Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 58 sonuç

Konu: FM Mi COCUK OYUNCAGI

Thumbs up FM Mi COCUK OYUNCAGI

konu kapanabilirmi daha guzel bi taktik yaptim zaten

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kardes ben sana ne dımmmm bu ne bicim konuya su yazını duzelt bıraz sonra ss koy yanı taktıgının resmını koy alla alla sadece sana guluyorum bu arada ılk mesajın oldugu bellı

yaw uğraşmak istemedim be yaw baktım siteye herkez taktik diyo dur azcık resim koyim vallada nasıl koyucam birazcık kurcalıyım bulurum herhalde benimde aklımda vardı boşwer dedim uğraşma herhangi biri olsa boşwer derdimde şimdi siteden biri madem o kadar uğrasıyosunuz birazda biz uğraşalım dimi kolay gelsin

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

ss isterizzzz

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=9755 burda anlatimli var gir bak resim nasil konuluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

taktigin resmini koysan fena olmazdi usta

saol anakomnda şimdi gördüm bakıyorum kusura bakmayın geyiğe sardı ama bayada bişiler yazdınız benim yzuunden acemiyim bu konuşarda halledicem birazdan

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

ok kardes onemlı degıl

ya arkadaşlar kusura bakmayın ya 1 saattir cebelleşiyorum çözemedim ben bur esim olayını isterseniz kapayın konuyu veya bilen bi arkadaş eklesin beni ona atim fotoları 1,5yılda 90milyon dolar bakiyem 2 şampiyonluk 2 türkiye kupası vebir uefa birde az önce elendim şampyonlar ligi yarı finalım var innşallah bi dahaki yıl önumuzdeki maçlara bakıcaz bu arada ligdede su an 17puan fakla gidiyom 1 beraberliğim var ve sezon bitmek üzere ama işte bunlardan anlamıyorum pek vaktim yok projeler felan anca fm oynamaya ilgilenemedim bu işlerde biraz geri kaldım isteyen ekler [email protected] ordan atarım fotoları hepinize kolay gelsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

klavyede F12 tuşunun yanında print screen tuşuna bas sonra paint'e gel üstte 2. sırada düzen var ona tıkla yapıştır yap sonra http://imageshack.us/ a girip gözattan o resimi seç host it'e tıkla Thumbnail for forumsta yazan adresi buraya kopyala

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

taktik güzelmis antepe karsi 3-1 aldim
    kanatlar cok iyi ama Alex ten yararlanamiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kardes hala koymadinmi resim sana gosterdiklerimi yp

yaw sitedemi makinadami sorun anlamadim gitti yaw kapayin isterseniz konuyu ben cozemedim tam yuklenirken ortada sayfa goruntulenemiyor diyo bende siyiriyorum 10defa yaptim hepsindede ayni si secenekten cozunurlugude yapiyom olmuyo yaw ne bilim beni asti isin garibi az once manchestira 7 attim+alexe gelince arkadasim sen asil aml ve amr koycan mclerine o zaman bak bakalim ka.ar atiyosun 3 az atmisin yaw ben gecen sezon 5/6atiyodum herkeze bu sezon iyi adamlarda gelmeye basladi 7 8den asa[i gitmiyom ama iste anlatamadimki taktigi hileli bile olsa bu taktikten iyisi olamaz benden solemesi

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Napcam yani alexi yedekmi birakiyim

ortasahanin soluna koy sen bak bakalim 8lemi oynuyo 9lami yaw durun ben sole anlatmaya calisim taktiği indirenler arkadalar için her maçı farklı kazanmak istiyosanı takımız şöle olucak dizilişine bakmayın bu çeşit adamları koyun orda mc yazıyo ama boşwerin ben ayarlarda ileri koşular felan yaptım

--------------------------gk----------------------------

------dml---------dc-------------dc------dmr-----------

------------aml-----------dmc---------amr--------------

-----------fl-----------fc--------------fr----------------

vu tarz adamlar kullanın ordaki mclere aldanmayın ileri koşular yaptığım için açık adamlar daha iyi gidiyo şimdi gelelim taktiğin hassas noktalarına

GKası iyi bi kaleciyle direk golluk paslar verebilirsiniz ve aleciniz bi çok maçta asist yaptığına tanık olabilirsiniz

DC:markajı 15 headıngı 15 pasıda 12olması gerekiyo öle aratın yeter

DMLveDMR:sadece hızı 15 ve pasıda 15olsun yeter

AMLveAMR:bunlarda hız 15 pas15 ve orta 15olsun yeter

FORVETLER:hepsininde sadece boyları 190 ve headıngleri 15olsun yeter finishinglerde 15gibi bişşi olursa süper olur

aratırken böle aratın diğer özellikler önemli diğil beşiktaşla herşey cok güzel gidiyo haa bua arada ufak bi tiyo en iyi gençler bence colombia kuluplerinde hemde cok ucuz ve 20yaşında olmıyan elemanlar cardenaz örneğin su an herkez 10larca milyon dolar veriyo satmıyom maliyeti sadece 350dolardı kesin alın bu adamı bu taktikte ortasaha sağda oynuyo ortalaması 8,50civarı hadi kolay gelsin arkadaşlar cok karışık oldu ama napim upload olmuyo olayıda çözdüm ama olmuyo yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

sorun sende kardes resım daha demın ben koydum

arkadasım konu hep karıstı resım olayı kolay ne var bunda

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

okumadım da ne dior

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

bu taktık orduya gelırmı yanlız gol yıyom cok kolay

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

defance line ı geriye al bişeycik olmas ama geriye alman la<ım yoksa çok gol yersin aynı benim gibi deep yapma da azcık ilerisi yap

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

takım gorevlerındemı gerıye alım yoksa oyunculara komut vererek mı orduspor yaarmı bu taktık defans cok acık verırmı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

genel taktikllerde geriye al defans çizgisini

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

ıyıde taktıgım nasıl olcak kardes sen benım sıtedede yayınladıgım orduspor karıyerımı ındırde bana bvır taktık yap

biraz daha büyütebildim yaw olmuyo sayfa görüntülenemiyor diyip duruyoda orduda olur maltepede ben su an maltepeylede 1.lige cıkıyom işin en garibide feneri ve cimbomu eleyip türkiye kupasını almam bu taktikle herşey mumkun diyorum işte bi ara fm acıkları vardı bende bunu sölicektimde ne bilim yaw inşallah 2008de 433 le artık herkezi yenemeyiz ne diğim

bu taktikle;

> büyük bir takımda çıvalladım
    >orta bir takımla idare ttim
    >küçük bir takımla başarılı maçlar oynadım

geliştirmeye bakalım şu taktiği

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kardes bana yardim et ya orduspor a bu taktik lazim kesin tutarmi benim takim cok gol yiyor bu taktigi kullanirsam az golde yermi
    buarada benim oyunumu indir kardes ordan bana taktigi yapip versene 7 yilima gectim hala lig a dayim

bu taktik cok acip yaw normal taktiklerle toplam 10pozisyon gösterirken bunla sen 10ataktan fazla yapıyon (önemli pozisyonlarda yani) cok gol atıyon ama bazı maçlarda 3 4 tanede yiyon ama 5tane felan attığın için sorun yok yaw+cok acip bi taktik deniyom bakalım hayırlısı yüzyılın taktiği olabilir

TAKTİK:5 0 5TAKTİĞİ HERKEZ AYNI ÇİZGİDE OYNUYO 5 EN GERİDE 5 EN İLERİDE BAKALIM HAYIRLISI VE DEFANSLAR HEP EN GERİDE DURUYO ORTADAKİ FORVET HARİÇ TUM ELEMANLAR GERİ GEKİYO DUR BEN SAYFA AÇAM DEPLASMANLARDA COK ACİP SONUÇLAR ALDIM MESELA BARÇAYI3. SEZNDA BU TAKTİKLE 4-5YENDİM maç tamamen pozisyon oluyo ama asıl sorun defanslar iyi pas atmalı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

super taktik bu arda bobo costu paylsim icin ck tesekkurler

Quote Originally Posted by mertsane View Post

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Birde ben deneyim cidden merak ettim, simdi.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri