Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 70 sonuç

Konu: Küçük takımların büyük taktiği

Abi süpersin şampiyonlar liginde bu zor grupta uefaya çıkabileceğim.

bayern i 2-1 yendim ondan önceki şampiyonlar ligi maçımda 3-0 yenilmiştim umudum kalmamıştı bu tactic bana hayat verdi galatasarayda süper işliyor.

saol iyimiş deneriz
    Zeka Yaşım Tutmadığı İçin Hesabımı Kapattılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Deneyenlerin başarılı sonuç alması beni memnun etti . Oflu denedikten osonra lütfen bi yorum yap başarılı olmazsa yardımcı olacağım

Default merhaba

Arkadaşım senin taktiği oyunda seçiyorum ama oyuncuların yerleri değişiyor.yani forvet oyuncusu defansa defans oyuncusu da forvete falan geçiyo..ne yapmam lazım ???

arkadasim ben bu dosyayi rar dan cikaramadim
    nasi yapcam bi bilgi verebilirmisin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar ben bu dosyayi indirdim tamam simdi napcam
    yardimci olun biras uzun zamandir taktik indirmiodum unutmusum biras hatirlatan olursa sevinirim

Fm 2005 İÇİn Yok Mu Bu Taktİgİn

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by yellow11 View Post
    Arkadaşım senin taktiği oyunda seçiyorum ama oyuncuların yerleri değişiyor.yani forvet oyuncusu defansa defans oyuncusu da forvete falan geçiyo..ne yapmam lazım ???
    Kardeş benim taktik o açıdan düzenli sen seçimi temizle yapıp sonra tekrar oyuncualrını yerşetir en iyisi.
    Quote Originally Posted by Eren_K View Post
    arkadasim ben bu dosyayi rar dan cikaramadim
    nasi yapcam bi bilgi verebilirmisin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    arkadaslar ben bu dosyayi indirdim tamam simdi napcam
    yardimci olun biras uzun zamandir taktik indirmiodum unutmusum biras hatirlatan olursa sevinirim

Kardeş belgelerime gir, ordan sports interactive, sonra fm2007 ve tactics'in içine at. Oyundayken taktikelr bölümünden taktik düzenleye ardından ekleye bas ve listeden benim taktiği seçip okeyle.İşte taktik hazır.
    Quote Originally Posted by salvador_13 View Post
    Fm 2005 İÇİn Yok Mu Bu Taktİgİn
    kardeş yok ama uyumlu diye biliyorum sen bi dene yinede.

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Denedikten sonra mutlaka yaz kardeş sana he şekilde yardımcı olacağım yeterki sorunlarını dile getir..

Sağol hocam FM manyak sarmaya başladı tam Premier Ligden gidecektim valla taktik kurtardı Şamp Oldum ama Yarı Finalde Barca ya Elendim (Şampiyonlar Liginde) şimdi farklı bir taktik uyguluyorum sağolasın yardımın cok oldu

Küçük takımlar için güzel bi taktik özellikle bir kaç transferle takım oldukça ii olabilir... Taktiğini beyendim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Saolun ark.lar, sorunlarınızı daima burda paylaşın, yardımcı olacağım, hatta hep beraber daha deişik bir versionunu yapabilriz mesela taktikte gördüğünüz eksiklikler neler?

gercekten guzel bir taktik. ancak taktikten mi yoksa benden mi bilemedim ama sadece deplasmanlarda iyi sonuc veriyor. muglasporu deplasmanda 4-1 yendim kendi evimde erzincan a 3-0 yenildim yine deplasmanda erzurumsporkla berabere kaldim..

evimdeki maclarda taktigin uzerinde ne gibi degisiklikler yapmami onerirsin?
    simdiden tesekkurler...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by edwardweo View Post
    gercekten guzel bir taktik. ancak taktikten mi yoksa benden mi bilemedim ama sadece deplasmanlarda iyi sonuc veriyor. muglasporu deplasmanda 4-1 yendim kendi evimde erzincan a 3-0 yenildim yine deplasmanda erzurumsporkla berabere kaldim..

evimdeki maclarda taktigin uzerinde ne gibi degisiklikler yapmami onerirsin?
    simdiden tesekkurler...
    Abicim hangi takımı kullanıosun? ona göre söylemeliyim. İmzanda Altay'ı sevdiğini tahmin ettim ve sanırım onu seçtin. Ligde iddialı bir takımdır altay ve sana karşı defansif oynayan bir takıma sende kontra oynadığın için iyi olmaz. Öncelikle şunu söylemeliyim ki(eğer Altay'san), forvetteki okları sil, kenardaki mclerin oklarını aml ve amr ye çıkar. Oynayış stilini iki kanada bir den yap, tempo, genişlik ve pas stili normalden bir-yada iki fazla olsun. Ayrıca presi fulle ve sert oyna. Derin defans çizgisini normale getir. İnşallah işe yarar kardeş.

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Abicim hangi takımı kullanıosun? ona göre söylemeliyim. İmzanda Altay'ı sevdiğini tahmin ettim ve sanırım onu seçtin. Ligde iddialı bir takımdır altay ve sana karşı defansif oynayan bir takıma sende kontra oynadığın için iyi olmaz. Öncelikle şunu söylemeliyim ki(eğer Altay'san), forvetteki okları sil, kenardaki mclerin oklarını aml ve amr ye çıkar. Oynayış stilini iki kanada bir den yap, tempo, genişlik ve pas stili normalden bir-yada iki fazla olsun. Ayrıca presi fulle ve sert oyna. Derin defans çizgisini normale getir. İnşallah işe yarar kardeş.

altay degilim kardes marmaris bld nin basindayim. onun icin lazim iyi oyuncular fazla yok bir serkan gedik i alabildim forvete..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşım öncelikle bu takımlarla çalışmanın gerçekten zor olduğunu belirterek Allah sabır versin diyorum
    Şimdi ilk önce şunları söylmemde fayda var, önde getirdiğin bir maçı, son 10 dk sını time wasting'i fulle ve oyun sitilini biraz daha düşür yine atk olsun ama biraz düşür. Takım komutların şöyle olmasını tavsiye ediyorum:

Dc nin ve kalecinin oyuncu komutlarını üstten otomatik ayarlamayla yap(yalnız dc nin adam markajını alan yap):

aynı şekilde dr ve dl yi de otomatik yap fakat bazı oynamalar olcak resimdeki gibi:
    eğer dizilişimde sorun var diosan klasik 4-4-2 ye geç farketymez ama komutların böyle olsun önemli olan takımın başarısı diziliş uymuyodur belki ama bunları bi dene

tesekkur ederim simdi deniyecegim sonuclari paylasirim. emegine saglik..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hadi bekliyorum ben

hocam senin soyledigin degisiklikleri aynen yaptim. sonuc :

degisiklikten sonraki ilk macim kendi sahamda Giresunspor 1-1

[img=http://img187.imageshack.us/img187/2610/marmar1xj5.th.jpg]

2. macim deplasmanda Fethiyespor 4-1

[img=http://img153.imageshack.us/img153/7507/marmar2by5.th.jpg]

3. macim kendi evimde Alanyaspor 1-1

[img=http://img20.imageshack.us/img20/9679/marmar3yd6.th.jpg]

4. macim deplasmanda Pazarspor 3-2

[img=http://img153.imageshack.us/img153/8264/marmar4hk7.th.jpg]

hocam gercekten tam bir deplasman takimi oldum senin taktigi kullandiktan sonra dep. hic yenilmedim ama kendi sahamda berabere kaliyorum elbette buyuk ihtimalle benden kaynaklaniyor olabilir.. varsa tavsiyelerin uygulayabilirim. emegine saglik tekrar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi bu taktik akrşı takımın açığını yakalyıp bir anda gelişen atakta bitirici affetmez forvvetlere galibiyete giden taktiktir. Ya senin forvetler gol pozisayonuna fazla giriyor ya da atamıyor yada sorun dizilişte. Sen aynı takım komutlarıyla bir de klasik 4-4-2 taktiği üzerinde dene kendi evinde. Kanatlardan ileriye bir ok çıkar.

bu taktiği bende fener kullanıyor mantalitemi geniş ve hızlı yapınca neredeyse kaleme dahi yaklaşamıyor her maçım farklı galibiyet valla

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by taachinardi View Post
    bu taktiği bende fener kullanıyor mantalitemi geniş ve hızlı yapınca neredeyse kaleme dahi yaklaşamıyor her maçım farklı galibiyet valla
    o halde bu rakrik kanattan hızlı gelen taktiklere göre zayıf olduğu belli olur. Buna göre kullanalım bu taktiktği o zaman

kardesim verdigin butun destege ragmen bir turlu su taktigi beceremedim. o yuzden baska bir taktik denemeye karar verdim. yardimlarin icin cok saol tekrar...

~ senin taktikle 2. sezon maclarim ~

takimi ligde birakmaya calisicam bundan sonra

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sağlık olsun arkadaşım demekki uymamış başka taktiklerle takımına başarılar dilerim yine..

23. Default

fm 2006 ın nın kitapını yazdım galatasaray ile 6 sen art arta sampiyon oldum kardeslerim size tavsiyem her zman sisteminiz 4-3-1-2 olsun ama sag da solda ok isaretleri olmasun

arkadaslar cok zor durumdayim son mac Lig A da ben samsunsporla oynuyorum
    5. siradayim 56 puan lan yani mecbur yenmem lazim mardinspor ru onlarinda 4-3-1-2 herkezi yeniyor bende yenildim süper lig icin oyunu tekrar actim ve bi türlü yenemedim hangi taktigi kullansam... simdi ben neyapimmm lütfen cvp bekliyorum.....

Quote Originally Posted by sa55mual View Post
    arkadaslar cok zor durumdayim son mac Lig A da ben samsunsporla oynuyorum
    5. siradayim 56 puan lan yani mecbur yenmem lazim mardinspor ru onlarinda 4-3-1-2 herkezi yeniyor bende yenildim süper lig icin oyunu tekrar actim ve bi türlü yenemedim hangi taktigi kullansam... simdi ben neyapimmm lütfen cvp bekliyorum.....
    milan taktiği yani.. forvetlerin ve orta sahan iyiyse şunu dene 5-3-2, geri 5 liden bi tanesini ok la çekerek orta sahaya doğru gönder, 4-3-1-2 i oynayan takımlar oyunu orta sahada kurar yani senin kalabalık defansın orta sahadan gelen topları kesecek, kontradan gol bulacan.. o rakip takımın AMC'sinin başına da 1 adam koyabilirsin birebir markaj için yani, 4-1-3-2 oynayabilirsin..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu taktiği dendinmi samual her şekilde yarıdmcı olurum arkadaşlar herkes kullanabilir bi deneyin eğer hatalı gördüğünüz yerleri varsa burdan beni de uyarın

usrobotics Misafir

takim komutlari nedir ben de sivasspor boyle oynuyor ve ligde 3. oldu
    ben de benzeri bir taktikle oynuyorum su an

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

indirip bakabilrisin kardeş..

güzel taktik sağol

30. Default

ewet taktik gerçekten ii

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon