1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: FM 2007 antrenman programı

Default FM 2007 antrenman programı

http://rapidshare.com/files/2786593/schedules.rar.html

bu programla oyuncularımın özelliklerinde artış oldu hangi takımda kullandıysam işe yaradı beyenmeye bilirsiniz ama yinede yorum yapın ve de ilk çalışmam olduğu için biraz anlayışlı davranıp sert bir şekilde eleştirmezseniz sevinirim
    yaptığım antrenman oyuncuların bazı özelliklerini düşürüyo (bunu bi türlü düzeltemedim) ama genede iyi bir antrenman olduğuna inanıyorum denemenizi öneririm isterseniz üzerinde değişiklik yapıp sitede yayınlayabilirsiniz benim için önemli diil

Adriano:

Solari:

Maxwell:

resimler şimdilik bu kadar isterseniz daha koyabilirim

Kurulum:
    rar lı dosyadan çıkardığınız schedules dosyasının içindeki dosyaları C:\Documents and Settings\xp\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\schedules içine kopyalayın

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

kardes bırde antremanın resmını koy daha ıyı olur ama yıne de sagol

istediğiniz resim olsun
    buyrun,

AMRLC:

DC:

DRL:

FC:

GK:

MC,DM:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

özellikleri düşen oyuncular fazla oynatmadığın oyuncular olabilir benim yedek oyuncuların sezon başında özellikleri artmıştı bir süre sonra düştü az maç yaptırdıklarımdı heralde sebebi budur

Quote Originally Posted by dentaconstantin View Post
    özellikleri düşen oyuncular fazla oynatmadığın oyuncular olabilir benim yedek oyuncuların sezon başında özellikleri artmıştı bir süre sonra düştü az maç yaptırdıklarımdı heralde sebebi budur
    haklısın olabilir özellikleri düşenler zaten pek fazla oynatmadıklarım

abi konuyla alakası yok ama futbolculara resim nasıl koydun

Quote Originally Posted by lugano35 View Post
    abi konuyla alakası yok ama futbolculara resim nasıl koydun
    http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=226

burdan yüz paketlerine gir ordan indir

lütfen yorum yapın sizlerde antremanın nasıl bir etkisi olduğunu merak ediyorum alt tarafı bi cümle

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

yeni sezonda denicem.saolasın

yani denemeye gerek olduğunu bile sanmıyorum çünkü standard antreman programı dışında oyuncuların mevkilerine uygun herhangi bir antreman programı koçların da düzenlemesini yaptıktan sonra çok işe yarıyor zaten... diil mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

guzel taktik ama bi oneri vereyim sana fc deki taktikde shooting i arttirirsan daha ii olur cunku forvet oyuncunun shoot calismasi finishing i arttirir ve amrlc dekilerin ball control ve tactics i de artirirsan daha ii verim alirsin
    bsey daha war drl taktiginde bek oyuncularina nie set piece yaptin?

ha bide yaw bu tema oyunda varmi sen siteden mi indirdin bunu aciklarsan sevinirim

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

AMrlc adamlarının tactic ve ball controlunu biraz daha artırrısan daha iyi olabilir.
    Dc adamalrının strength ini birz daha artır ve defanslarının gol atmasını istiyorsan biraz atacking calıstır
    FC lerine daha fazla sut calıstırabilirsin. Genel olarak guzel bir antreman programı uerinde biraz duzenleme ile daha iyi bir duruma gelecektir

tavsiyeleriniz için saolun isterseniz yeniden düzenleyip sitede antremanı sunabilirsiniz benim için sorun olmaz

Quote Originally Posted by zaferb View Post
    yani denemeye gerek olduğunu bile sanmıyorum çünkü standard antreman programı dışında oyuncuların mevkilerine uygun herhangi bir antreman programı koçların da düzenlemesini yaptıktan sonra çok işe yarıyor zaten... diil mi?
    o da senin fikrin bişey diyemiyecem

Quote Originally Posted by Oli View Post
    AMrlc adamlarının tactic ve ball controlunu biraz daha artırrısan daha iyi olabilir.
    Dc adamalrının strength ini birz daha artır ve defanslarının gol atmasını istiyorsan biraz atacking calıstır
    FC lerine daha fazla sut calıstırabilirsin. Genel olarak guzel bir antreman programı uerinde biraz duzenleme ile daha iyi bir duruma gelecektir
    onları arttırınca oyuncular daha çabuk sakatlanıyo ama genede saol denerim

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    guzel taktik ama bi oneri vereyim sana fc deki taktikde shooting i arttirirsan daha ii olur cunku forvet oyuncunun shoot calismasi finishing i arttirir ve amrlc dekilerin ball control ve tactics i de artirirsan daha ii verim alirsin
    bsey daha war drl taktiginde bek oyuncularina nie set piece yaptin?guzel ha bide yaw bu tema oyunda varmi sen siteden mi indirdin bunu aciklarsan sevinirim
    başka bi siteden indirdim ve de shooting i falan arttırınca antrenman ağırlığı artıyo oyuncular sakatlanıyo bi de drl set pieces i hücuma katılıp orta yaptıkları için yaptım taktikle ilgili bişey genede saol tavsiyelerin için

pardon bi sey soracaktim bu antremanlari genc antremanlari olarak da kullana biliyor muyuz?

kullanamıyosun ama indirdiğin dosyanın içinde gençler için de var da onu kullanmanı tavsiye etmem çok güzel diil

S-B-Z Misafir

daha yeni indirdim
    ilk çalışmana göre bi hayli iyisin tebrikler.bakalım faydası olacakmı deneyip yazarım.

paylasım ıcın teşekkurler

kardes su an l'nk kirik

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

iyi çalışma ellerine sağlık

Mesaj Yetkileri