Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 69 sonuç

Konu: -19 Puanla Başlayan FIORENTINA Kariyerim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arrow -19 Puanla Başlayan FIORENTINA Kariyerim

Önemli Not: Lütfen yorum yapacaksanız tamamını okuyun. Hepsini okumadan yorum yapmayın. Teşekkürler..

FM 2007 ve FIORENTINA
    Gerçek hayatta Fiorentina'nın Serie B'ye düştüğü duyumları gelmişti ve ben de bir Fiorentina taraftarı olarak bu duruma çok üzülmüştüm. FM 2007'de amacım onu tekrar Serie A'ya döndürüp Avrupa'da mücadele etmesini sağlamaktı. Fakat bir gün Fiorentina'nın Serie B'ye düşmediğini; Serie A'ya -19 puanla başlayacak olmasını öğrendim. Bu haber benim için sevindirici bir haberdi. Bu sefer FM 2007'deki amacım -19 puandan kurtulup kendime üst sıralarda bir yer bulmak ve Avrupa kupalarına katılmaktı. Artık sırada FM 2007'nin çıkmasını beklemek vardı. Bir süre sonra FM 2007 çıktı ve ben de oyunu aldım. Oyuna girer girmez direk Fiorentina'yı seçtim, fakat fazla ilerlemedim. Lig'e bile başlamamıştım. Çünkü okul hayatı denilen bir olay vardı. 2 gün önce bu oyunumu açtım ve hayallerimi gerçekleştirme çabasına düştüm.

TRANSFER
    Prensiplerim gereği ilk sezon fazla transfer yapmam. Yaparsam 1 ya da 2 tane. Oyuna başlayınca direk MAURO ZARATE adlı oyuncuya 6M YTL teklif yaptım ve oyuncuyu satın aldım. Kimseyi satın alıp ya da satmak gibi bir amacım yoktu ve transferle pek ilgilenmedim.

Artık SERİE A'nın başlamasını bekliyordum..
    Ve SERİE A Başlıyor...
    Fikstüre baktığımda lig artık başlıyordu. İlk maçımda LAZİO'ya konuk olacaktım. Lazio'da lige -11 puanla başlıyordu. Bu maçı kazanacağımı düşünüyordum fakat 1-0 kaybetmiştim. Hala -19 puandaydım. Artık geride kalan maçlarımı kaybetmeye tahammülüm yoktu. Bundan sonraki 10 maçımın 9'unu kazanmıştım. Sadece Empoli ile berabere kalmıştım. Bu maçların içinde Milan'ı yenmekte benim için onur vericiydi. Artık - puanlardan kurtulmuştum, kendimi ligin alt sıralarında gördüm. Ben buralara yakışmıyordum ve bundan sonraki maçlarımdan da iyi sonuçlarla ayrılmak istiyordum. Bundan sonraki maçım Roma ile idi. Bu maçı kaybedeceğimi düşünüyordum, nitekim de 2-0 kaybettim.

Kaybetmek İstemiyor, Galip Gelmek İstiyordum...
    Roma maçından sonra hırs yaptım. Sıradaki maçım Inter ileydi. Ve Inter'i 2-1 yendim. Inter'i yenmek benim için çok keyifliydi çünkü ilk mağlubiyetlerini onlara tattırmış oldum. Bundan sonraki 17 maçımdan hiç mağlup ayrılmamıştım. Üst sıralar için mücadele ediyordum. Takımımın yıldızı Toni'nin sakatlandığını öğrenince üzüldüm, belki de onun sayesinde bu başarılara imza atıyordum.. 17 maçtır yenilmezlik ünvanım UDINESE'nin beni 2-1 yenmesiyle son bulmuştu. Bu seriyi bozmakta üzücüydü.. Ligin bitmesine az kalmıştı. Kalan maçlarımdan 2 tanesinde mağlup ayrılmıştım. Diğer 8 maç ise benim açımdan güzel geçmişti. Ve Lig bitmişti..

Lig Bitimindeki Son Durum..;
    Bu tabloyu gördükten sonra dedimki; keşke -19 puanla başlamasaydım.. Yoksa ŞAMPİYON ben olacaktım.. Bu sonuçla UEFA'ya gitmeye hak kazandım (gerçi ITALYA KUPASI'nı da ben almıştım ).

ITALYA KUPASI FİORENTİNA'nın..
    İtalya Kupası'nı kazanıp kendimi kanıtlamak istiyordum ve finalde MILAN ile karşılaştım ve ELEDİM. İTALYA KUPASI FİORENTİNA'nındı..

Ayrıca Çeyrek Final'de İNTER'i elemem de beni çok tatmin etmişti.

GOL KRALLIĞI:

ASİST KRALLIĞI:

TAKIMDAN GENEL GÖRÜNÜM:

TAKTİK

İşte Fiorentina ile 1 sezon böyle geçti. İlerledikçe sizi bilgilendireceğim. Yeterki beni takip edin..

-----
    -------

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

güzel bi başarı can devamınıda bekliyoruz
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Güzel kariyer.Luca Toni'nin kaç golle gol kralı olduğunu merak ettim.

Güzel kariyer olmuş, tebrikler. Kadronun da görüntüsünü buraya koysan, gol krallığı durumu vb. gibi şeyleri. Bakalım takımını kim sırtlamış görelim

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Hedeflerine ulaşmışsın..Tebrikler.
    Bir sezon sonra takımı güçlendir ve AVRUPA'DA başarı yakala
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Güzel kariyer seneye şampiyon olursun artık
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

ligdeki milan macını kaybetmeseydin CL'de bile olabilirdin dimi?

aaa sen milanı yenmişmiydin yaa? neyse güzel bi sezon olmuş uefada basarılar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    güzel bi başarı can devamınıda bekliyoruz
    Sağol. Devamı gelecek.

Quote Originally Posted by Andriy View Post
    Güzel kariyer.Luca Toni'nin kaç golle gol kralı olduğunu merak ettim.
    21 gol ile. Ayrıca sağol.

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Güzel kariyer olmuş, tebrikler. Kadronun da görüntüsünü buraya koysan, gol krallığı durumu vb. gibi şeyleri. Bakalım takımını kim sırtlamış görelim
    Sağol. Birazdan koyacağım istediklerini..

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Hedeflerine ulaşmışsın..Tebrikler.
    Bir sezon sonra takımı güçlendir ve AVRUPA'DA başarı yakala
    Sağol. Avrupa'da başarı yakalayacağıma inanıyorum.

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    Güzel kariyer seneye şampiyon olursun artık
    Sağol. İnşallah olurum.

Quote Originally Posted by aLka View Post
    ligdeki milan macını kaybetmeseydin CL'de bile olabilirdin dimi?

aaa sen milanı yenmişmiydin yaa? neyse güzel bi sezon olmuş uefada basarılar
    Milan'ı ligin ilk yarısında yendim: 3-1.

Güzel olmuş Can, ellerine sağlık..

2.senende transfeler, avrupa maceralarını merakla bekliyorum.. şimdiden keyifli oyunlar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar ''gol krallığı, asist krallığı, takımdan genel görünüm, taktik'' resimleri eklenmiştir.

Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Güzel olmuş Can, ellerine sağlık..

2.senende transfeler, avrupa maceralarını merakla bekliyorum.. şimdiden keyifli oyunlar
    Sağol Eray. Param az; öyle iyi oyuncular alamayacağım ama bir şekilde almaya bakacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

helal olsun kardes, insallah basarili olursun 2 ci sezonunda

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul Takım:G.Saray

montolivo niye unhappy . manyakmı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TaşkınMahmut View Post
    montolivo niye unhappy . manyakmı
    Zaten yeni üzüldü. Bakmadım ama yeni kontrat istiyordur büyük bir ihtimal..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

çok güzel bi kariyerin var hele o milan-inter-roma maçların çok zevkli geçmiştir

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fmsmyrna View Post
    gereksiz mesaj alanı neyse çok güzel bi kariyerin var hele o milan-inter-roma maçların çok zevkli geçmiştir
    Zevkli geçti çoook. Yenileceğim diye bekliyordum ama istediğim sonuçlar çıktı.

Lig maçlarında bu her 3 takımı da ilk maçlarda yendim; diğer 3 maçta yenildim. Ama KUPA'da İNTER ve MİLAN'ı eledim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

güzel bri kariyer saol paylaştığın için

aga çok iii kariyrin var bende toni hastasıyım sırf onun için bende fioretinayı seviyom

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tebrikler Can. Fio ile önümüzdeki sezon tüm kupalarda şampiyonluk bekliyoruz...

(Gereksiz atılmış mesajları sildim.)
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Cancığıma başarılar diliyorum, inşallah bir dahaki sezonu uefayı kaldırısın.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

kariyerine güzel bir başlangç yapmışsın an gelecek sezon senden şampiyonluk bekliyoruz
    So what?
    Saike

gercekten cok güzel bir yaziydi,heyecanla okudum vallaha ,sampiyonlar ligine katilamamana üzüldüm,ama eminimki seneye sampiyonlugun en büüyk adayi sensin,uefa kupasinida alabilirsin.yani yeni sezonunda sana basarilar diliyorum.can

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sekopej View Post
    Tebrikler Can. Fio ile önümüzdeki sezon tüm kupalarda şampiyonluk bekliyoruz...

(Gereksiz atılmış mesajları sildim.)
    Şampiyonlar Ligi için söz veremem fakat. Ayrıca gereksiz mesajları sildin için de sağol.

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Cancığıma başarılar diliyorum, inşallah bir dahaki sezonu uefayı kaldırısın.
    Sağol İlhan Abi; inşallah..

Quote Originally Posted by semsi1991 View Post
    kariyerine güzel bir başlangç yapmışsın an gelecek sezon senden şampiyonluk bekliyoruz
    Sağol..

Quote Originally Posted by arda_ultraslan View Post
    gercekten cok güzel bir yaziydi,heyecanla okudum vallaha ,sampiyonlar ligine katilamamana üzüldüm,ama eminimki seneye sampiyonlugun en büüyk adayi sensin,uefa kupasinida alabilirsin.yani yeni sezonunda sana basarilar diliyorum.can
    Yazımı beğenmene sevindim. Teşekkürler.

Arkadaşlar ayrıca LUCA TONİ'yi sattım. Bu yüzden kupaları kazanma umudum pek kalmadı. Onun gibi iyi bir forvetim yok çünkü..

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Şampiyonlar Ligi için söz veremem fakat. Ayrıca gereksiz mesajları sildin için de sağol.

Sağol İlhan Abi; inşallah..

Sağol..

Yazımı beğenmene sevindim. Teşekkürler.

Arkadaşlar ayrıca LUCA TONİ'yi sattım. Bu yüzden kupaları kazanma umudum pek kalmadı. Onun gibi iyi bir forvetim yok çünkü..
    nasil sattin yaa.o mükemmel bir golcü.yerine mükemmel bir golcü bulman gerekiyo,ama onlar da cok zor geliyo.isin zor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bravo can guzel bır sezon gecrımısın devamını beklıoruz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by arda_ultraslan View Post
    nasil sattin yaa.o mükemmel bir golcü.yerine mükemmel bir golcü bulman gerekiyo,ama onlar da cok zor geliyo.isin zor
    30 yaşında. 1 sezon daha ben de oynardı. 45 trilyona sattım, iyi para. Seneye kimse ona vermezdi o kadar. Zaten PAZZINI ve ZARATE var forvette; yanlarına da SOREN LARSEN'i aldım. LARSEN ilk maçında INTER'e 1 gol attı ve 2-1 öne geçirdi. Şuan iyi yani, sorun yok..

Del Piero_10 Misafir

tebrikler başka takımları kolay kolay tebrik etmem kıymetini bil

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Del Piero_10 View Post
    tebrikler başka takımları kolay kolay tebrik etmem kıymetini bil
    Sağolasın

Quote Originally Posted by Can Günşiray'ın Son Transferleri

GELEN OYUNCULAR
    Rafael Van der Vaart: 32.5 YTL (fakat 12.5MYTL taksitle )
    Soren Larsen: 17.5M YTL
    Anthony Vanden Borre: 7M YTL
    Sherman Cardenas: 2.5M YTL

GİDEN OYUNCULAR
    Luca Toni: 45M YTL

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Çok güzel işler çıkarmışsın ... Tebrik Ederim ... Ayrıca Transfer politikan bence çok doğru ... Umarım hedeflerine en kısa zamanda ulaşırsın ...

teşekkürler kariyerini bizle paylaştığın için. gerçekten güzel kariyer.umarım başarılarının devamı gelir

Nesil
    2006
    Yer
    Bilgisayar

Transferlerin çok güzel.Özellikle Rafael Van der Vaart..
    Başarılarını dilerim..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri