Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 70 sonuç

Konu: Bir kulüpte başkan olma

bence de sadeCe isimle oluyoruzdur yoksa yetkilerimiz felan olsa ne güzel olurdu.

Düşünsenize arkadaşlar başkan olucaksınız şiimdilerde geleceğin 18 lik yeteneklerini ararken başkan olunca geleceğin 30 luk yeteneklerini aricaz ne güzel olurdur dime ama takıma dokunamicaz o da ayrı bi durum tabi ki

3. Default

Aslinda bir baskanlik oyunu yapsalr cok daha iyi olu. Boyle oyuna zxarar gelebilir.

Nesil
    2003
    Yer
    Norvec/Moss

Default Arkdasalar

BU kesinlikle dogru degildir..BIr kulupte baskan olmazsiniz..sadece baskanin ismi sizin belirlediginiz isim olacaktir..olay budur..kimseyi kandirmaya calismayin

yapanlar bi ss koysun merak ettim

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

gereksiz ama havalı bir olaya benziyor

sadece isim olarak baskan oluyorsak bunlara gerek yok ki editorden direk olarak istedigin takimin baskaninin ismine kendi ismini adini soyadini yaz

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

güzel paylaşım saol

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

yaaa ne başkanı oldu bi de federasyon başkanı olalım
    I'M BIG IN JAPAN TONIGHT

yav ümitlenmiştim gerçekten başkanlık yapacam diye.adım yazsa ne olur,yazmasa ne olur gerçekten başkanlık yapamadıktan sonra.umarım ilerde böyle şeyler görürüz fm de.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

way bea ben bilmiodum bunu paylaşım için saol
    FM Gazetesi

teşekkürler

ewet sadece ısım baska hıcbıısy yok

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Başkan olarak ismininn geçmesini istersen editörden yapabilirsiniz çok rahat bir şekilde ne gerek var bu kadar kasmaya, sonuçta ikisinde de herhangi bir yetkiniz yok adınız geçiyor bence gereksiz

sadece isim olarak olduktan sonra ne diye ugrasip ayarlarini bozayim

Nesil
    2005
    Yer
    Konya/Selçuklu/Esenler Ad

Menejerlik yeter başkan olup ta ne yapacanız kulüp kulüp gezmek varken

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by smnfrh View Post
    Menejerlik yeter başkan olup ta ne yapacanız kulüp kulüp gezmek varken
    Demi ALLAH ALLAH Ne GüzeL adam aLıp Satmamak Varken Ne yapacan Başkanlığı

Coşkun Abicim PayLaşıımın için Teşekkür Ederim ...İyi Bi Rehber HazırLamışsın

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

Quote Originally Posted by SrT.01 View Post
    Demi ALLAH ALLAH Ne GüzeL adam aLıp Satmamak Varken Ne yapacan Başkanlığı

Coşkun Abicim PayLaşıımın için Teşekkür Ederim ...İyi Bi Rehber HazırLamışsın
    ben de katılıyorum
    I'M BIG IN JAPAN TONIGHT

19. Default

guzel konu paylasim için saol

Başkan olmak güzel (havalı) fakat aynı isimle yine takım çalıştırabiliyormuyuz bende merak ettim.

o board takeover isaretli olmuo ama yaaa ne yapmam gerkio

oyuna başlamadan önce işaretlicen.
    Oyun açılınca işaretlenmez

23. Default

ya işin daha da ilginç tarafı dıyelım takımın hedefı lıgde kalmak bız bunu saglıyamadık takım bır alt lıge düştü başkan görevimize son verirse ne olacak kendi kendimizi mi kovacaz

başkan olunca yetkilerin hiç değişmiyor.
    sadece başkan olcak kişinin adı seninle değişiyor.

sanırım

Olan biri buna açıklık getirse

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Çoğumuzun hayallerinden biridir. Süleyman Seba, Aziz Yıldırım gibi, bir kulüpte uzun yıllar tek söz sahibi olmak. Tuttuğumuz takımın başkanı olmak, herlade çoğumuz için vazgeçilmez bir fantezisi. Hele ki, ülkemizde başkanlar futbola menajerlerden daha çok karışırken, takım üzerinde etkili olmak isterseniz kesinlikle başkanlık koltuğu gerekiyor.

Football Manager 2007 bir menajerlik oyunu, ama size başkan olma olanağı da sağlıyor. Nasıl sağladığını bu rehberde inceleyeceğiz.

“C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\edt” dizinine gidin. Buradaki “board_takeovers.edt” dosyasını açıyoruz. Bu dosyada yapacağımız değişikliklerle geleceğin başkanı olacağız.

“# "BOARD_TAKEOVER" "Joe" "" "Bloggs" "01.01.1980" "England" "Ipswich" "England" "" "Media Corner Ltd"” bu satırı bir alt satıra kopyalayın ve baştaki “#” işaretini silin. Yani elinizde alttaki gibi bir satır kalsın:

"BOARD_TAKEOVER" "Joe" "" "Bloggs" "01.01.1980" "England" "Ipswich" "England" "" "Media Corner Ltd"”

Bunun üzerinden editleme yaparak ne zaman başkan olacağımızı ayarlayacağız. İlk tırnak işaretleri arasına “ismimizi” yazıyoruz. İkinci tırnak işaretleri arasına varsa “ikinci isim ve lakabımızı” yazıyoruz. Üçüncü tırnak işaretleri arasına da “soyadımızı” yazıyoruz. Dördüncü tırnak işaretleri arasına “doğum tarihimizi” yazıyoruz. Beşinci tırnak işaretleri arasına “ülkemizi”. Altıncı tırnak işaretleri arasına “favori takımımızı” ve yedinci tırnak işaretleri arasına “bulunduğu ülkeyi” yazıyoruz. Sekizinci tırnakları önemsemeyin kalsın öyle. Dokuzuncu tırnak kısmına da istersek şirketimizi yazabiliyoruz. Yani sonuç olarak şöyle bir satır ortaya çıkıyor:

"BOARD_TAKEOVER" "coskun" "" "özdemir" "26.06.1990" "Turkey" "Fenerbahce" "Turkey" "" “Uysaler Holding”

Bu demektir ki, oyunda Beşiktaş yönetim değişikliği yaptığında başına ben geçeceğim. Favori takım kısmında yazdığınız takımın başına geçeceksiniz. Eğer favori takım kısmını boş bırakırsanız, bulunduğunuz ülke kısmında yazdığınız ülkedeki herhangi bir takıma başkan olacaksınız. Bu kadar basit.

Şimdi satırı böylece yazdıktan sonra dosyayı kaydediyoruz ve çıkıyoruz. Oyunda “Prefernces” menüsü “Extra Files” sekmesinden “board_takeovers” dosyasının işaretlenmiş olduğunu kontrol ettikten sonra yeni oyuna başlayabilir, başkan olacağınız günün hayalini kurabilirisiniiz

Genelde hep klub'yne aşık dıyor ve maddı konuda ne yapıcaz Bütce 5 mıyon'sa artıyor mu ???

evet arkadasım alıntıdır aam bunu cook iyi biliyorumm tekrar açkmak istedim.Umarım yanlıs anlamassınız
    çok iyi biliyorum diyosun ama bi soruya bile cevap vermemişsim...!!!

bende denilen herseyi yaptim olmadi

yok artık başkanlık mı?

asiqenc7 Misafir

Çoğumuzun hayallerinden biridir. Süleyman Seba, Aziz Yıldırım gibi, bir kulüpte uzun yıllar tek söz sahibi olmak. Tuttuğumuz takımın başkanı olmak, herlade çoğumuz için vazgeçilmez bir fantezisi. Hele ki, ülkemizde başkanlar futbola menajerlerden daha çok karışırken, takım üzerinde etkili olmak isterseniz kesinlikle başkanlık koltuğu gerekiyor.

Football Manager 2007 bir menajerlik oyunu, ama size başkan olma olanağı da sağlıyor. Nasıl sağladığını bu rehberde inceleyeceğiz.

“C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\db\700\edt” dizinine gidin. Buradaki “board_takeovers.edt” dosyasını açıyoruz. Bu dosyada yapacağımız değişikliklerle geleceğin başkanı olacağız.

“# "BOARD_TAKEOVER" "Joe" "" "Bloggs" "01.01.1980" "England" "Ipswich" "England" "" "Media Corner Ltd"” bu satırı bir alt satıra kopyalayın ve baştaki “#” işaretini silin. Yani elinizde alttaki gibi bir satır kalsın:

"BOARD_TAKEOVER" "Joe" "" "Bloggs" "01.01.1980" "England" "Ipswich" "England" "" "Media Corner Ltd"”

Bunun üzerinden editleme yaparak ne zaman başkan olacağımızı ayarlayacağız. İlk tırnak işaretleri arasına “ismimizi” yazıyoruz. İkinci tırnak işaretleri arasına varsa “ikinci isim ve lakabımızı” yazıyoruz. Üçüncü tırnak işaretleri arasına da “soyadımızı” yazıyoruz. Dördüncü tırnak işaretleri arasına “doğum tarihimizi” yazıyoruz. Beşinci tırnak işaretleri arasına “ülkemizi”. Altıncı tırnak işaretleri arasına “favori takımımızı” ve yedinci tırnak işaretleri arasına “bulunduğu ülkeyi” yazıyoruz. Sekizinci tırnakları önemsemeyin kalsın öyle. Dokuzuncu tırnak kısmına da istersek şirketimizi yazabiliyoruz. Yani sonuç olarak şöyle bir satır ortaya çıkıyor:

"BOARD_TAKEOVER" "coskun" "" "özdemir" "26.06.1990" "Turkey" "Fenerbahce" "Turkey" "" “Uysaler Holding”

Bu demektir ki, oyunda Beşiktaş yönetim değişikliği yaptığında başına ben geçeceğim. Favori takım kısmında yazdığınız takımın başına geçeceksiniz. Eğer favori takım kısmını boş bırakırsanız, bulunduğunuz ülke kısmında yazdığınız ülkedeki herhangi bir takıma başkan olacaksınız. Bu kadar basit.

Şimdi satırı böylece yazdıktan sonra dosyayı kaydediyoruz ve çıkıyoruz. Oyunda “Prefernces” menüsü “Extra Files” sekmesinden “board_takeovers” dosyasının işaretlenmiş olduğunu kontrol ettikten sonra yeni oyuna başlayabilir, başkan olacağınız günün hayalini kurabilirisiniiz
    ben birseyi merak ettim benmi baskanlik yapacagim yoksa sadece ismimmi gececek ?

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri