1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: karsinizda marko-pasa taktigi.v1

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default karsinizda marko-pasa taktigi.v1

yeni bi taktikle karsinizdayim
    bu taktigi bu hale getirmek gercekten cok uzun suremi aldi baya bi deneme yanilma sekliyle son olarak bu hali aldi ama bu takıgı cıkarmamdakı en buyuk yardımcım sakatlıklar oldu cunku sakatlıklardan mınımum duzeyde etkılenmek ıcın bole bı taktık olustu

oncelikle taktigin fotosuna bakiyoruz

Taktigin basarili olmasi icin gerekli seyler!!

1)cok iyi bir kaleci:
    kaleci bu tatktikde gercekten cok onemli cunku takim ataktayken arkalarinda ii bir kalecenin olmasi yiyeceginiz kontra ataklara karsi cok onemli ayrica kaleci ara sira yaptigi cikislarla atagida organize etmekte sole bi ornek vereyim kahn in verdigi bi pas ile makaay gol atti
    2)defansif ve ofansif ozellikleri ii olan bekler:
    bekler takimin hem atak organizasyonlarini sekillendirmesinde gorev almakta hemde takimin savunmasinda onemli bi yer almaktalar. beklerinizin crossing dribling tackling ozelliklerinin ii olmasini onriyorum passing ozellikleride orta duzeyde olursa oooh yasadiniz
    3)defansif ozellikleri ustun bi on libero (dmc)
    dmc oyuncusu takimin savunmasinin bel kemigi konumunda sunku beklerinizin ataga cikmasi sonucu bosalan alanlarin yukunu dmc oyuncusu alacak ayrica dmc oyuncusu yaptigi supriz cikislarla takimda onemli bi gorev almakta,yaptıgı cıkıslarda uzaktan cektıgı sutlarla gol atabılmekte yada gol hazırlayabılmektedır
    dmc oyuncunuzun tacklıng,passıng,long shot ozellıklerı 1. oncelıkte olması gereken ozellıklerdır
    4) ii bi forvet:
    bu taktıkle ıddaa edıyorum forvet oyuncunuz gol kralı olacaktır. cunku devamlı rakıp oyuncuya baskı yapmakta ve top kapmaktadır. olması gereken oncelıklı ozellıkler finishing i cok ii olmalıdır ayrıca bravery ve pace ozellıgıde kilit ozellıklerdır

bir kac skor

hazırlık macında chelsea yıde yenmıstım onuda koyayım

ve su ankı ouan durumum

burdan ındırebılırsınız
    http://rapidshare.com/files/3851905/...2006_.tac.html

güzel taktik

denenmesi gerekir o zaman deneyelim tskler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaslar eger denerseniz yorumlarınızı esirgemeyin sizin yorumlarınızla gelistirecem

simdi deniyorum arkadasim

taktik listesine eklemekte fayda var

saol aga paylaşımın için..

paylaşımın için saol bi deniyelim

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Ya bu aralar herkes taktik koymuş ve hepside süper arkadaşlar bravo nedir bu taktik severlik

saol kardeş güsel taktik ellerine saglık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende deniyim bakem farkli biseye benziyo acaba isime yaricakmi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eminim isinize yarayacaktir bir suru farkli takimda denedim bunlar bayern lyon lecce fenerbahce hepsinde isime yaramistir bu taktik hepsindede ilk sezonda sampiyon oldum ligin kendi kupalarinn hepsini aldim(lecceyle italya kupasinda yari finale ciktim milana sanssiz sekilde elendim) sampiyonlar liginde bayernle yari final lyonla ceyrek finala ciktim fenerbahceyle uefa da yari fnal oynadim

simdi 2.defa fenerle bi sezona basladim yeni bi transfer politikasiyla bi daha deneyecem

ya taktiğin çok gusel olmuşta sana bişey sorcam bende bayernle oynuyorum home pagede 19A DA OYNAYAN FUTBOLCULARIN GOLLERİ ASİSTLERİ FLN YAZIO ONU NASI COZCEZ bana yardım edersen cok sevinirim

Mesaj Yetkileri