1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Kayıtlı dosya hatası!

Default Kayıtlı dosya hatası!

Arkadaşlar evimdeki bazı elektrik problemleri yüzünden tam oyunu kaydederken elektrik kesildi ve geldiginde ise ''kayıtlı oyun yüklenemez'' mesajını almaya başladım. Allahım tamda 2009 a gelmiştim. Yok mu bunun bir çözümü? Dosyayı aşagıya koydum. Rapidden cekebilirsiniz. Tamir eden arkadaşa yada sorunumu çözene benden 1 aylık 100mb host+ isterse kendi sitemden subdomain verecegim...

http://rapidshare.de/files/6097448/dna.zip.html

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

35MB'mış dosya indiriyorum ama çözeceğimi pek sanmıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

bence cozülmez ya cünkü elektrikler gitmis hata verir bende de olmus tu

sen yine iyisin ben CM 01-02 oynarken 2017 yılında filandım oyun kaydederken PC birden kapanmıştı ve o oyunuma bir daha devam edememiştim. malesef bi çözümü yok bildiğim kadarıyla...

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Abi otomatik kaydet seçeneğin açıksa, o dosyadan başka 2 tane daha save dosyaları olması gerekir, eğer açıkçsa onları kullanabilirisin...

bozuk dosyanın kurtarılabilceğini pek sanmıyorum...

Kurtaran benimkileri de kurtarsın... ...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

wala kurtarılacağını bende pek sanmıyorum! aynı şey bende de cm0304 oynarken oldu! save edilen dosya yüklemesi yarı da kaldığında oyun kağanır ya da pc kapanırsa o save dosyası açılmaz! şöle bi örnek vereyim :

diyelim 37 MBlık bi dosya indiriyosunuz netten! ve %58de. Birden elektrikler kesildi veya herhangi bi nedenden dolayı pcniz kapandı. Siz indirdiğiniz dosyayı eğer masaüstüne indirdiyseniz onu görürsünüz. Ama %58ini indirdiğiniz için dosyanız bozuktur çalıştıramazsınız.

İşte fm deki kayıt sistemi de aynen bu şekilde işliyor yanılmıyorsam...

ewet katılıyorum bunun çözümü yok

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

aklıma birşey geldi ama şimdiden sonra işe yaramaz heralde çünkü üstünden çok zaman geçti.

sistemi geri al diyecektim

Geri yüklemeyi kapattım maalesef (

Default yer yerrr

bu oyunu kaldır tekrar kur. vyama yüklemeden dene. yemezse ilk yamayı yükle bunu da yemezse son yamayı yükle. ben böyle kurtardım

Teşekkürler illkeane deneyecdegim eve dönünce

12. Default

of ya şimdi elektrikler gitti oyuna giremiyorum en iyisi donanımı geri almak bence

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by mertallicats
    of ya şimdi elektrikler gitti oyuna giremiyorum en iyisi donanımı geri almak bence

Ben bunu denedim pek bir faydası olmuyor oyun açılıyor gibi gözüküyor ama ekran simsiyah oluyor ve hiçbirşey çıkmıyor...Kaydettiği dosya yarım bir dosya oluyor ve bunu da kurtarmak imkansız gibi

14. Default

şimdi denedim sistemimi geri aldım tekrardan girdim yine kayıtlı oyun hatası weriyo boşu boşuna sistem geri yükleme yapmayın

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

düzeLmez fizik kuraLLarına aykırı zaten bi kere onun için hiç zaman kaybetmeden tekrar ba$La.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

allah belasını versin böyle işin bak hatırlattınız banada bende cm03/04 oynuyodum 2021 e gelmişim acayip uydurma canavar gibi adamlar çıkmış bi tanesi bi sezonda 104 gol atmış herneyse ulan elektirik gitti save yaparken bi daha giremedim o gün bugündür her savede dua ediyorum karlı fırtınalı havlarda açmıyorum

yine seninki 2021 de olmus.. cm4 de benim 2037 de olmustu...
    kibrisda elektrik kesintileri bir basladimi tam baslar.. her gün gider elektrik..
    ama sansim yaver gitti bereket versin..
    2035 yilinda cm nin klasörünü cd ye cekmistim..

Nesil
    2005
    Yer
    ANKARA (OOOOOOO)

abi auto save açık sa senin; C:\Documents and Settings\GoRKeM\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2006\games klasöründe o dosyadan bi kaç tane olması lasım ama 1 o dosyanın az bi süre önce kaydedilmiş hali,oraya baqarsan bulabilirsin

19. Default

bencede düzelmez benim oyunumda da yarıda kaldı dondu kapatıp açtım olmadı

Nesil
    2005
    Yer
    Konya/Selçuklu/Esenler Ad

bende de oldu o oyundan vazgeç

Mesaj Yetkileri