Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: CLUB_DEBT özelliği

nereye yazacagiz bunu

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Bencede oyun içinde bi özellik olsa kredi fln alsak oyuncu satın almak için fln

Nesil
    2007
    Yer
    kafdagının ardı

ne hilesi yaw bu para kredi yani borc geri oduon hile diip duruonuz klubun zor zamaninda yapion durum duzelince oduon hile nedir onu ogrenin once her komuta hile dionuz

bence de hile ile alakası yok bir takım güvencesi olan bir takım bankadan kredi çekemez mi aynı hesap işte

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bunu nereye yazıcaz gibi soruları sormadan önce Coşkun Abinin bu konuya en son Kasım 2006 da cevap yazdığını göz önünde bulunduralım...Kendisi zaten hatırlamıyor...

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

2006 yıLının konusu ama 2008 Rehberinde.Ben anLamdım bu ne tam oLarak?

Bankadan Kredimi çekiLiyor ve Fm2008 de oLuyor mu ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Gerekli gereksiz cevap verilmemesi adına kilitliyorum şimdi konunun muhattabı gelince cevapları alırsınız.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by GebzeLi1907 View Post
    2006 yıLının konusu ama 2008 Rehberinde.Ben anLamdım bu ne tam oLarak?

Bankadan Kredimi çekiLiyor ve Fm2008 de oLuyor mu ?
    FM 2007'de kullanilabilen bir ozellikti ve FM 2008'de halen kullanilabiliyor.

Konuyu tamamen okuyarak ne ise yaradigini ogrenebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    FM 2007'de kullanilabilen bir ozellikti ve FM 2008'de halen kullanilabiliyor.

Konuyu tamamen okuyarak ne ise yaradigini ogrenebilirsiniz.
    okudum anLadım hiLe değiL bu bir özeLLik sadece ama bu komutu nasıL ve nereye yazıcaz oyunda onun cevabını buLamadım.?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

nasıl yazcaz nereye yazcaz biraz açık olurmusun arkadaşım

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

bu kadarda olmaz ne bu, komutu yazın nereye yazıcagız buraya mı yazcam bak yazıyorum olmazsa küserim bak

"CLUB_DEBT" "5000000" "Galatasaray" "7" "Bank"

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Hoca bu ne biçim konu ya hiç bişi anlamadım biraz daha açarmısın

Talking

boşvern siz ya oynunuza bakın na***aanız banka kredisini sonra öde öde dur işin yoksa

coşkun abi bişey anlamadım nereye yazacaz onu

15. Default

Krediye ne gerek var, add manager'den girin Chelsea'ye, Chelsea'den kendi takiminiza transfer teklifi yapin. Bu kadar basit.

Ama yinede hilesiz oynamanizi tercih ederim, oyundan zevk almak istiyorsaniz.

Nesil
    2003

Bu komut banka'dan alinmis olan ve takim'in nakit hanesinde bulunan paralarin kredi ile edinildigini belirtir.

Yani bunu yaparak nakit miktariniz yukslmez, tam tersine bu borcu odemek icin giderleriniz artar.

arkadaşlar hilelerle oyun kazanmak istiyorsanız daha basit yolları var mesela kalitesiz bir oyuncunuzu add manager yaparak avrupanın zengin kulüplerine yüksek miktarlarla satabilirsiniz. bence en kolayı bu ama bana kalırsa hilesiz bi oyun daha gerçekçi oluyo belki yamalarda sponsorluk olayına el atarlar fena da olmaz hani

bak bak yapanlar işin cinliğini nasıda biliyo.. en iyisi yapmamak..bunlara gerenk yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar bu hile deil ki sadece kredi yani sonradan ödüyosun bunu ödemek zorundasın bence güzel olur ama bunu böyle kodlarla deil oyunun kendi içinde olmasını isterim

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    arkadaşlar bu hile deil ki sadece kredi yani sonradan ödüyosun bunu ödemek zorundasın bence güzel olur ama bunu böyle kodlarla deil oyunun kendi içinde olmasını isterim
    Bencede oyun içinde bi özellik olsa kredi fln alsak oyuncu satın almak için fln

Quote Originally Posted by coskun1907 View Post

"CLUB_DEBT" "5000000" "Galatasaray" "7" "Bank"

Bu komut ile Galatasaray Bankadan 5m paund almış olur.
    Yani bu bir hiledir FM 2005 üzerinde denediğiz zaman olur ben FM 2007 üzerinde demedim ama aklıma bir kaç soru işaretide gelmedi değil.Bizlere(klüplere) bankanın vermiş oldugu kredi miktarları ınanılmaz derecede küçük.SIGAMES bir türlü bu konu üzerinde bir değişlik yapamadı ama hilelerde oluyor.Bize bu olanağı sunmuyorlar ama hilerle bu olanagı biz kendi kendimize sunmuş olmuyormuyuz??Fakat bizim cok gercekci dediğimiz Fm 2007 de bu özellik yine unutuldu.

NOT: Daha bir cok hile de var FM ile ilgili bunları MUstafa budak biliyor kendisi yayınlamıstır.Bİlginiz olsun
    seninde dediğin gibi hile oldğuğu için boşşşş şeyler bunlar

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

fm modifier dan paranızı beş milyon dolar artırın. onu harcayın. paranız olursa yine fm modifier a girip beş milyon dolar aşağı çekin. ben fm 2007 de hiç hile yapmadım
    bundan sonra da yapmam ama bu yol aşırı bir hile sayılmaz. isteyen deneyebilir

hile sevip yüksek bütçeyle oynamak istiosanız data editör'den 1.5 milyar dolar bütçe yapabilirsiniz ama ne zevki çıkacak ki oyunun o zaman...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by coskun1907 View Post
    Arkadslar benım anlatmaya calısıtgım hile yapmanız için değil.BEn zaten hileyi sevmeyen bir insanım.Ozaman döktüğün alın teri bosunamı.Anlatmaya calıstıgım bize bu özellikleri oyunda sunmuyorlar ama bizler hileyle kendi kendimize sunuyoruz bu olanakları ..
    Burada hile kelimesini kullanmak pek dogru degil bence. Herkez o kelime'ye takilip kaliyor ve kendine bir avantaj saladigini dusunuyor.

Bu tip komutlar oyunu istege gore uyarlamak icin vardir ve hile amacli veya oyunu daha gercekci yapmak amacli olarak kullanilmasi kullanici'nin takdirine kalmistir.

Burada guzel bir bilgilendirme yapilmis, tesekkur etmek yerine hile yapmam, hile yapmayiniz gibi mesajlar yazmak bu nedenle pek dogru degil.

Isteyen hile yapar istemeyen yapmaz, bu oyunu nasil oynayacaginiz kendinize kalmis.

Nesil
    2006
    Yer
    Kariyer hikayeler

hıc bır zaman hıleye gerek yok

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

kesinlikle hile suan banka galatasarayın istediği parayı verir mi ???

yaw bu hilesiz oynayanlar neden bu hileye bu kadar tepki gösteriyorlar anlamam. bu da müzik gibi evrensel bişey bir oyunu oynarken o oyunu oynayan herkes aynı tadı ve hissi almaz. adam hileli daha mutlu oluyodurr neden heveslerini kırıyosunuz??

bnce güzel bi özellik ama oyunun içinde olsa çok daha mantıklı olabilir

Hile bankadan paund almak ve geri ödemek gelir vergisiyle altından kalkınılmaz oluyor.!

bence bu özellik kredi özelliği yani oyunda yer almalı hile kelimeside yanlış olmuş krediyi oyunda bize sağlamıyorlar ama biz kodlarla yapabiliyoruz sonuç olarakta bunu geri ödüyoruz...yine de canını dişine takarak biryerlere gelmek en zevklisi..ama hile yapmak isteyenler içinde data editör gibisi yok şahsen ben zamanında çok kullandım ve şimdi temiz namuslu bir oyun sürdürüyorum acayipte zevkli oluyor şaka bir yana teşekkürler

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri