Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 70 arası toplam 70 sonuç

Konu: Küçük takımların büyük taktiği

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beğenmenizden mutluluk duydum. Walla bende bi takım seçtimmi başarız olduğumda bi şekilde bu taktiğe dönyüroum başarılı bi taktik deneyin sadece yeter

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

arkadaşım bende bu taktiği kullandım ama hiç başarılı olamadım nedensee bende keni taktiğimii ürettim onu kullanıyorum ve çok iyi başarıllara yelken açtım...

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=41038

bilmem denemek lazımm taktiğiii

taktigi kim yapmissa ellerine emegine saglik..cooooooook dehset bir taktik sozle anlatamam kesinlikle denemek lazim onume geleni dewiriyorum

saol qüsel

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hepiniz saolun. Tahir bilemicem uymamış olabilir. neyse, bu taktiğin v2 sini çıkarmayı düşünyorum yeni bir kariyer oynayıp sze gösteririm

hakan sükürü kardeş bu taktik çok güzel bir taktik herkese burdan tavsiye ederim...Bursasporla çok işime yaradı sezonu 1 mağlubiyet 2 beraberlikle bitirip sinan kaloğlu gol kralı oldu çok sağol hakan sükürü kardeş...

Yaşasın'TURKSPORTAL'

Nesil
    2006
    Yer
    Kütahya

abi ben de rize de basladim taktik ararken seninkine gozum takildi. bisi sorucam hep aldigim emile mpenza bu taktikte dragan jelic le is yapar mi yani sizce emile mpenza ii mi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kardeş emile mpenza denemedim ama bence eddie johnson'ı al ve jelic le ikisini forvete koy. Benim tavsiyem bu.

saolasın sonunda aradığım taktiği buldum

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri