1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: maç esnasında oyuncularım cok kişisel hata yapıyor bunun sorunu ne olabilir ?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default maç esnasında oyuncularım cok kişisel hata yapıyor bunun sorunu ne olabilir ?

dedigim gibi maç esnasında oyuncularım cok kişisel hata yapıyor bunu çözecek taktik warmı yani resmen kişisel hatalar yüzünden mac kaybediyom ....

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

valla kardes adamlarina ozel komut ver

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehirspor

Quote Originally Posted by byunuss1 View Post
    dedigim gibi maç esnasında oyuncularım cok kişisel hata yapıyor bunu çözecek taktik warmı yani resmen kişisel hatalar yüzünden mac kaybediyom ....
    Defansta ki ve ortasahada defansif oynayan oyuncularinin Creative Freedom ozelligini dusur ve fazla ozel gorev verme taktige bagli kalsin calim at filan deme yani ama ofansif oyuncularinin bu ozelligini dusurme kisisel yeteneklerini kullansin biraz etkili olabilir ama tamamen ortadan kaldirmaz bir bakima oyunun ozelligi bu hata olacak gol olacak

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by eser360 View Post
    Defansta ki ve ortasahada defansif oynayan oyuncularinin Creative Freedom ozelligini dusur ve fazla ozel gorev verme taktige bagli kalsin calim at filan deme yani ama ofansif oyuncularinin bu ozelligini dusurme kisisel yeteneklerini kullansin biraz etkili olabilir ama tamamen ortadan kaldirmaz bir bakima oyunun ozelligi bu hata olacak gol olacak
    teşekkürler. deniycem

update 7.1 ile düzelcek bu kişsel hatalar resmi siteden okudum gevurcasından

6. Default

oyuncularinin concentration yani konsantrasyon özelliğine dikkat et.bu özelliği düşük olan oyuncular daha fazla hata yapacaktır.ama concentration ı yüksek oyuncu bulmakta kolay değil.

bende ayni derten muzdariptim ama defanstaki oyuncularin creative freedom ozelligini little yaptim iki mactada gol yemedim soyliyim
    sedan-monaco=0-0
    monaco-nıce=3-0

8. Default

Bende de Runje surekli oyunu baslatirken degaji kisa dusuyor yada ayagindan topu kaptiriyor pisi pisine goller yiyorum..

Onun yuzunden Chelsea ye yenildim 2-1..

gs da da mondrogon ve bazı oyuncular tam da ceza sahasında yapıorlar ltfen yardım edin simdiden tskrler

Mesaj Yetkileri