1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Arkaplan Resmi ile ilgili

Default Arkaplan Resmi ile ilgili

arkadaşlar ben oyunun grafik klasöründeki backgrounds bölümüne kendi istediğim fotoğrafları attım.sonra oyunun içinde show background pictures dedim.ama olmadı.sonra fotoğraflardan birinin ismini default olarak değiştirdim.config dosyasında bir tek defaultla ilgili komutlar vardı çünkü.
    o zaman oldu.ama sadece bi tane resim mi olabiliyo.yani her tıkladığımızda arkada farklı resimlerin çıkması gibi bi şansımız yokmu?bunu sordum çünkü daha önce cm de böyle bişey görmüştüm

sanırım tek rsm olması lzm arkadasım!!

Exclamation

Quote Originally Posted by kebogunduz92 View Post
    sanırım tek rsm olması lzm arkadasım!!
    Yoo değişik değişik resimde koyabilirsin...

Nesil
    2006

bencede tek resim oluyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

eğer config dosyasına tek resimlik uzantı girerseniz tek resim görürsünüz.. Ancak config dosyasında da doğru değişiklik yapıp resim koyarsanız tabii ki birden fazla resim görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by fm26 View Post
    bencede tek resim oluyo
    Dediğim gibi birden çok resim koyabiliyorsun ben yapmasını bilmiyorum ama ben bi siteden indirdim onda mesela şampiyonlar liginde dünya kupasında avrupa kupasında felan değişik değişik arka fontlar var...

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

configden deiştircen mecburen

Arkadaşın yaşadığı sorunu ben de yaşadım. Backgrounds'daki default yerine aynı boyutlarda kendim bir resim koydum fakat FM'nin arka plandaki adam gitmedi ve şöyle bir görüntü oluştu:

http://img115.imageshack.us/img115/7416/fmmmmtx9.jpg

Sanıyorum config dosyasıyla ilgili fakat onu nasıl düzenlemem gerek bilmiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Şimdi de Bursa

bana da arka plan degisikligini net olarak bastan aciklayabilecek birisi var mi???

Nesil
    2006

Birden çok resim olabiliyor. Tek yapmanız gereken config dosyanısı doğru şekilde uzantılarını yazmanız gerekiyor.

Abi onu anladık da doğru uzantılar nelerdir onlar önemli.

12. Default

ya bu işlemi baştan sona anlatabilecek bilgisi olan biri varsa anlatabilirmi

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

resim lerde farli istedigini basa getriceksen altaki sayilari yerini deistir olr kardesim

Mesaj Yetkileri