun adami bana onerdiler galiba sozleme oner falan cikti ben kabul etmedim ne oldugunuda zaten anlamadim Turkce olunca daha ayrintili anlariz

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by Batuhan1907 View Post
    Teşekkürler yanıtın için. Mantıklısı bu zaten bende denidim seninkiyle aynı oldu.

Şimdi başka bir sorum olacak;

Pilot takımlar başka ülkeden olabiliyor mu?
    oluyor harelde (tam emin değilim) çünkü ben ispanyol klüblerde ingiliz klublerde çok rastladım ama türkiye liginde hiç rastlamadım harelde türkiye ligindede olur

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Bide Arkadaslar Ben Bi Pilot Takım Alamadım Fbye 1.5 sene oldu hala cvp yok oyuna basladıgımda basvurmusdum 1 sene olmusdu cvp gelmeyince yine basvurdun 3-4 ay oldı hala cvp yok neden

17. Default

ben Lyonda basLadim Lyonun zaten kendi bir pilot takimi vardi bende baska pilot takim almadim ama 2 tane adamim pilot takima gitmeyi reddetti bende baska bir pilot takim aldim (vicenza) ona gittiler ikisine (: (:

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by BaD BoY View Post
    oluyor harelde (tam emin değilim) çünkü ben ispanyol klüblerde ingiliz klublerde çok rastladım ama türkiye liginde hiç rastlamadım harelde türkiye ligindede olur
    Ben F.Bahçe ile teklif yaptım ve sadece 2. Lig ile 3. Lig takımları çıkıyor şu ana kadar hiç yabancı takım görmedim.

Evet oluyor.Benim pilot takımlarım Celta Vigo ve Ethnikos.Parent Kulübüm ise AC Milan

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Batuhan1907 View Post
    Eray yazın için teşekkür ederim. Sana iki sorum olacak;

Bu pilot takıma kendi kadorumuzda yabancı kontejanı açılsın diye yabancı oyuncu gönderirsek kontejanımız açılıyor mu?

Bu gönderdiğimiz oyuncu karşı takıımda yabancı kontenjanı dolmasına rağmen gidebiliyor mu?

Gerçek hayatta bu böyle değil.

Kiraladığın oyuncu kadronda gözükmez.
    Kiralık gönderdiğin her yabancı, bir yabancı kontenjan hakkı açılmasını sağlar.
    Eğer geri çağırırsan hepsine aynı anda lisans çıkartmazlar, en fazla kontenjan sayısı kadar lisans çıkarabilirsin.
    Mesela 7 tane yabancı oldu, sırasıyla 6. oyuncuya kadar çıkardın.
    6. oyuncuyu da seçtin, onu da verdin diğer oyuncuya lisans çıkarmak için belgeleri gönderince lisansın çıkartılamayacağı için belgeler geri gönderilir.

Bunu SI tek yöntemle aşabilir, her sezon başı senden yabancı lisansı isteyecekler.Bazılarının canını sıkabilir bu ama çok gerekli bir durum..

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

evet ama işte bunu bi yapamadılar bütün serilerde böleydi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benim de bir sorum olacak: parent club olarak arsena lbana teklif etti ben de kabul ettim(rizeyim) ben ne yapabilirim yani sadece onlar mı bana oyuncu yollayabiliyolar?

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    benim de bir sorum olacak: parent club olarak arsena lbana teklif etti ben de kabul ettim(rizeyim) ben ne yapabilirim yani sadece onlar mı bana oyuncu yollayabiliyolar?
    Sen kiralama yoluyla onların oyuncularını kiralayabilirsin. Arsenal takımı kabul eder ama oyuncular kabul eder mi bilmiyorum. Yinede şansını bir denemelisin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

lauren, eboe, walcott,,djorona(zannedersem böyleydi) kulup kabul etmedi, a.song,bide italyan bi forvet vardı onlarda kendileri istemedi..

Nesil
    2006

YA BEN gs ile oynuyorum anasini satayim uc ay oldu hala bi pilot takim bulamadilar bu normal mi

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Gerçek hayatta bu böyle değil.

Kiraladığın oyuncu kadronda gözükmez.
    Kiralık gönderdiğin her yabancı, bir yabancı kontenjan hakkı açılmasını sağlar.
    Eğer geri çağırırsan hepsine aynı anda lisans çıkartmazlar, en fazla kontenjan sayısı kadar lisans çıkarabilirsin.
    Mesela 7 tane yabancı oldu, sırasıyla 6. oyuncuya kadar çıkardın.
    6. oyuncuyu da seçtin, onu da verdin diğer oyuncuya lisans çıkarmak için belgeleri gönderince lisansın çıkartılamayacağı için belgeler geri gönderilir.

Bunu SI tek yöntemle aşabilir, her sezon başı senden yabancı lisansı isteyecekler.Bazılarının canını sıkabilir bu ama çok gerekli bir durum..
    Sana katılıyorum elimde biri kiralanmış yedi oyuncu var bu yüzden elimdeki oyuncu ile sözleşme imzalayamıyorum bu yüzden birisini gönserdim Sigames buna çözüm bulmalı...

Nesil
    2005

ya ben antepspor um pilot takımım da birkirkara ama hiç bir futbolcum gitmiyor hepsi de reddediyor pilot takımdan felan kaynaklanabilirmi

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

evet pilot takımın kötü ise futbolcu gitmek istemez

Nesil
    2005

ya bu pilot takımımızı sözleşmesi bitmeden iptal edemezmiyiz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

teşekkürler çok yardımı geçti bişey sorucam ama o pilot takımdaki başka oyuncuları ücretsiz kendi kulübüme alabilir miyim?

Sayfa 3 / 14 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri