1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Bunlar fıkra değil gerçek

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Bunlar fıkra değil gerçek

Trabzonspor-Fenerbahce macinda hoparlorlerden anons yapilir: “Isitme engelli Ali Kahraman, Ali Kahraman stad kapisindan bekleniyorsunuz!”

Rize Muftu Mahallesi imami Ramazan’da aksam ezanini okumasi icin bir ogrenciyi gorevlendirir. Ogrenci kapali sandigi mikrofona, pratik yapmak icin ezan okur. Imam durumu fark edip minareye cikar ve ezan vaktinin gelmedigini duyurur. Ama gec kalmistir ve mahalleli orucunu coktan acmistir.

Iki arkadas Devlet Bakani’na bir sikayet icin giderler. Bakani binadan cikarken yakalarlar. Isinin acele oldugunu soyleyen Bakan “Cep telefonlarinizi birakin ben sizi ararim” der. Iki arkadas da, cep telefonlarini bakanin sekreterinin masasina birakarak, cikip gider...

Rizeliler Trabzon’a dogru gelirken elektrik direginde birini gorur. Adam ayakkabisini cikarmis sallamaktadir. Elektirige kapildigini dusunerek kurtarmak icin kalasla adama vurmaya baslarlar. Adam duser. Olayi goren Trabzonlular arkadaslarinin dovuldugunu zannedip Rizeliler’e saldirir. Kavgayi polis zor yatistirir!

Isi bilmeyen ortak araniyor

Trabzon Maras Caddesi’ndeki bos bir is yerinin camina “Rifat Guney Rusya’da islerinin bozuldugu icin parasi cok, isi bilmeyen ortak araniyor” tabelasi asilir. Gorenleri hayrete dusuren bu tabela ilanina karsilik 8 kisinin basvuruda bulunmasi daha da

ilginc...

Hastamiz nerede?

Trabzon Farabi Tip Fakultesi’ne gelen iki aractan birinden inen Karadenizli bagirir: “Cabuk sedye getirin.” Arkadaki diger otomobile de donerek: “Acele edin hastayi yavas cikarin” der. Seslendigi otomobilden su cevabi alir: “Hasta sizin arabada degil mi?” Rize’den gelen iki arac da acil hastayi evde unutmustur.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

zuhauhauhua çok iileerr yaaa

bu arada ben döndüümmm

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

hoş geldin hocam
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

haeahehaehaehae!!!!

Tek kelimeyle süper ötesi! Nası bi zekadır abi bu ? sen bunları nası düşünmezsin ? yuh yane ne diyeyim! ehaehaeha

bu arada hoşgeldin scream_of_night kardeşimmm....

hoş bulduk caaneemm

GErçektenn ilginç + salaKçaaa ..

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by scream_of_night
    zuhauhauhua çok iileerr yaaa

bu arada ben döndüümmm
    eneee kimler gelmiş kimler... hoş geldin scream

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

ehehee.... ben farketmedim....

hoŞ Gelmişin scream...

tş ederim hoşbulduummm

folkan ben yüsme antrenörü olduuuummmmm

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

Trabzonspor-Fenerbahce macinda hoparlorlerden anons yapilir: “Isitme engelli Ali Kahraman, Ali Kahraman stad kapisindan bekleniyorsunuz!”
    huhauhuahuaha

körler için de kitapçık dağıtmışlar mı bare?

Mesaj Yetkileri