Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 57 arası toplam 57 sonuç

Konu: Brezilya Taktiği nedir? Nasıl uygulanır?

süperligde işe yaradı gibi 13 maçra 9-2-2 gibi bi sonuç çıktı ama uefada aynı şeyi söyleyemicem..panatinaikosa deplasmanda pozisyon bulamadan 1-0 yenildik..içerdeki maçta salzburgla hemde 2-0 öndeyken 2-2 yi zor kurtardık..kapanan takımları açmakta zorlanıyosun kapanan takımın en büyük silahıda konra atak olduğu için yemek kolay atman zor oluyo..çünkü bu taktikte görüyorumki defans geri planda...

2. Default

arkadaşalar bu taktikte kilit noktalardaki oyuncularınızın biraz daha iyi olması lazım özellikle gol pozisyonu veriyoruz diyenler DMC oyuncularının seviyesine baksın defansta kilit oyuncu odur. Atakta pek bir sorun oldugunu düşünmüyorum zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu taktıgı deneyenler valencıadakı albıon tam bı ılac olacak sıze soyleyım ne yapın edın alın

ellerine saglik ama ben uyguladim bende işe yaramadı... dört mac gayet ii gitti ama sonra geri tepti

5. Default

Quote Originally Posted by Baris Ucar View Post
    ellerine saglik ama ben uyguladim bende işe yaramadı... dört mac gayet ii gitti ama sonra geri tepti

ne tür bir aksaklık oldu ?' defanstamı ?

manajerligini yaptıgın takım hangisi ?
    kadron nasıl ?

kardeş eline koluna sağlıkta sen bunları yorulmadan sıkılmadan nası yaptın meraaak ettim

Takım BJK...
    Kadro şudur: Runje, H. Altintop, Toraman, Zan, Kleber, Celsinho, Daniel Cimen, Ricardinho, Mehmet Topuz, Nobre, Anderson.
    Sorun su ki Defansın arkasına cok Adam kacıyo Runje zaten kova adamı göndermek icin herseyi yaptım adam gitmiyo

8. Default

Quote Originally Posted by merciless View Post
    kardeş eline koluna sağlıkta sen bunları yorulmadan sıkılmadan nası yaptın meraaak ettim
    açıkcası taktiği yapmak çok uzun bir zamanımı aldı bunları yazmak sa daha kısaydı. Takıma başarılı olabilecegi bir taktiği uygulamak gercekten zor olabiliyor ve bir çok kişide işe yaramadığıda oluyor ancak ben bu taktiği değişik liglerde değişik takımlarla da denedim esas bu çok uzun sürmüştü ancak işinize yaradıysa buna değer dogrusu

Quote Originally Posted by Baris Ucar View Post
    Takım BJK...
    Kadro şudur: Runje, H. Altintop, Toraman, Zan, Kleber, Celsinho, Daniel Cimen, Ricardinho, Mehmet Topuz, Nobre, Anderson.
    Sorun su ki Defansın arkasına cok Adam kacıyo Runje zaten kova adamı göndermek icin herseyi yaptım adam gitmiyo
    Arkadasım oncelikle sorun besiktaşın kadrosu bence; şöyleki bu taktik gerçekten çok riskli bir taktik olabilir özellikle defansın ortasında oynattıgın Toraman ve Zan varken, dahası tüm oyuncularının yerlerini bilmiyorum ama DMC de oynattıgın oyuncun da ekstra bi adam olmalı sanırım sende böyle bir sorunda var.
    Kalecini zaten saymıyorum:Runje gercekten cok kotu! Ama
    1-Ona Topu oyuna yavas ve uzun vuruslarla topu oyuna sokmasını belirt.
    2-Ayrıca creative freedom ını minumum a getir.
    3-DMC de oynayan oyuncunun mantelitesinida Defansın göbeginde oynayanlara çok yaklaştır iyice defansif oynasın ve uzun top kullanmasını, ayagında top tutmamsını ve creative freedom (yaratıcılık) ını minimum a indir.
    4-takım temposunu düsür. Ortadaki adamlarada direk paslarla oynamalarını söyle.
    5-defans oyuncuların için atak varyasyonlu antremanlar hazırla

sanırım sorun kalmaz. Genede olmuyor dersen Real Madrid Taktigini denemeni Tavsiye ederim.

elelrine saglık kardeş çok ama çok güsel ya bu taktik deniyip direk sana mesak çekecem ne olduguna dail

10. Default

Quote Originally Posted by delififaci View Post
    elelrine saglık kardeş çok ama çok güsel ya bu taktik deniyip direk sana mesak çekecem ne olduguna dail

cok saol

mesajını bekliyorum

abi şimdi ss gönderiyorum bakın ilk önce çok iyi bir iki sakatlık sonra kötüleşti ama begendim...

şimdilik bu kada devamı gelecek..

bakan yok mu daha ya

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

taktigi hala koymamissin nerden indircez?

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Quote Originally Posted by bloodstar View Post
    http://rapidshare.com/files/3456308/...2006_.tac.html

arkadaşlar taktiği ben oluşturdum buda linki...arkadaşa teşekkürler...
    Kardeş sağol.

17. Default

rahatca indirebilmeniz için ilk mesaja radip linki eklenmiştir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

bu taktik alinti kardes bende cok emin degilim ozaman ikinizden biriniz taktigi alinti yapmissiniz neyse siteyi ozelden verdim sana gir kendin bak

19. Default

adam ismini bile degiştirmemiş biraz dikkat etseydin keske ?
    neyse sorun degil!

20. Default

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    kardes fm ulan taktigi sildi ama bizim de silmemiz gerekiyor cunku sende taktigi yabanci bir sitededen almissin
    yanlıs anladınız ancak yinede daha cok
    yorum yapmadan sildim
    thanks

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Abi taktik bir de 2006 icin yapilmis bir taktik, baska bir sitede 2006 subatinda yapilmis, zaten "takim komutlari" ekrani farkli FM 2007'den)

Iyi yutturmaca Barkinto

eline saglık ii bi çalışma olmuş ama kucuk takımlarda işe yaramıyor

23. Default

taktiği tekrar koyabilirmisiniz?

Taktigi Yeniden Koysan Olmaz Mi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Bence de. Yararlı bilgilerdi çünkü.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Anlayamadım dalgayı ama alıntı mıymış neymiş artık.

Ya zaten savunma delik deşik oluyordu. Ben denedim. Diawara felç etti dens yahu

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri