1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Load Sorunu [Tüm Konular]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Load Sorunu [Tüm Konular]

Arkadaşlar öncelikle selamlar
    Benim çok kıl bir sorunum var.Yeni bir kariyere başlıyorum oyun sorunsuz gidiyor..Yalnız oyunu saveledikten sonra oyundasn çıkıyorum ve başka işlerime dalıyorum..İşleri bitirp tekrardan saveli oyunu açmak istiyorum oyun yüklenemiyor diye bir sorun ortaya çıkıyor..Oyunu tekrar siliyorum yeni bir kariyere başlıyorum aynı sorun yine ortaya çıkıyor..Yani anlıyacağınız save li oyunu açamıyoru tekrardann..Sizde de bu sorunu yaşayan olan var mı varsa nasıl bir çare buldunuz ..
    Önerileriniz için tekrar teşekkürler..

bendede oldu o çözümünü bulan varsa yazsın banada

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

ilk defa sizden duydum beyler vallahi bişi diyemicem ben

S-B-Z Misafir

oyun orjinal değil sanırım ve ondan kaynaklanıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet malesef oyun orjinal değil..Orjinal olmadığından mı kaynaklanıyordur kesin arkadaşlar..Eğer öyleyse gidip paraya bayılıcamm

Quote Originally Posted by ozom View Post
    Arkadaşlar öncelikle selamlar
    Benim çok kıl bir sorunum var.Yeni bir kariyere başlıyorum oyun sorunsuz gidiyor..Yalnız oyunu saveledikten sonra oyundasn çıkıyorum ve başka işlerime dalıyorum..İşleri bitirp tekrardan saveli oyunu açmak istiyorum oyun yüklenemiyor diye bir sorun ortaya çıkıyor..Oyunu tekrar siliyorum yeni bir kariyere başlıyorum aynı sorun yine ortaya çıkıyor..Yani anlıyacağınız save li oyunu açamıyoru tekrardann..Sizde de bu sorunu yaşayan olan var mı varsa nasıl bir çare buldunuz ..
    Önerileriniz için tekrar teşekkürler..

dilerseniz birde sunu deneyin.
    load game klasorunun uzerinde sag klic yapin ve acilacak olan menude yedek save yi secin. bu sekilde son macinizdan birkac mac oncesine donebilirsiniz.
    bu dediklerimi anlamayan tekrardan sorabilir cunku bendede bu sorun oluyor ve ben kurtariyorum durumu//

Nesil
    2006

Oyun orjinal olmadığından kaynaklanıyor dedinizde bunu nereden biliyorsunuz elinizde bir kanıt var mı? Yargısız infaz yapmayalım.

Peki nasıl yüklemiyor kayıtlı oyunu mu bulamıyor yoksa yüklerken hata mı veriyor?

Angry Load Sorunu Yaşayanlar?

Arkadaşlar 2009 un ortasındayım ingiltere liginde. FA cup finalinden sonra hata veriyor ve oyun kapanıyor.Bi ara durmadan hata veriyordu. Sonunda bu oldu ne yapabiliriz nasıl kurtarabilirim oyunumu ? Oyunu ilk kurduğumzda Application data daki sports interactive i silmeyince verdiği hatayı veriyor :@ oooooooooooffffffffff

S-B-Z Misafir

oyun orjinalmi?

Nesil
    2006
    Yer
    kıbrıs

AYNI SORUN BENDE DE OLDU `KAYITLI OYUN ACILAMIYOR`HATASINI VERDI
    YARDIMCI OLABILCEK ARKADASLAR VARSA BEKLIYORUZ

eyvah bizim sonumzda mı bu olacak

Nesil
    2006
    Yer
    kıbrıs

oyuna giriyo kayitli oyunu ac diorum ve bu uyari geliyo THE SAVE GAME COULD NOT BE LOADED
    HERKESTE AYNI PROBLEM GALIBA

13. Default

bendede oluodu yeni yama indirip appilacitou silince ole oluo sorunu çözmek için yenı oyun actıktan sonra orda quıt game ın cıktıgı yerde load game var ordan aç

14. Default Load gameyi açamayanlar için

öncelikle bu genelde application klasorunu sılınce oluo veya baska bir sebepten bu çözmek için yeni oyun açin quıt game yapmak için tıkladığınız menuden load game tıklayan ordan çıkıo hiç değilse ben böyle çözdüm

Nesil
    2006

Kayıtlı oyun sorunu yaşanyanların bütün konuları birleştirdim.

Quote Originally Posted by kio2135 View Post
    oyuna giriyo kayitli oyunu ac diorum ve bu uyari geliyo THE SAVE GAME COULD NOT BE LOADED
    HERKESTE AYNI PROBLEM GALIBA
    Kayıtlı oyunnu bulamıyor Save Game As şeklinde kaydet. Sonra bir daha açmayı dene...

Bende de Türkçesiyle : " Kayıtlı Oyun Yüklenemedi "
    İngilizcesiyle : " Saved Game Could Not Loaded "

diyor ama çözemedim mantıklı bir açıklama verir misiniz ?
    Batuhan arkadaşım oyunu açamıyoruz sen farklı kaydet diyosun kafam karıştı ha.

Mesaj Yetkileri