Sayfa 4 / 14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 411 sonuç

Konu: Besleyici Kulüpler (Feeder Clubs)

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    ya bu pilot takımımızı sözleşmesi bitmeden iptal edemezmiyiz
    Tabi edebilirsin. İlk sayfada belirtmiştim.

- Pilot takımlardan birini nasıl iptal ederim?
    Takımınızın olduğu sayfada solda bulunan menüde Affiliated Clubs seçeneğine gelip, herhangi bir pilot takımınızın üstüne gelip, sağ altta bulunan Cancel Link seçeneğine tıklayarak pilot takımınızla olan ilişkinizi iptal edebilirsiniz.
    Quote Originally Posted by Maksic View Post
    teşekkürler çok yardımı geçti bişey sorucam ama o pilot takımdaki başka oyuncuları ücretsiz kendi kulübüme alabilir miyim?
    Ücretsiz alamazsın. Sonuçta pilot takımın kötü bir takım olduğu için para bekleyebilir, oyuncu bekleyebilir. Uygun bir fiyata belki alabilirsin. En kötü kiralama yolunu denemelisin.

Pardon,heralde ben göremedim.Oyuncumu pilot takıma gönderebilme şansım sadece transfer dönemindemi gerçekleşebilir.Yoksa; U20 ye gönderıyomus gıbı gonderıp cagırabılıyormuyum

Teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Ben Sarıyeri Aldım Takıma Yedeklerimi Yolladım Bakalım Birinci Lige Kadar Gelebilecek mi ???

Nesil
    2005

[QUOTE=ermoon;375675]Tabi edebilirsin. İlk sayfada belirtmiştim.

tıklıyorum oraya ama şöyle bi yazı çıkıyor "....cancelled until 3.9.2007" ve iptal olmuyor burda da herhalde sözleşme devam ediyor gibi şeyler diyor herhalde

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by tiberias View Post
    YA BEN gs ile oynuyorum anasini satayim uc ay oldu hala bi pilot takim bulamadilar bu normal mi

saygıdeger yonetıcı tayfası! SORUYU CEVAPLAYACAK YOK MU?

Quote Originally Posted by BaD BoY View Post
    Ben Sarıyeri Aldım Takıma Yedeklerimi Yolladım Bakalım Birinci Lige Kadar Gelebilecek mi ???
    Eğer kaliteli oyuncularını yolladıysan elbet çıkarlar.

vaybe oyunda su an amator kumede mac yapmakda olan vefa bile var he
    valla haberim olsa gecen gun kucukpazar- vefa(1-1 bitti) macini ayri bi gozle izlerdim

bu arada pilot takim ozelligi sahane olmus ama ben onume gelen 3 takimdan isdedigimi degilde hep en bastakini sece biliyorum o yuzden unlu olan takimi secemiyorum

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ben eger "reserve" veya "u-21" takimlarimin ligi varsa feeder club ozelligini hic kullanmiyorum.. Neden derseniz ligi varsa zaten bircok maca cikacak form tutacak .. ayrica "feeder club" in altyapi ve antreman-antrenor kalitesi benimkinden ustun olamayacagindan , kendi alt takimimda mac yapip form tutarken kendi antrenorlerim sayesinde cok daha fazla gelisiyor.. Genelde hersene oraya buraya kiralanan oyunculardan da pek hayir gelmez diye dusunuyorum...
    Ayrica feeder club ile anlasma yaparken daha fazla alternatif olmasini isterdim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

feeder kulüp ne kadar küçük olursa okadar ii..büyük takım olunca gönderdiin adamları oynatmıolar...
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

nedemek bu ???
    FM Gazetesi

****arsenal'ın gerçek feeder club'ı BEVEREN dir.****ikincisi eğer oyunda boyle birşey varsa süper.////

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hmmm... anladım
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

benim takımlarımda genç oyuncularn şans bulamamsı gibi bir sorumn olamaz kadromda kendim yetiştirmediğim sürece 26 yaş üstü oyuncu bulunmaz ilk sezonun ardından, ilk sezonda zaten 30 yaş üstünü postalıyom...transferlerim her seferinde farklı olur hiç bir zaman bulduğum oyuncularla yetinmem bir zamanlar herkesin ezberlediği tsigalko todorov roncatto gibi yıldızlar benim takımlarımda sadece 1 kez yer almışlardır...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

aslında en güzeli kendin yetiştiricen gençleri daha ii olmazmı oyunun zewki daha güzel çıkar.
    FM Gazetesi

15. Default

bence pilot takim oLmasi cok guzeL bisi nie kotuLuyosunuz anLamioRm :S :S benim 2 tane pilot takimim waR egeR bi adamim gitmeyi kabuL etmesse diger takima gondeRiyoRum kolayca gelisiyo adam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

biz kötülemioruz ki tabii güzel bi olay ama kendin yetiştirince oyuncuları daha bi zewkli oluo sen keşfetmiş oluosun...
    FM Gazetesi

abi türkçesi bir çıksaydı acaba turksportal fm 2006 için yaptığını 2007 içinde yaparmı
    hani türkçeleştirme prog. yapmıştı ya
    bekliyoz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ewet kardeş geçici olarak bişe yapılmıştı ondan yararlan...
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    çanakkal

bence oyuna renk katmıs ve cokta yararlı

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

valla hiçte kötülemiyorum kullanmak isteyenler tabii ki kullanabilirler...hatta çok güzel düşünülmüş bir özellik gerçekçiliği arttırıyor...

biz sadece eğer antreman sistemin ve takım yapın sağlamsa kendi yetiştirdiklerin çok daha iyi oluyorlar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yaw şu oyunda herşey yerliyerinde ama ben bi türlü antremanı düzenleyemiorm CM den beri
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eeet orası ööle zaten
    FM Gazetesi

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

feeder club, oyunu oynayanlar görecektir sadece oynayamayan futbolcularınızı göndereceğiniz bir yer değil. oyunu yapanları burada kutlamak lazım ki feeder club opsiyonunuzu değişik amaçlar için kullanabiliyorsunuz. mesela benim gs olarak üç kuluple bağlantım var. birincisi kasımpaşa ve amacına baktığınız zaman lokal bi anlaşma olarak gözüküyor sadece yani bildiğimiz anlamda oyuncularımızı göndermek için ve yıllık 56k gibi bir para veriyorum. ikinci isteğimde yunanistandan ethnikos klubünü önerdiler ve amaç orada yetişebilecek genç oyuncuların ilk satın alma opsiyonuna sahip olmak. yıllık vereceğim ücret yine aşağı yukarı aynı para. asıl ilginç olan son anlaşmam. bu da japonyadan bir takımla karşılıklı olarak finansal anlamda bir yarar sağlamak için kuruldu. anlaşmada japonyadan sağlanacak ekstra merchandising gelirlerinden bahsediliyordu ve adamlara bunun için yıllık olarak ödeyeceğim para dikkatinizi çekerim 4.7 milyon dolar. nasıl ilginç değil mi?

Nesil
    2006

arkadaslar tam 3 AY OLDU PILOT takim isteyeli galatasaray ile oynuyorum hala bir ses seda yok bu normal mi yoksa yeniden oyun mu acmam gerekir bi yarim edin allahin seven varsa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by altug_ View Post
    Peki mesela biz 2.lig takımıyız bize üst liglerden pilot takım teklifi gelirmi mesela gs benden pilot takım olmamı istiyebilrmi?
    feeder clup secenegı ıle pılot takım alıyorsun ama parent clup secersen pilot klup olmak ıstıyorsun. gene bıkac hafta sonra yonetım sana pılot takımı olabılecegın kluplerı gosterıyor.ıste bu kadar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sectigimiz pilot takimlar sadece oyuncu kiralamak icin kullanilmiyor. anlasma ozelliklerini okursaniz baya bi gelir getirici maddeleri olan anlasmalar da yapildigini goreceksiniz.ornegin ben bir cin takimini pilot takim yaptim ve anlasma geregi sezonda 1.5 milyon euro veriyorum(bildiginiz uzerenormalde 55bin euro oluyor)ama karsiligini merchandisingte manyak bi gelir patlamasi olarak goruyorum.2006-2007 merchandising geliri 2milyon euroyken 2007-2008 merchandising geliri 19 milyon dolara dayandi. anlayacaginiz buradan cok da iyi kar saglanabiliyor. yani SI GAMES fmyi sadece takim yonetmekten kurtardigini buradan gostermis bulunuyor bize

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sectigimiz pilot takimlar sadece oyuncu kiralamak icin kullanilmiyor. anlasma ozelliklerini okursaniz baya bi gelir getirici maddeleri olan anlasmalar da yapildigini goreceksiniz.ornegin ben bir cin takimini pilot takim yaptim ve anlasma geregi sezonda 1.5 milyon euro veriyorum(bildiginiz uzerenormalde 55bin euro oluyor)ama karsiligini merchandisingte manyak bi gelir patlamasi olarak goruyorum.2006-2007 merchandising geliri 2milyon euroyken 2007-2008 merchandising geliri 19milyon dolara dayandi. anlayacaginiz buradan cok da iyi kar saglanabiliyor. yani SI GAMES fmyi sadece takim yonetmekten kurtardigini buradan gostermis bulunuyor bize

Quote Originally Posted by tiberias View Post
    saygıdeger yonetıcı tayfası! SORUYU CEVAPLAYACAK YOK MU?
    Öncelikle düzgün bir uslüpla cevap verirsen sevinirim!

İlk sayfada yazdım, normaldir.. Biraz daha beklemelisin!

[QUOTE=narakan1969;376071]
    Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Tabi edebilirsin. İlk sayfada belirtmiştim.

tıklıyorum oraya ama şöyle bi yazı çıkıyor "....cancelled until 3.9.2007" ve iptal olmuyor burda da herhalde sözleşme devam ediyor gibi şeyler diyor herhalde
    3.9.2007 tarihinden önce iptal edemezsin. Muhtemelen en az 1 sene pilot takımın olmak zorunda, daha sonra o seçenekten iptal edebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ/Çorlu

güzel bir noktaya değinmişsiniz...bende hiç çıkmamıştı ve incelelmemiştim ama yeni açıcağım oyunda ( diğerleri silindide ) mutlaka bu özelliği bulana kadar pilot takım istiycem

Nesil
    2006

sadece bir oyuncumu gondrdim

Sayfa 4 / 14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri