Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 99 sonuç

Konu: Antreman İstekleri ve Önerileri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

allah aşkına şu serhat antremanın ölü olmayan bi linkini yazarmısınız acil

Sevgili arkadaşlarim bana premier ligde guzel işleyen oyucularim ozelliklerini geliştiren (ozellkle gençleri 18-24) bir antreman programi varsa tavsiye edebilirmisiniz.

3. Default serhat antreman programı

serhat antreman programı nerede arkadaslar? Cahilliğime verin

her şey iyi güzel de serhat kim taktik nerde link nerde???

sa beyler valla ben 7 yildir fm cm oynuyorum bi 2005 te biraz antrenmanla cok ilgilenmstm ama dierlerinde ztn detayli diildi antrenamnlar bakin en iyisi futbolculariniza mevkisine gore antrenman yaptirmak ben oyle yapiyorm psv ye drogbayi aldim bi sezonda avrupa dahil 54 macta 57 gol atti
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    devami cunku beyler ornegin futbol oyuncusuna defans veya kaleci oz. calistirmanin anlami yok forvet oyuncuna son vuruslar calistir atak calistir birazzda fitness bomba gibi olur

Nesil
    2007
    Yer
    --------------------

Question

Quote Originally Posted by jrsuboo View Post
    sa beyler valla ben 7 yildir fm cm oynuyorum bi 2005 te biraz antrenmanla cok ilgilenmstm ama dierlerinde ztn detayli diildi antrenamnlar bakin en iyisi futbolculariniza mevkisine gore antrenman yaptirmak ben oyle yapiyorm psv ye drogbayi aldim bi sezonda avrupa dahil 54 macta 57 gol atti
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    devami cunku beyler ornegin futbol oyuncusuna defans veya kaleci oz. calistirmanin anlami yok forvet oyuncuna son vuruslar calistir atak calistir birazzda fitness bomba gibi olur

Senin nasıl bi antrenman paketi uyguladın?Upload etsen de link versen,biz de uygulasak.Bu antreanman olayı beni sinir ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli - sapanca

allah askina biri su serhat antremaninin linkini versin rica ediyorum

arklar genç slavkovskiyii yetiştirmek istiorum nası bi prog uygulayım

bu antrenmanın bir ss i yokmu bir koyun da görelim nasıl bişi olduğunu

Nesil
    2006
    Yer
    Türkmenistan

Serhat antraman programinda sakatlik problemi oluyomu?

ya Mİllet, Şu Serhat Ant. Prog.nin Lİnkİnİ Koysaniz Da Herkez Baksa!!!!!!!!!!!

eeet serhat antremanı serhat antremanı her yerde yazıosunuz antreman paketını bı ınıdremedık walla
    koysanınzfda lınkı ındırsek

genclere idman programi yaparken sagliklarinin artmasini nasil saglayabilirim. yardimci olursaniz sevinirim.

ben hala hileli ant. programı arıyorum ne zaman yapılcak acaba yada yapıldıda benmi bulamadım..

ya 4 sayfadir herkes serhat antrenman programini ariyo ne kadar ilgisizsiniz ya koysaniza abi su programi suraya kimse kimsenin dedigini okumuyo mu ya...
    bana da lazim yiyecem kafayi ya hadi lutfen artik...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hileli antrenman var mı bu arada burdaki hileli antrenman kolpa

ya bi antremanmı yapamıyonuz indirdim geçende bi program ama kuramadım bende kafadan yaptım Tuncay ilahların topçusu oldu

Beyler cok ıyı dıyebılecegınız bı ıdman bana tavsıye edermısınız? ındırebılecegım lık varmı yada?

şu serhat antreman programı diyenler ya kafa yapıo yada kıllığına linkleri koymuyorlar, arkadaslar bu programı kullananlar upload etsinde bizde bakalım

indirdikten sonra nasil kulaniyoz
    ne olur
    bisey
    yazin
    beyler

YARDIM..
    arkadaşlar benim scoutları görevlendiriyorum fakat gitmiyorlar.nadiren gittikleri oluyor buna nasıl bir çözüm bulacağım.birde oyuncuların potentail ability we current ability lerine nasıl bakacağım.henüz 200 üzerinden yapılan bir değierlendirmeye rastlayamadım.yardımcı olurssanız çok sevineceğim.saygılar

22. Default

ya benim oyuncular takım iyi oldugunda antreman artıyo ama lig bittimi tamamen eksi oluyo ada sakatlandıgında bide benikler hermacta kesin sakatlanıyo biyardım ederseniz sevinirim fm 2006 da 2017 yaptım fm 2007 de daha 2. senedeyim

hala hileli antreman programi ariyorum????

24. Default

e yuh artik millet gobegini yirtmis cevap yok!! ne `serhat` mis

yaw bi serhat antremanin linkini verecek olan varyaa kesin cennetlik

bu serhat antreman programı kesin bir şehir efsanesi, yok böyle bişey yani : ) aynı van gölü canavarı gibi oldu bu da... (ya da loch ness)

27. Default

kULLanın demesi güzEL arkadaşım..2-3 dk nı ayIrıPTa upLOad etsEn herKEs kuLLansa..küfür yeriNE saygI duyULAn kİŞi oLmazmıSIn ?!bence bu y**ıŞır kaLır

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

işte serhat antrenman programı... upload ettim.

http://www.dosyaupload.net/download.php?file=461156

belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2007/schedules içine atın...

Quote Originally Posted by Raca View Post
    YARDIM..
    arkadaşlar benim scoutları görevlendiriyorum fakat gitmiyorlar.nadiren gittikleri oluyor buna nasıl bir çözüm bulacağım.birde oyuncuların potentail ability we current ability lerine nasıl bakacağım.henüz 200 üzerinden yapılan bir değierlendirmeye rastlayamadım.yardımcı olurssanız çok sevineceğim.saygılar
    scoutları boşver o 200 üzerinden değerlendirme programının linkini vereyim sana oyuncuların gelecekteki muhtemel özelliklerini de gösteriyo programın adı da genie scout bu arada Download

bu serhat amtrenman nerdeeeeeee

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri