Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 57 sonuç

Konu: Brezilya Taktiği nedir? Nasıl uygulanır?

1. Default Brezilya Taktiği nedir? Nasıl uygulanır?

taktik kaldırılmıstır saygılarımla

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eyvallah kardes harika olmus yalniz yazi rengi olmamis be. onu da ayarlar super olur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ilginc bi taktik olmus benzer takim dizilisini bende onceden kullaniyordum ama galiba oyunculari ve player instructions lari ii ayarlayamadigim icin basarili bisi yaratamamistim bakalim senn bu taktigi bi deneyecem her ne kadar kendi taktigimi cok begensem ve takimimdaki oyuncular kendi taktigime uygun halde olsada paylasim icin saol

harika olmuş ellerine sağlık

5. Default

fena diil tebrikler

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

7. Default

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Eyvallah kardes harika olmus yalniz yazi rengi olmamis be. onu da ayarlar super olur

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    ilginc bi taktik olmus benzer takim dizilisini bende onceden kullaniyordum ama galiba oyunculari ve player instructions lari ii ayarlayamadigim icin basarili bisi yaratamamistim bakalim senn bu taktigi bi deneyecem her ne kadar kendi taktigimi cok begensem ve takimimdaki oyuncular kendi taktigime uygun halde olsada paylasim icin saol
    Quote Originally Posted by ker View Post
    harika olmuş ellerine sağlık
    Quote Originally Posted by kartalizma06 View Post
    fena diil tebrikler
    Siz sagolun arkadaslar
    umarım deniyen her arkadasımıza faidesi olur. SAygılarımla....

denicem baba

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok güzel açıklamışsın.. Eline sağlık.. Bu arada verdiğin linklerde senin taktiğini bulmadım.. Daha doğrusu taktiğinin ismi ne olarak geçiyor.. Söylersen memnun olurum..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

cok ilginc bir taktik super ama riskli gibi

S-B-Z Misafir

çok zahmetli ve güzel bir iş çıkarmışın tebrikler.yalnız link versende taktiği bir denesek.ya ben göremedim yada taktiği indirmek için bir link koymamışsın.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Çok açıklamalı bi taktik eline sağlık
    [SIGPIC][/SIGPIC]

13. Default

sevgili arkadaslar mesajı atarken ilk once link vermiştim ancak suan bir tereddut içiinde kaldıgım için linki kaldırdım kimseye yanlıs dosyayı yükleterek komik duruma düşmek istemedim. Bu yazıyı aksamları evde yazdıgım ve oyunuda evde oynadıgım için ve ancak internette yayınlamayı işyerinden yaptıgım için sanırım ufak bir hata ile yanıma farklı dosyaları almısım. bu aksam evde dogru dosyaları alıp almadıgımı bir kontrol etmem gerektigini dusundum. Umarım mazeretimi kabul edersiniz şimdiden anblayısınız için teşekkürler. saygılarımlar...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

durustlugunu de kutlarim ama bekleriz canim nolacak. ne zaman eklersen artik

her mevkii için ss koymuşlsun zaen kardeş..ordan bile taktiği oluşturmak mümkün....bence güzel paylaşım..harika olmuş eline sağlık..zaman harcadığın belli..

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Süper bi çalışma bravo kardeş tebrikler...

Thumbs up

Gerçekten çalışman mükemmel olmuş taktiği daha deneyemedik denedikten sonra onun için de yorum ya***az...

valla arkadaşım helal olsun sana.cok yoğun emek harcamışın.tek tek ayrıntılı anlatmışın.tekrar tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Arkadaslar su taktigi olusuran varsa hayrina rapidleyip bir paylasabilir mi lutfen.

Nesil
    2006

Çok iyi çalışma olmuş tebrik ederim baya özenmişsin yazına keşke herkes senin gibi hazırlasa...

taktiği kullandım fakat kaleci çok önemli gerçekten kalecin iyi olursa az gol yiyip çok gol atabiliyorsun. Çok pozisyon veriyorsun. Mesela ben BJK ile oynuyorum şuanda Konya ile deplasmanda karşı karşıya geldim 1-0 öne geçtim, konya durumu 3-1 yaptı son 5 dakika da 3 gol birden atarak 4-3 ilk yarıyı galip kapadım nese 2. yarıda da 2 gol atarak durumu 6-3 e getirdim dedim ki artık maç benim iyi futbol sergiliyorum fakat, kalecim berbat runje sakatlanınca kaleye mecburen ramazan ı koymuştum. Konya son 10 dakika da durumu 6-6 ya getirdi ve alttaki yazıda da ingilizce olarak "What a game" (Ne Oyun ama) die yazdı. hakkaten ne oyundu ama görmenizi isterdim Antalya maçına benzedi aynı insan deliriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

wallahi bende daha denemedim çünkü takımın alışması için arkadaş en az 6 maç demiş we benim önümde gs ile uefa kupası finalim war liverpool la ya***am we %100 yenilcem biliorm ligdede bi umut kalmadı 9. yum ligde berbat bi oyun sergiliyoruz bu arada arkadaşlar suana kadar hep kendi yaptığım taktikleri başkalarının yaptıkları fln denedim hep kötü sonuçlar aldım ama size bi öneri standart tacticsden 4-4-2 atacking i seçin üstünde hiç değişiklik yapmayın müthiş oynuyosunuz

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

Arkadaşlar şu taktiği oluşturan varsa hayrına rapidleyip foruma koyabilir mi. Ben çok üşengeç biriyim...

http://rapidshare.com/files/3456308/...2006_.tac.html

arkadaşlar taktiği ben oluşturdum buda linki...arkadaşa teşekkürler...

gercekten cok guzel bir calisma yapmissin tesekkurler. bloodstar sana da link icin tsekkur...

tesekkurler bloodstar b' den'yel'm bakalim

baba ben denedimde bana pek yaramadı sanki savunma çok boşalıyor.
    bide ortasahadaki oyuncular flan çok kırmızı kart görüyor..

Yinede saol

Quote Originally Posted by bloodstar View Post
    http://rapidshare.com/files/3456308/...2006_.tac.html

arkadaşlar taktiği ben oluşturdum buda linki...arkadaşa teşekkürler...
    sanada tesekkurler ayrıca baba

denedim guzel olmus ozellikle kucuk takimlara karsi baya ise yariyor 4-5 farkla mac bitirebiliyorsun ayrica uygun bir son dakika taktigi olmus gol atman lagzimsa

abi çok pozisyon veriyo takım..o defanstaki ikilinin iöünde geriye dönük oynayan oyuncu koray ayarında sw-dc-dm tarzı bi oyuncu olmalı..orası çok önemli gibi geldi..bide kanattaki iki adamı wbr ile wbl kullanmak daha iyi oldu gibi geldi ..maçı 2-1 önde götürürken artık şansmı yoksa başka bişeymi bilmem hem mehmet topuz hem ibrahim üzülmez sakatlandı yerlerine mecburen buak ile ibrahim akını aldım.maçı 3-2 verdik her adamı koyarken çok dikkat etmek gerekiyo..çünkü muhakkak pozisyon veriyosun..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri