Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 58 arası toplam 58 sonuç

Konu: FM Mi COCUK OYUNCAGI

Cidden güzel bir taktik. Valencia ile harikalar yaratıyorum ligde ve kupalarda.

5 0 0 0 5 geliyooooo besiktas ve maltepesporda ise yaradi bekleyin en acayip taktik geliyooooo

Benİm Kadroma Tam Uyuya 442yle Iyi Gİdİtodu Ama Bİ Denİyİm

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kardes bana hala yardim, etmedin

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Taktik super ya, kendime yaptigim taktigi sildim. Artik bunu kullanicam.

yaw bundan iyisi zor tek basima yapamam en azindan arada gelistiren olursa haber versin ben bir taktik yaptim oda su an burda gol yemio takim ama ortalama 2.66gol atiyo bol gol lazim bana tadi kalmadi hep kazanmak istiyenler icin oda

bu taktik senın değil (4-3-3) arkadaşında link verdiği gibi fmundergroundun en çok indirilen taktiği bu..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

aynen kardes onun degıl bu taktık bu yuzden fazla resımde koyamıyor dıyorkı sayfa goruntulenemıyormus oysakı ben koyuyom

Quote Originally Posted by anakonda52 View Post
    kardes ben sana ne dımmmm bu ne bicim konuya su yazını duzelt bıraz sonra ss koy yanı taktıgının resmını koy alla alla sadece sana guluyorum bu arada ılk mesajın oldugu bellı
    ya arkadaşım.sana bişey sorcam.bu konu pek ilgilendirmio.laf dalaşına girmeyide sevmem ama.sen neden her yerde dikkat ediorum herkesi eleştiriosun...?sen o hakka sahipmisin..herkes senin düşüncede olacak diye bir kaide yokki imkansız birşey..herkesin farklı görüşleri olabilir..

bu taktik senın değil (4-3-3) arkadaşında link verdiği gibi fmundergroundun en çok indirilen taktiği bu simdi bak arkadaşım rewezaksovu bilirmisin? 2006 için senin gibi elemanlar bende iç mimarım vakit bulamıyorum ilgilenemedim o taktiği vermişler cmturk diye bi siteye yetkilelerle konuştum hallettim açarsın taktiği ordanda indirirn ok aradaki zaman farkına bakarsın ben yapotıktan 3,5gun sonra oraya konmuş ve sen bana laf yetiştirmeye çalışıyosun TARİHLERE BAK OK
    aynen kardes onun degıl bu taktık bu yuzden fazla resımde koyamıyor dıyorkı sayfa goruntulenemıyormus oysakı ben koyuyom
    sana gelincede öle abudik gubidik msjlar yazmana gerek yok işlk msjında öleymiş daha farketmemiştim dedim ya dikkat etmiyorum etsem zaten cevapları yapıştırırırdım yaw resim koyamıyorum dedim seni ekledim yardım et diye sende beni ekledin böle böle dedim formlara bak dedin sildin 320x240dan buyuık koyamıyorum koymıycak olan onuda koymaz ok+unutma ordu yardım diye kıcını yırtıp msnde isteyen sendin işte bu yuzden biz türkler bişey olamıyoruz herkez bi havalarda bişileri indirmeye çalışıyo ve araştırmadan konuşuyo tarihlere bakmamışınız atıp tutuyosunuz sonra gelmiş naval okuyosunuz adamın biri yaptıda ayrıntıya niye giremiyo alınıcaka damların özetlerini bile yazdım orda neden yok bende baktım adamın biri bu benim bak yazmış anlatım bile yok gelmiş aban çamur atıyosun bu adar batıı özentisi olmayın ok bizden biri bişi yapınca sonra öteki ona çalınca hemen bizimki çalmıştır konumuna girmeyin ben formlarda taklmam arkadaşlar atıyolar etrafa misal cm 2007 için yaptığım taktikler ok bunuda araştır tarihlerinide ondan ssonra gel at tut haaa şimdi bu anakonda denen eleman atıp tutup yanar dönen bi eleman ya beni engelletir forrumdan bakkkk kaçtı diye başlama sakın BEN KAÇMAM OK+son bişi onun bunun taktikleriyle oynamaktan benz aten bişi anlamam adamın biri yapıyo indiriyosun ve şampiyon oluyosun bumudur menejerlik siz daha ne oynadığınızı ve amacınızı bilmiyosunuz bn ne dedim gelin geriştirelimki bitekim geliştirilmişide mevcut sitede onuda ordan almış desene hadi nerde var daha 2 3 ggunluk ve ilk defa burda var ama merak etme bunuda oraya ve başka yerlere adını değiştirip eklerler ve senin gibilerde aaaa çalmış bak derler.......

jacke ve anokonda bu msj size anlamışsınızddır herhalde

Quote Originally Posted by rewezak View Post
    jacke ve anokonda bu msj size anlamışsınızddır herhalde
    anlamadım....???

yaw aman fisbate ve anakonda yaw kizdirdilar beni diabloda bitti bakin simdi 1 saat oldu yapali ve ilk anda buraya koyuyorum 1 hafta sonra dunyanin her sitesinde olucak yaw siz nasil bi fmci var karsinizda farkinda digilsiniz turkj ya yapamaz dimi alin diablo sayfasini aciyom bakin varmi baska yerde

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Umarım diablo taktiği, geçmişdeki gibi efsane bir taktik olur...

b'tt' b'le s'z'nd'r takt'k

'ng'l'zcede kalmis neyse o taktigi indirirken donekligini ve bana neler yazip kardes dedigini hatirla anakonda sende bi turk oldugum icin bana inanmayisini fishbate1 ama arastir 2 dkni alicak ama idare et ok cok yrulmazsin umarim bul taktiklerin duzenleme zamanlarini ole gel konus onlar koymadan 3.5gun once caldin diyosan bu senin mantiksizli[in olur tam olarak aramizda 3gun 10saat 48dk 51sn fark var ben nasil o kadar zaman ,nce bu takti[i yapip .almi; oluyorum s,lesene al diabloda bitti onuda koyarlar 1 haftaya onuda bak sen gecen hafta .almi;tin dersin sana feci guluyorum ya hemde cok feci

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Diablo taktiği nerde, ben bulamadım. Mümkünse onu başka bir başlık altında açarsan sevinirim.

rewezak kardeş bu ne sinir

seni anlıyorum biraz heyecanlı ve gerginsin seni suçladıkları için ama sen kendininn ne yaptığını biliyosan bırak millet ne düşünürse düşünsün allah aşkına.

Neyse gelelim benim taktik ile ilgili yorumlarıma. bence hoş bi taktiğ benziyo ama eğer o mc yani dmc olan adamınını iki çiğer ve üç dalağı yoksa her maç (BENCE) iki 3 tane yemen gerek. Çok gol atacağın kesin ona bi lafım yok ama bence çok da gol yersin. bu arada takımın team tactics kısmını da biraz daha anlatırsan nasıl davranmalır gerektiğini bence daha bi açıklayıcı olur anlayamanlar için

benim bu güne kadar yıllardır uyguladığım taktik hep 4-4-2 idi. ama son fm 2006'da barca modelini uygulayıp bi 4-2-3-1 yapayım dedim ki aboooooow yani bu ne? ben deportivo'nun başında uygulamıştım bunu ve emin ol yok böyle bi taktik. bilenler biliri 2006'da deportivo şu an olduğundan çok dha güçlü ki zaten defansı hala çok güçlü ikki yıl 4-4-2 uyguladım işe yaramadı snr buna döndüm ve BENCE 2006'nın efsanesi Vucinic'i almamla brbr takım resmen ortalığı yıkıp geçti. tabii muhteşem ortasaha vs vs vs

lafı uzatmayım ben bu taktiği bu kadar anlatmandan srn gs ile deniycem hemen. BENCE çok gol yiycem ama sen o kadar güzel anlatmışsın ki denememek ayıp olur yani

bu arada msn adresini bi daha yaz da biraz orda dertleşelim belli ki çok dertlisin sen

Arkada;lar Ben Dun Dİabloyu Yenİ Bİ BaŞlikta Foruma Koydum Ve 100puanla Şampİyon OlduĞum Ve Şampİyonlarlİgİnİde Aldim Onunda Fotosunu Fenerİde T.cupasinda 6-1yendİm Onuda Ama Ne Yazikki Forumdan KaldirmiŞlar Bende Anlamadim SÖledİĞİm Fotolar Ve Dİabloyu Koydum Sabahta Koydum 2sİndede Kaldirdilar Anlamiyorum Neden Kaldiriyosunuz Dİabloyu Bİtİrdİmmmmmm Ve 2 Defa Koydum Yenİ Bİ Sayfada Ama 2sİndede Kaldirdilarrrrr

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

ben denedim tutmadi

Nesil
    2006
    Yer
    Ölümüne BulancaK

Link ölmüş...

yaw d'abloyu koymuyolar aciyorum kapiyolar sayfayi ben diablo avcisini koyim bari

arkadaşlar taktik kapandı bana burda hırsız dediler taktiği çalmışsın dediler bende cektim taktiklerimi madem öle işte böle ve o adamlara bi soru sordum ben madem çaldım o söledikleri site nasıl benden 3,5gun sonra koyuyo ve ben onlardan caldımda dunyaca unlu bi site ya hemen ben çaldım diyolar nasıl ben onlardan 3,5gunonce koydum taktığı bunu bana anlatmadıkları surece ben yokum artık nasıl caldıysam 3,5 gun pnce taktık bende oluyo ve nasıl ben onlardan caldıysam 3,5gun once taktıgı yapıyorum yuhhh ya bu nasıl bı sacmalık siz beni hırsızlıkla sucladınız ve ağzınızın payını verıyorum ve kanıtladımda ve sız yalancı oldunuz artık sızde kendınızı savunun bakın hırsız o dunyaca unlu sıte cıktı sızde yalancı oladıgınızı kanıtlayın

Quote Originally Posted by rewezak View Post
    ağzınızın payını verıyorum ve kanıtladımda ve sız yalancı oldunuz artık sızde kendınızı savunun
    Allah Allah. Ya 21 yaşında kocaman adamın dedikleri yakışık alıyormu? Ben bu sitedeki tartışmalar pek katılmasam da uzun süredir takip ederim ve kimsenin durduk yere kimseyi suçlayacağını zannetmiyorum. FM bir oyundur ve oyunun içine edilmemelidir. Hırsız-polis dizisini geçtiniz ama... Kendi adıma kınıyorum

neyi kiniyosun ya sen adamlar bana hirsiz dediler ispatini yaptim sustular be sen kendini kina arkadasim bole abuk sabuk bi konuya girip abuk sabuk bisey yazdigin icin kimse kimseyi hirsizlikla sucliyamaz yok sucladi benim gibi arkasinda durmalidir ben kanitladim o kocaman yabanci sitenin hirsiz oldugunu ve onlara yalanci dedim onlar sustular ama neden sustular insanlar anlasina rtik ayrica ben 24 yasindayim ve hakkimi savunuyorum buda en dogal hakkim amac seviye dusurmekse dususururum ole bak adama neler yazmis yazik demekle olmaz okuycaksan bastan sona okiycaksin ole konusucaksin+ben seni kinamyoruma ciyorum cunku cumlenin ortasinda gelip 2 kelime duyup bisi bilmeden konusan adamlara ben hep acirim+sana hrsiz dendiginde koymuyosa bu senin sorunun hem ben kimse gibi kacmadim tartismaya isim vererek acigim dedim onlarin susmalari onlarin kisiligi+ben birine boe bisi s,liyceksem arastiririm ole hazira alismisin salliyosun bisiler kiniyomusun hemde beni hirsiz diyip kacan yalancilarida digil cidden simdide guluyorum sana hemde acip guluyorum///

Hah işte bahsettiğim buydu. Sana karşı bir garezim olduğundan falan değil. Ben sana hırsız filan diyenleri de eleştiriyorum. Reha Muhtar'ın tartışma programları gibi oldu demek istiyorum. Halbuki resmi FM Türkiye sitesi... Birisi bir taktik ekler, deneyen dener, isterse yorumunu yazar, eksiği varsa söyler, kimse kimseyi suçlamaz. Eminim ki taktik sahibi de olumlu eleştiriye teşekkür eder, düzeltmeye çalışır. Ben sadece seni değil, ortamı bu hale getirenleri eleştiriyorum. Konuyu uzatıp bende geriyorsam herkesten özür diliyorum. Eleştirim şahsi değil. Kim olsa aynı şeyleri söylerdim.

Allah Allah. Ya 21 yaşında kocaman adamın dedikleri yakışık alıyormu? Ben bu sitedeki tartışmalar pek katılmasam da uzun süredir takip ederim ve kimsenin durduk yere kimseyi suçlayacağını zannetmiyorum. FM bir oyundur ve oyunun içine edilmemelidir. Hırsız-polis dizisini geçtiniz ama... Kendi adıma kınıyorum

evet opnlarida ele;t'rm';s'n k'mse bo;u bo;una suclamaz diyosun bu ne demek ya benim turkcem kotu olabilir ama en azindan ne solemek istedigim belli ben bana hirsiz dendi ve bende kanitladim bana koyan o kadar msj atmislar 2 3 sayfadir tek msj yok ne oldu neden gittiler elestirmeyede devam edicem

[QUOTE=BilkentliGoGo;386201]rewezak kardeş bu ne sinir

seni anlıyorum biraz heyecanlı ve gerginsin seni suçladıkları için ama sen kendininn ne yaptığını biliyosan bırak millet ne düşünürse düşünsün allah aşkına.
    QUOTE]

Benim demek istediğim de "gogo" ile hemen hemen aynı şeyler. Sana bunları söyletenlere de kızıyorum, sana da gaza gelip söylediklerin için kızıyorum. Tabi ki sen aldırış etmek zorunda değilsin. Sana hırsız demişler tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. Ufak bir araştırma ile senin dediklerinin doğruluğu bulunur, boşuna celallenme. İyi Fm ler...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri