Anket Sonuçlarını Görüntüle: FM 06 yı orijinal almayı dusunuyor musunuz?

Voters
71. You may not vote on this poll
  • Kesinlikle Evet

21 29.58%
  • Magazalarda satılırsa evet

17 23.94%
  • Kesinlikle Hayır

33 46.48%
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 97 sonuç

Konu: FM 2006 - Orjinal almayı dusunuyor musunuz?

Nesil
    2004
    Yer
    iStAnBuL

Ya kardeşim ben gözümle gördüm Polis bile korsan kaset alıyordu gerisini siz düşünün....................

Bu dünyada herkes kendi eyleminden sorumlu dediğin doğru poliste yapıyor zira senin benim gibi onunda zihninde bunun bir suç olduğuna dair imge oluşmamış durumda.

Emeğe

Nesil
    2004
    Yer
    iStAnBuL

ewet cok dogru dedin daha ne diyeyim

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

microsoft israil kullansın die windowsların kopyasını el altından piyasaya sürüo,bence devlet ötesi bişey var bu korsan dünyasında.o yüzden bunlara uymamalıyız.

Nesil
    2005
    Yer
    ist/kadıkoy

ben birazdan gidip orjinali alıcam ilk orjinal oyunum olacak dun sordum fiyat 75 ytl imis hatta 10 takside kadar yolu var

yine hiç bir yerde yok

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

bugün istanbulda bilinen noktalarda satışa çıkmışdır iki hafta içinde yaygınlaşır...

Nesil
    2005
    Yer
    ist/kadıkoy

bugun 2 saat kadıkoyde oyunu aradım hicbi yerde yok nası ıs bu yaaaaaa offff

bilinen nokta ne yaaa? hiç bir yerde yok oyun ben baktım. Bİlinen neresi ise söylede biz oraya gidip bakalım ??

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

ben şahsen newcastle daki arkadaşım sayesinde bi tane edindim. isteyenlere 60 pounda getirtirim zuahhahahahhahah

benim sendit.com dan verdiğim sipariş bugün geldi 65ytl ye maloldu oyun.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben de bugün bütün Bimekslerde bulamadım sonra Aral'ı aradım,bandrol işlemleri sürüyor dediler... Off

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Navras
    ben şahsen newcastle daki arkadaşım sayesinde bi tane edindim. isteyenlere 60 pounda getirtirim zuahhahahahhahah
    naptın sen öyle ups veya dhl den mi getirttin yoksa.. sendit.com da güzelde biraz geç yolluyor sanırım
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

sendit.com dan bana gelmesi 11 gün sürdü.20 ekimde vermişlerdi kargoya

Quote Originally Posted by FMmaniac
    Quote Originally Posted by Vieri
    naptın sen öyle ups veya dhl den mi getirttin yoksa.. sendit.com da güzelde biraz geç yolluyor sanırım
    bende sendit.com dan aldım 7 gün oldu daha gelmedi Senin bildiğin daha iyi bir site var mı ilerisi için aklımızda bulunsun. saygılar..
    gümrükten dolayı geç geliyo oyun.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

türkiyeye gönderenler arasında en iyisi sendit.com ben ingilterede olduğum için play.com güzel
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

bende sendit.com dan aldım 7 gün oldu daha gelmedi Senin bildiğin daha iyi bir site var mı ilerisi için aklımızda bulunsun. saygılar..

Nesil
    2003
    Yer
    Istanbul

valla newcastle universitesinde okuyan arkadaşım bana hediye etti ben para fln vermedim.ama ticaret mantığı ile herkeze 60 pounda satıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Gerçekçi olayım, türkçe yama yapılmasına izin vermeyecekse oyunun merkezi gidipde orjinal oyun alamam, ki maddi şartlarımda son dönemlerde inanılmaz kötü. Ama şuan bekliyorum, eğer turksportalımız Türkçeliştirme yapabilcekse 2 ay sonra bile olsa gidip orjinal oyun alacam, sonuçta bir bir derken, satış rakamıda böyle artacak. Ve türkçeyi resmen görbileceğiz oyunda =)

24 unde postaya verilen oyun hala gelmedi + bayramda girdi araya = isyanlardayım...

bende almak istiyorum hem bayram harçlığıda geldi fakat hemen almam gerek eskişehirde orjinal satan bir bayi varmı acaba bilen varmı

BEN DİNMYT GİBİ DÜŞÜNÜYORUM NEDEN AYNISININ UCUZU VARKEN GİDİP PAHALISINI ALAYIM

23. Default

Quote Originally Posted by hacker666
    BEN DİNMYT GİBİ DÜŞÜNÜYORUM NEDEN AYNISININ UCUZU VARKEN GİDİP PAHALISINI ALAYIM
    adamlar tükçesi ni yapmıo bedava verseler yemiin ederim almam bi de tr yapmıo hemde dil dosyaları deiştirio bende fifa manager oynıorumm fm den güzel fm yetklileri cıvıtttıııı

Quote Originally Posted by izuner
    adamlar tükçesi ni yapmıo bedava verseler yemiin ederim almam bi de tr yapmıo hemde dil dosyaları deiştirio bende fifa manager oynıorumm fm den güzel fm yetklileri cıvıtttıııı
    sana katılıyorum izuner tamam fıfa manager fmden daha iyi olabilir fakat fm'ninde yeri başka değilmi?

25. Default

Quote Originally Posted by akrepveumut
    Quote Originally Posted by izuner
    sana katılıyorum izuner tamam fıfa manager fmden daha iyi olabilir fakat fm'ninde yeri başka değilmi?

ya tabiki fm in yeri başka ama ya bi düşün tamam türkçesini yapmıosun tamam anladık ama ya nie dil dosyaları deiştiriyosun bak varya adamlar türkçesini yapsa walla orjinal alırım adamlar bizi mal yerine koyuyor bu türkiyede o kadar fm tutkunu var nie türkçesini yapmıosun yapmıosan türkler yapsın bak fm türkiye araştırması yetkilileri var türkiyeden onlar yapsa verse aslında olur ama dediğim gibi fm yetkilileri ayıp ediyoo......

Ben 40 liraya kadar verebilirim ama fazlası, üzgünüm

Orjinal alırım.. 50 milyon feda olsun
    Kesinlikle olmalı..

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

yaw beyler kafayı mı yediniz bu oyun dvd olarak cıkıyo ve 140 ytl civarında fiyatı.bu parayı veren enayinin alnından öperim dışardan 2 ytl ye aldığın cd de aynı yaw ne farkeder.parayı nereye harcayacagını bilemeyen o oyuna o kadar para verir..

fiyatını falan bilmem de aral dan almayı asla düşünmüyorum ama baska yerlerden alabilirim.

Valla ucuz olsun benim olsun

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri