Sayfa 5 / 14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 411 sonuç

Konu: Besleyici Kulüpler (Feeder Clubs)

gencler birligindeyim arsenal beni feeder club olarak secti ....
    denilsonu bedavaya kiralik yolladi.fenada olmadi yani...
    ligde liderim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

[QUOTE=narakan1969;376071]
    Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Tabi edebilirsin. İlk sayfada belirtmiştim.

tıklıyorum oraya ama şöyle bi yazı çıkıyor "....cancelled until 3.9.2007" ve iptal olmuyor burda da herhalde sözleşme devam ediyor gibi şeyler diyor herhalde
    takımda kıralık oyuncun falan varsada sozlesmesının bıtmesınden sonra ıptal edebılırsın. kolay yolu oyuncularını gerı cagırırsın.pılot takımda adamlarından bırakmazsın sonra ıptal edersın sozlesmeyı

ben şimdi real madridle pilot takım anlaşması yapsam robinho'yu-raul'u oynatmak kendi takımıma alabilirmiyim

Quote Originally Posted by erdi.22@ View Post
    ben şimdi real madridle pilot takım anlaşması yapsam robinho'yu-raul'u oynatmak kendi takımıma alabilirmiyim
    AS oyuncularını, kaliteli oyuncularını yollamazlar, yollasalar bile futbolcular kabul etmezler. Çoğunlukla alt yapıdan kiralama yolunu deneyebilirsin.

ya arkadaşla fm genie scoutta takımların reputationa nasıl bakıcaz?

Default ya bu nasi is

iki sezon gecti hala pilot takim bulamadi yonetim ilgincc

Nesil
    2006

yok ya lig bitecek pilot takim yok insan igdir sprola bile anlasamaz mi be ya

S-B-Z Misafir

bazen kulüp bütçesinin yetersiz kalması durumunda bir pilot takımla anlaşma yapılmayacağı konusunda mesaj geliyor yönetimden.sakın o mesajı görmemiş olmayasın.

güzel bişe benziyo.inşallah yanılmıyorumdur.sağolasın

Ya Bu Pİlot Takim Tsde Orduspordu 1lİge Çikti SÖzleŞme Bİttİ Hep Kibris Lİgİ Gelİyo Şİmdİ İdman Yurdu Daha BÜyÜk Mesela Teabzona Sebat Olsa Ama Genelde KÜÇÜk Takim Olcak Heral

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Arkadaslar Bende Pilot Takım 3 Tane Var Ama Ben 2 Tanesini Kullanıyorum Pilot Takımlarım Şunlar : Atromitos , Columbus , Sariyer Ben Columbus Takımını Kullanamıyorum Futbolcu Yollayamıyorum Move To ... ya basınca columbus takımı çıkmıyor neden

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaD BoY View Post
    Arkadaslar Bende Pilot Takım 3 Tane Var Ama Ben 2 Tanesini Kullanıyorum Pilot Takımlarım Şunlar : Atromitos , Columbus , Sariyer Ben Columbus Takımını Kullanamıyorum Futbolcu Yollayamıyorum Move To ... ya basınca columbus takımı çıkmıyor neden
    kulüple olan linkinin amacına bi baksana belki sadece finansal amaçlıdır.

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Harelde Öle Ne iŞe Yarıyor Bu
    BiDe alttaki ss bakarsanız iiyi olur çünkü tam emin değilim

Nesil
    2005

ben sadece bir pilot takım alabiliyorum "Request feeder club" seçeneğine bir daha tıklayamıyorum...bu arada antepspor'um

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

aynen öle. pilot takımına yılda 4 milyon dolara yakın bir gelir sana da amerikadan merchandising gelirleri sağlayacak olan finansal bir çıkar anlaşması bu.

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    ben sadece bir pilot takım alabiliyorum "Request feeder club" seçeneğine bir daha tıklayamıyorum...bu arada antepspor'um
    belli bir süre sonra bu seçenek yeniden aktif hale gelecektir. yönetim kurulu bu uygulamaya yeniden ihtiyaç olduğunu hissettiği zaman.

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    aynen öle. pilot takımına yılda 4 milyon dolara yakın bir gelir sana da amerikadan merchandising gelirleri sağlayacak olan finansal bir çıkar anlaşması bu.
    Şimdi Abi Ben Ona Yılda 4 Milyon € Vericem , Banada Amerikadan Merchandising Gelirleri Benim Olcak Bu Gelirler Lig,Televizyon Gelirleri vs. Bunlar Benim Mi Olcak
    Bide Bu Yararlı Bişey Mi ???

Nesil
    2005

ya ben 4 defa arattım hepte malta dan buluyolar neden böyle

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bir soruda ben sorucam... pilot takım istediğimde karşıma 4 takım geliyor bir süre sonra... bunlardan 3ü yunan bir tanesi de farklı ülkenden oluyor hep... ben bunlardan birini secemiyorum... sağ altta çıkan butona bastıgımda kendiliğinden birini seciyor ve bu hep yunan takımı oluyor bende bunu reddetiyorum... ilk sezonu mu oynadım ama bir pilot takım bulamadım(yunanlar hariç)... bu çıkan 4 takımdan istediğimi mi secemiyor muyum? yönetim mi belirliyor hangisi oldugunu? bu arada trabzonsporum ve bir yunan takımını pilot takımın istemiyorum... biraz önce yine 4 takım sıralandı karşıma ve ben iskoçyadan bir takımı istediğim halde sağ altta ki tuşa basınca yine o dört takım içinden yunan takımını karşıma çıkardı.... lütfen bilen biri varsa yardım etsin kulübün buldugu takımlardan istediğimizi nasıl seciyoruz...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sag alt tusa tikladiginda cikan yerde sag kosede wiew yazr odan sec

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Şimdi Abi Ben Ona Yılda 4 Milyon € Vericem , Banada Amerikadan Merchandising Gelirleri Benim Olcak Bu Gelirler Lig,Televizyon Gelirleri vs. Bunlar Benim Mi Olcak
    Bide Bu Yararlı Bişey Mi ???
    tabi ki yararlı sonucta o ülkeye senin ürünlerin satılıyor ve bunun karşılığında finansal acıdan gelir elde ediyorsun...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by fenerbahce_1907 View Post
    sag alt tusa tikladiginda cikan yerde sag kosede wiew yazr odan sec
    çok çok teşekkür ederim o kadar baktım kurcaladım ama bulamadım... yardımın için çok sağol...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by best61 View Post
    çok çok teşekkür ederim o kadar baktım kurcaladım ama bulamadım... yardımın için çok sağol...
    onemli deil kardes benim icin zevkti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bi sorum olacakti ya simdi yonetime find feeder club diorum buluyo ama sonra 2. bi feeder icin istek yapamiyorum nie acaba bakiyorum oynun basinda i takimin hoc affiliate takimi yok ben kendime 1 tane aiyom snra donp ona bakiyom adamda 2 tane olmus bende 1den fazla afiiliate takim istiyorum bunu nasil yapabilirim aciklarsaniz cok mutlu mesut olacam

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    bi sorum olacakti ya simdi yonetime find feeder club diorum buluyo ama sonra 2. bi feeder icin istek yapamiyorum nie acaba bakiyorum oynun basinda i takimin hoc affiliate takimi yok ben kendime 1 tane aiyom snra donp ona bakiyom adamda 2 tane olmus bende 1den fazla afiiliate takim istiyorum bunu nasil yapabilirim aciklarsaniz cok mutlu mesut olacam
    bir süre sonra pasif olan istek kısmı aktif oluyor... yani sen istedin ve yönetim buldu veya bulamadı neyse bu durumda tekrar isteyemiyorsun... fakat bir süre sonra tekrar sana isteme hakkı veriyor... 3-5 hafta da bir girip kontrol edersen board room u göreceksin ki sana istek hakkını tekrar veriyor... tabi finansal acıdan iyi durumdaysan bazen finansal acıdan zayıf oldugu için yönetim ek yük istemiyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

teskur ettim bekleyip gorecem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bunu kabul etmişsindir insallah sana cok buyuk malı katkı getiriyor. ben 2 milyon verdiğimde 20 milyon dondu geriye

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaslar simdi buldum. bu anlasmalarda pılot klupler uzerinden o takımların scout edılmesı %100 oluyor. bende juventude sayesinde brezilya motherwell sayesınde iskocya HJK sayesinde finlandiya bide bi yunanla cin takımı sayesinde yunanıstan ve cın scoutu %100. ayrıca ornegin juventude sayesınde brezilya scoutlarım &100 olurken guney amerika ulkelerının yuzdelerı de %60 ila %80 cıvarına cıktı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

şimdi bir başka şey daha buldum benim pilot takımlardan istanbul b. belediye spor vasıtasıyla malta scoutlarım %100 oluyordu. arastırdım nasıl olur diye ve karsıma cok ilginc birsey cıktı. benim pilot klubum istanbul b.belediye kendine maltadan bir pilot takım bulmus ve bu sayede malta scoutları%100 bu sayede belediye spor vasıtasıyla benımde malta scoutum%100 olmus

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by poeman View Post
    bunu kabul etmişsindir insallah sana cok buyuk malı katkı getiriyor. ben 2 milyon verdiğimde 20 milyon dondu geriye
    tabiki kabul ettim demekki çok yarı var bana

Sayfa 5 / 14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri