1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Onemli Hata Uyarisi

Default Onemli Hata Uyarisi

Arkadaslar Oyun esnasinda kendiliginden oyundan cikip yukardaki hatayi veriyo Bu Neden olabilir yardimlarinizi bekliorum..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

aha aynisorun bende de cikiyo evet bilen bi arkadaslar yardim ederse seviniriz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

galiba oyunu bilgisayarına yuklemeden direkt olarak eğer internetten indirdiysen direkt olarak galiba indirdiğin dosyadan açıyosun oyunu bundan olabilir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

S-B-Z Misafir

kprsan içerikle ilgili yardım alabileceğini sanmıyorum.

yardım etmeyi isterdim ama bunun çözümünü yazmam illegal bir yol olur. Bu yüzden oyunun orijinal cd sini almanı tavsiye ediyorum.

Quote Originally Posted by tomson View Post
    yardım etmeyi isterdim ama bunun çözümünü yazmam illegal bir yol olur. Bu yüzden oyunun orijinal cd sini almanı tavsiye ediyorum.
    illegalmis bunun cozumu fln yok, ancak sigames bununla ilgili bi yama cikartirsa sorun cozulebilir, kimse aptal diil burda kimseyi kandirmanin anlami yok. Orjinal oyunlarda da bu sorunu veriyo buna ne diyosun?

ne olacak tüm cd lerde mi bu hata yı veriyo fm2007 o kadar bekledik şimdi oynayamıyoz ya off

Mesaj Yetkileri