Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 446 sonuç

Konu: Atletico Madrid Alanı!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by unalomer View Post
    Şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkmıştım ve rakibim Chealse idi. Aynı grupta olduğun takımla çeyrek finalde karşılaşabiliyormusun bana bir hata gibi geldi ama neyse. Maçı oynamamdan 1 hafta önce Agüero sakatlandı. Önemli değil nede olsa kadro geniş diye düşünüyordum, taki maçtan 3-4 gün öncesine kadar. Dünya kupası Güney Amerika elemeleri için kadrolar açıklandı. Tam 8 tane oyuncum kadroya çağrıldı ve maalesef maçlar çakışıyordu. Giden oyuncularım Maxi Rodrigez, Leo Franco, Cesar Delgado, Claudio Pizarro, Marcelo, Claudio Maldonado, Sherman Cardenas, Roque Santa Cruz. Bu oyuncularımın çoğu ilk 11 de yer alan oyuncular. Gençlerden oluşan bir kadro ile kendi evimde chealseaye karşı en az zararla kurtulmanın yolunu arıyordum. Kadromda ilk 11 den Zaccardo, Ze Castro, Pablo, Raul Garcia, ve Yohan Gourcuff yer alıyordu. Neyse maç başladı ben yenilgiye kesin gözü ile bakarken 4. Dakika Garcianın gölü ile adeta havalara uçtum. 13 te Soldado sakatlandı sonra Shevchenko 1-1 yaptı, ben yine ümitsizliğe kapılmıştım. Chealse akın akın geliyordu. 56. Dakikada Gabriel Torje durumu 2-1 yaptı yine sevindim ama fazla sürmedi, bu kezde 68 de Radoi sakatlandı. Ben gol attıkça bir oyuncum gidiyordu . Sonra Shevchenko 2 kez daha sahneye çıktı ve 2-3 malup ayrıldım ki bence büyük bir başarı idi.
    İkinci maç için ümidim hiç yoktu. Grup maçlarında 1 puanı zor alabilmiştim şimdi kendi evimde 2-3 kaybettikten sonra hiç şansım yoktu. Bu arada Chealsenin Arjantinli oyuncusu Coloccini o zamana kadar her arjantin maçında ilk 11 de çıkmasına rağmen bana karşı oynadı milli maça gitmedi benim ise seçim şansım yoktu. İkinci maçta ümiim yoktu ama önce 27 de terry kendi kalesine attı bir tane, ben yine acaba diyordum ama en az 1 tane daha gol gerekiyordu. Maç bir o kalede 1 benimkinde Leo Franco destan yazıyordu kalede. derken 79 da Delgado 84 te Gourcuf'un golleri geldi 0-3 kazandım ve yarı finale kaldım. Benim için inanılmaz bir başarıydı.

Yarı finalide kısaca anlatayım çünkü o maçları fazla hatırlamak istemiyorum.
    İlk maç deplasmanda idi ve ezici bir atak üstünlüğü ile maçı 1-2 aldım. İkinci maçta çok rahattım nede olsa kendi evimdeyim ve skor avantajım var ayrıca Messi, Ronaldinho ve Eto'o yok diyordum. Ama maç hiç beklediğim gibi gelişmiyordu 3. dakikada Deco 0-1 yapmıştı bile ve her atak Barcanındı. Derken 37 ve 49 da Saviolanın golleri beni koltuğa iyice gömmüştü Bide 3. golün tartışmalı olması iyice moralimi bozuyordu. 61. dakikada 1 gol atmıştım oturduğum yerden fırladım ben gole seviniyordum ve sakinleşip oturduğumda golün sayılmadığını gördüm moral iyice bozulmuştu. Sonra 74. dakikada 1 gol daha attım ben yine seviniyordum ama yine sayılmadı benim moral bozukluğunun yerini sinir aldı. Artık maçı takip edemiyordum bile 80. dakikada 1 gol daha attım yine sayılmaz derken sayıldı ama benim 2 gole ihtiyacım var daha, tabiki atamadım ve orada elendim. Çok üzüldüm ama daha çok kızgındım.

Bu arada oyunda ispanya liginde 3 ten fazla yabancı oyuncu oynatılabiliyor. Ben en fazla 7 tane oynattım ama 9 da oluyor. Kadro kaydettirirken 3 yabancı C takıma 3 tane B takıma kaydettiriyorum sonra yeni yabancı alırsam onları A takıma kaydettiriyorum. Sonra C ve B dekileri A takıma alıp oynatıyorum Bu hatayı düzeltmeseler bari.
    Kendı hıkayenı baska yerde anlat yada baska konu ıle arkadasın konusunu kırletme

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Kendı hıkayenı baska yerde anlat yada baska konu ıle arkadasın konusunu kırletme

Benim bu konuyu buraya yazmanin nedeni başlığının Atletico Madrid Alanı!!! diye geçmesi ve bu başlığı açan arkadaşın yazdığı ilk paragraftaki ifadeleridir.
    Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    [COLOR="Red"]Arkadaşlar arasıra yazdığım Atletico Madrid maçları hikayelerini bundan sonra bu konudan paylaşmayı düşünüyorum. Gereksiz konu kalabalığı olmasın diye. İlk konularımı şimdi tekrardan bu konuya ekliyorum bundan sonra yazarsam yine burdan okuyabilirsiniz. Ayrıca Atletico Madrid'le ilgili herşeyi burda tartışalım diyorum. Bilmem ne dersiniz? Şimdi eski konularla başlayalım...
    Burada özellikle "Ayrıca Atletico Madrid'le ilgili herşeyi burda tartışalım diyorum. Bilmem ne dersiniz?" kısmına bakarak bu konuyu buraya yazdım. Forumda konu için yeni başlık açılması iyi olmadığını dşünüyorum.

İkinci olarak mesajlara bakarsan konuyu açan arkadaş bu yazı için tepki göstermezken senin tepki göstermen biraz tuhaf olmuş.

Bu alanda gereksiz bir tartışmaya girdiğim için özür dilerim ancak yapılan yoruma cevap vermem gerekiyordu . Bundan dolayı herkesten özür diliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by unalomer View Post
    Benim bu konuyu buraya yazmanin nedeni başlığının Atletico Madrid Alanı!!! diye geçmesi ve bu başlığı açan arkadaşın yazdığı ilk paragraftaki ifadeleridir.

Burada özellikle "Ayrıca Atletico Madrid'le ilgili herşeyi burda tartışalım diyorum. Bilmem ne dersiniz?" kısmına bakarak bu konuyu buraya yazdım. Forumda konu için yeni başlık açılması iyi olmadığını dşünüyorum.

İkinci olarak mesajlara bakarsan konuyu açan arkadaş bu yazı için tepki göstermezken senin tepki göstermen biraz tuhaf olmuş.

Bu alanda gereksiz bir tartışmaya girdiğim için özür dilerim ancak yapılan yoruma cevap vermem gerekiyordu . Bundan dolayı herkesten özür diliyorum.
    arkadasim emrah kardes kendi kariyeri icin bu konuyu acti bence ona soro izin verirse paylas

oooo guzel hikaye gercekten. Ben henüz FM 2007'de boyle destan yazamadim. FM 2006'da cok vardi da. Cok zor yapmislar oyunu. Aslinda boyle daha guzel. Simdi ilk yilimda UEFA'yi alirsam olur mu? olmaz. Bu arada benim su F.Torres sorununa bir cozum getirecek bir arkadas yok mu yav? Kus kacacak elden. Adami bedavaya alirlarsa biterim.

Hadi be!!! Ben de tam boyle bir sey ariyordum valla. Cok sagol. Peki B takimdaki bir adami oynatmak için sadece onu A takima alip sonra da maç kadrosuna almak yeterli mi yoksa baska bir islem yapacak miyiz? O zaman varsin gitsin F.Torres. Ya ben Falcao'yu almistim. Adami oynatamiyordum cok forvet var o yüzden pilot takima gonderdim. Orda yeri yerinden oynatiyor simdi. Benim yabanci oyuncularim sunlar : Kaleci Ochoa, Leo Franco; Defans Azkarate, Perea, Valera, Seitaridis, Marcelo, Ze Castro; orta saha, Biglia, Gallardo, Kevin Larsen, Reto Ziegler, Yohan Gourcuff, Maniche, Costinha, Luccin; forvet, Mokoena, Falcao, Kerlon, F.Torres, Mista, Sergio Agüero, Luiz Jimenez. Isin kotu yani oyuncularima teklif gelmiyor. Satabilsem bir kacini. Maas butcem duzelecek ama olmuyor iste. F.Torres 32 gol atti ligde gecen sezon. Adami 20 milyon YTL'ye birakmami istiyorlar herhalde terbiyesizler. Z takima gonderirim daha iyi be.
    Havamiz olur
    Önce yabancı olayına cevap vereyim. Sadece oyuncunun federastona bildirilmiş olması yeterli. Hangi takımda olursa olsun. Bunu ilk lig kurallarına bakarken farketmiştim. La Liga kurallarına bakarsan orada maçlar için hrhangi bir yabancı sınırlaması yok. Sadece ilk kayıt sırasında var ve alt takımdan üst takıma oyuncu çıkarmak serbest buna güvenip takıma iyi ve genç yabancıları doldurdum oyun başında ve sadece kaydettirip oynadım hepsi ile.

Torres olayına gelince ben bu duruma çok düşmem. Yanioyuncu ile kontrat sorununu çünkü 1,5 yıl önce kontrat teklif ederim o sene sonuna kadar ayda bir teklif ederim temmuz 15'e kadar hala kabul etmemişse satılık listesinde yer alır hemen. Kontrat bitme süresi yakın olmadığı için değerinden satabilirim. Eğer bu zamanı geçirmişsem ve kontrat bitimine yakınsa transfer listesine koyarım ilgi yoksa fiyatını 0 yaparım böylece ilgi artar 1 hafta sonra tekrar fiyatı düzenler ve oyuncuyu takımlara teklif ederim. Genellikle iyi bir fiyata gider ama bunu yapınca oyuncu ile bir daha contrat görüşmesi yapmak zor imkansız. Onun için bu kumarı oynama kararı verirken geri dönüşü olmadığını iyi düşün.
    Sen kadroyu koruşsun ama yüksek ücret alan oyuncular hala duruyor. Bu diğer oyuncuların daha fazla ücret istemesine ve pazarlık yapma gücünü azaltıyor. Ben oyunu açar açmaz yüksek ücret alanları sattım (Costinha, Luccin,Mista,Seitaridis vb.). Sene sonunda bütce ve maaş için sorulduğunda transfer bütçesi max. maaş bütçesini minimum yaptım. Zaten toplamda ödediğim 24.6M£. Bütcemin hala çok altında. Sanırım bunlar oyuncuların karar vermesinde etkili oluyor. Ve kontrat kabul etmeyen çıkmıyor . Adam 2.2M £ istiyor 1.4 M£ verince direk imzalıyor. Şu anda bende en fazla para alan Maxi oda 2.4 £ alıyor diye sattım. 33.4 M £ teklif edilmesi buna sebep oldu ama zaten satacaktım, Courcuff ondan daha iyi oynuyor cünkü.

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

karolari super ve tam zevk alcak bi takim basarilar

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eğer hala Atletico ile oynuyorsan sorun yok. Burdan paylaşabilirsin. Gerçekten de konu kalabalığı güzel olmuyor.

Ben, F.Torres'e zamanında teklif yaptım da dediğim gibi kirayla aldığım oyuncular yüzünden maaş bütçesini aldı yönetim. Bir de benim B takım ve gençlerin sözleşme yenilemelerini antrenöre bıraktım. O da çok yüksek paralar teklif etmiş 18, 19 yaşındaki adamlara. Bi baktım ki maaş bütçesi uçmuş. Yani aslında benim bir suçum yok hepsi Lucy'nin suçu

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

abi bu adam super ya hep yazsen ya ofsayci kocum beee

Eğer hala Atletico ile oynuyorsan sorun yok. Burdan paylaşabilirsin. Gerçekten de konu kalabalığı güzel olmuyor.

Teşekkür ederim ama aranızdan ayrılacağım, bu akşam yeni oyun açacağım ve muhtemelen başka takım alacağım, Atletico'yu çok seviyorum ve gerçek hayattada desteklediğim bir takım olması nedeniyle oynuyordum ama 1 alt lige belki 2 alt lige giderim muhtemelen.
    Patch'i indiriyorum şimdi onu kurunca yeni oyun açacağım çünkü bu database beni çıldırtıyor. Oyuncuların o sezon hariç hiçbir istatiği yok, 2006-2009 arası sanki hiç maç yapmamışlar gibi. ouyuncu alırken neye göre alacağız neye bakacağız çünkü sadece özellikler yetmiyor.

Sana oyununda başarılar, yorumlarını okumaya gelirim yine.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Evet az once bir galibiyet serisini bitirdim. Hazirlik maci, Ispanya kupasi ve Ispanya liginden son 11 macimi kazandim ve buraya dikkat sadece 1 gol yedim o da Deportivo`dan. Sozlesme imzalayamadigim F.Torres costu. Adam gol krali olacak ama bedava elimden kaciracagim ise bak! Moralim cok bozulmustu yukarida saydigim olaylardan dolayi, ustune ustluk bir de Kevin Larsen ve Johan Gourcuff sakatlanmaz mi. biri sag kanadimda biri sol kanadimda oynuyordu. Hele Larsen sakatlandigi son mactan bir once 2 gol, 2 asistlik bir performans gostermisti. Komik bir olay anlatayim. Larsen sakatlaninca yerine Miguel`i aldim adam Ibrahim Akin gibi ardarda iki sari kart gordu atildi ama 10 kisiyle 3-0 yendim.

Yukarida galibiyet serisi bitti dedim ama sebebi su : Biraz ders calismam lazim onun icin oyuna ara verdim. O anlamda yani yoksa yenildigim falan yok. Insallah yenilmem Barcelona macina kadar. Daha nice 11 maclara.

güsel ne diyelim devam böle...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben emrah'tan 250 bin dolar almıştım gidip nihat'a vercektim villareal'li nihat'ta sezon sonu riquelme'nin düğünü falan olcak yetmez dedi bende anca bu kadar dedim sonra the marmmara oteli'ne gitti parayı yatağa dizdik nihat'ın yatağı forlan'la beraber kalıyolarmış....

fazla uzatmayım çok güzel olmuş çok sağol böyle bi paylaşım için

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

hele bir 2. yıla başlayım ben de konu açacam şimdi şampiyon olmak üzereyim gün sayıyorum az kaldı

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

devm edin ooo

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

devam ett ya super

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Default F. Torres`in Sozlesmesi Uzatildi !!!

Bir sarkiyim ben, sezon boyu surecek Veeee iste zoru basarmanin adi. Iste aslan`in agzindan ekmegi almak. Iste bir oyuncuyu dize getirmek.

Yukarida, onceki gunler, anlattigim F.Torres olayinda sok gelismeler... Sir Emrah Gurbuz, Atletico Madrid`in basina gectigi gunler yapilan `bu adam tecrubesiz ya kim ki bu. Sonra bir Turk teknik adamin ne isi var Madrid`de` yorumlarini cignercesine kendini ispat etti.

Sezon basinda yardimci antrenoru ona, bircok oyuncunun sozlesmesinin son 1 yilina girildigini ve bu oyuncularla tekrar anlasilmasi gerektigini soylemisti. Fakat bir sorun vardi. Atletico`nun maas butcesi, yapilan transferler nedeniyle yonetim tarafindan dondurulmustu ve kabus baslamisti boylece. Aylarca bu oyuncularla sozlesme yenileyemeyen Sir Gurbuz, son sezon baslamadan bir kisi disinda tum oyuncularla anlasmisti. F.Torres son sezonda tam 40 gol atarak muthis bir performans gostermisti. Ancak onun bu performansi Sir Gurbuz`un basina cok is acacakti. Teklif edilen maas yillik 7.5 milyon TL idi. Fakat, Torres`in istedigi para 8.5 milyon TL idi ve yonetim 7.5`tan daha fazla veremiyordu. Defalarca gizli kapilar ardinda yapilan gorusmeler sonucsuz kalinca Emrah Gurbuz onu satis listesine koydu (12 Agustos 2006).

Ama sorun bir degildi ki tukensin. Satis listesine konan F.Torres`in degeri 71 milyon TL idi. Kimse teklif yapmiyordu ve onerilen kimse kabul etmiyordu. F.Torres`i elinden bedavaya kaptirmak istemeyen Sir Emrah Gurbuz, transfer doneminin de sonuna gelindigi icin, onu satis listesinden cikararak hic olmazsa 1 yil daha yeteneklerinden faydalanmak istedi. Lig basladi. Fakat Fernando, buyuk bir moral bozuklugu icindeydi. Cok sevdigi pirasadan bile tat alamiyordu. Derken haftalar geciyor ama Torres hala kotu formunu surduruyordu. Ilk yarinin sonuna dogru `madem bir sure daha burdayim bari iyi oynayayim da devre arasinda bir takimla anlasip giderim` der gibi harika oynamaya baslayan F.Torres yukaridaki mesajlarimizda belirttigimiz seride buyuk pay sahibi olmustu.

Devre arasi geldiginde yine ardarda teklif yapildi Torres`e ama yine kabul etmedi. Artik Sir, onu ligde de oynatmaktan vazgecmisti. Derken aklina bir sey geldi. F.Torres`i diger takimlara cok dusuk bir paraya onerirse, onun `itibar kaybetmektense imzalarim` diyebilecegini dusunup bu fikrini uyguladi. 10 milyon TL gibi komik bir paraya diger takimlara onerildi ve ilginctir hicbir takim ona teklif yapmadi. Boyle olunca Sir, bosuna Sir unvanini almadigini gostermis oldu. Oyundaki acigi bulup bu acigi degerlendirdi. Yani oyunda cok degerli bir oyuncuyu cok dusuk bir fiyata onerirseniz diger takimlarin ona sicak bakmadigini gostermis oldu. Tabi burda o oyuncunun aldigi maasin da etkisi var. Yilda 8.5 milyon TL isteyen bir oyuncuyu kimsa almak istemedi elbette. Ama iste bu sayede F. Torres`in kafasinda `kimse beni istemiyor, sozlesme de imzalamazsam acikta kalirim` fikri uyandi ve ara transfer donemi gectigi gun sozlesmeyi imzaladi (1 Subat 2007). Iste buyuk bir basarinin oykusu, el elden ustundur sozunun en guzel ispati.

Simdi olayin kahramani F. Torres`in CHEMrah TV mikrofonlarina yaptigi cok ozel aciklamalari dinleyelim. Ondan sonra tekrar studyoda olacagiz.

F. Torres Röportaj`ı :

Muhabir : Sayin Torres, cok zorlu gunler gecirdiniz ve sonunda yeni sozlesme imzaladiniz neler soyleyeceksiniz.

Torres : Yaklasik 1 senedir kafami kurcalayan bu sorun cozuldugu icin cok mutluyum. Aslinda menajerlerin oyununa geldim. Biliyorsunuz, Frank Ribery de benim yasadiklarimi yasamisti. su an 2011 yilina kadar sozlesme uzattik. Artik Madrid`den ayrilmayi dusunmuyorum.

Muhabir : Barcelonali unlu oyuncu Ronaldinho ve Ispanyol basketbolcu Pau Gasol da sozlesme imzalamaniza cok sevindiklerini acikladilar. Bu konuda neler soyleyeceksiniz?

Torres : Onlari niye ilgilendiriyor anlamadim da yine de sagolsunlar. Su an ligde kotu gidiyoruz ama artik ben de varim bu yarista. Sampiyonluk bu sene bizim olacak. Artik kafam rahat.

Muhabir : Son olarak sayin Torres, elimdeki bu fotografta sizi GS formasiyla poz vermis olarak goruyoruz. Atletico ile uzun sure sozlesme imzalamamanizin ardinda yoksa bu sebep mi var.

Torres : Ne alakasi var kardesim!!! Bunlar tamamen montaj. Bakin konusmak istemiyordum ama zorluyorsunuz beni. Ozellikle o CHEMrah TV`de Emrah diye bir adam var. Hep onun basinin altindan cikiyor bunlar. Eline vermisler bir bilgisayar. Oturdugu yerden uyduruyor. Bakin sizinle bu röportaj`ı yapmamin sebebi Atletico taraftarlarina kendimi affettirmek isteyisimdi. Ancak bu konusma burda bitmeli artik, cok sinirlendim! Ve size iste bu, elimdeki, fotografla cevap vermek istiyorum.

Sevgili seyirciler F. Torres az once izlediginiz Röportajın sonunda kameramanimiza saldirdi. Bayan kameramanimiz Ayse Sormaktanbikmaz`a tacizde bulundu, onu sadece kiniyoruz. Baska birsey demek istemiyorum. Gelismelerle karsinizda olmaktan mutluyuz ve yeni gelismelerle karsinizda olacagiz. Simdilik hoscakalin.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Her şeye muhalefet oluyorsun, yeter ama artık. Asıl böyle mesajlar yazarak sen bu konuyu kirletiyorsun.
    Neyse Emrah seni tebrik ediyorum, yaratıcılığına hastayım. =)

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Her şeye muhalefet oluyorsun, yeter ama artık. Asıl böyle mesajlar yazarak sen bu konuyu kirletiyorsun.
    diger mesajlara bakmadin galiba biz hallettik uzatma istersen bu konuyu acan kisiden izin aldi olay bitti

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Neyse onu hallettik biz arkadas sadece bir oneride bulunmustu. Tartisma degildi yani. Alttaki mesajlara bakarsan hallettik meseleyi. Bu mesele kapansin bence. Ayrica yazima yaptigin yorumun icin sagol.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrikler valla zor bir iş başarmışsın. Benim hiç aklıma gelmezdi değerinin çok altında diğer takımlara önermek...

Şimdi yılda kaç lira alacak Torres? Merak ettim doğrusu...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

8.5 milyon TL alacak. Eskiden de 7.5 milyondu herhalde. Yani çok farklı değil ama en azından bir daha yeni sözleşme lafını ağzına almaz. Bu arada yavaş yavaş yukarı tırmanıyorum ligde. Tabi benim ünlü "Madrid Geceleri, Bırakın O Kızı Taktiğim" ile

Son transfer döneminde Ze Castro ve Luiz jimenezi sattım. Ekonomik durumum çok rahatladı. Şu an 40 milyon YTL lik transfer bütçem var. İlk işim sağ bekimi yenilemek. Orda Valera ve Seitaridis var ama ikisini toplasan bir adam etmez yani. Onun için Brezilyalı Leyrielton'ı düşünüyorum. Hamit'in de durumuna bakacağım o da olabilir. Bir de Mokoena'yı iyi bir paraya satabilirsem bir oyuncu daha transfer edebilirim. Bedavaya aldığım Ziegler ve çok az bi paraya aldığım Larsen, orta sahanın solundaki boşluğu dolduramıyorlar. Gerçi Larsen çok maç kazandırdı ama. Değerinin hala 2.5 milyon olması bende şüphe uyandırıyor. Bazen öyle goller atıyor ki. Bazen ayıptır söylemesi çay yudumlarken adam 35 metreden bi çakıyor 90 a çay üstüme dökülüyor o derece yani Hala Martin Petrov'un eksikliğini hissediyorum. Scoutlarım da doğru dürüst birini bulamıyorlar ki. Aslında çok adam var da oraya alabileceğim. Bana hem defasif hem de ofansif yönü iyi olan bir oyuncu lazım, tıpkı Maniche gibi.

Forvette Falcao'yu 2 ay pilot takıma gönderdim, kendine geldi biraz ama yine de Falcao gibi oynamıyor. Mista harika oynuyor bu aralar. F. Torres sözleşme imzaladıktan sonra sakatlandı. 1 aydır onsuz oynuyorum. Bana garip gelen şu ama Sergio Agüero'nun değeri 40 milyon TL den 16 milyon TL ye düştü. Niye oluyor anlamıyorum. Adam gol attıkça değeri düşüyor. Yarın oyuna devam edeceğim. Bu gün oynamam zor. Bakalım sezon sonunda ne olacak. Şu an ligin 24. haftasındayım.

Yalnız şu komik şeyi anlatmadan edemeyeceğim. Avrupa liglerinde maç trafiğinin yoğun olmasından dolayı bazı maçlar erteleniyor ama İspanya liginde artık -şeyi- çıktı bu olayın. İkinci yarı başladığında, 2. haftasında, benim diğer birçok takımdan 3 maç eksiğim vardı. Yani ben henüz ilk yarıyı tamamlamış oluyordum Sonra 2 günde bir maç yapmaya başladım. Doğal olarak herkes sakatlandı. Ben bu kadar olaydan sonra ilk 4 e girersem helal olsun bana. Son oyunlarımdan birinde yine komik bir ofsayt itirazı vardı. Rakip oyuncu hem savunmanın ilerisinde hem de rakibe pası atan benim oyuncum olmasına rağmen, rakip takmın attığı bir golde benim oyuncularım ofsayt itirazı yaptılar. Salak FM basını da hemen şüpheli gol diyor. Ben oyunu oynarken çok gülüyorum ya valla.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

çok güzel anlatmışsın
    bu arada maxi rodriguez i 15 milyona şutladım 1,5 milyon da bende vardı robin van persie ile aaron lennonu aldım ilk yılımı 102 puanla namağlup şampiyon kapatmıştım şampiyonlar liginde lyon, inter, steaua ile eşleştim

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

15 milyona mi sattim seni aldatmislar Ben Maxi"yi Inter`e 50 milyona sattim. Ispanya liginde nasil ilk yilini namaglup kapatiyorsun ya pirelendim simdi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bakin sayin uyem

lutfen kurallara aykiri bir durum gordugunuzde uyari butonunu kullaniniz

bir daha tartisma cikarirsaniz

iyi olmaz, lutfen saygi sinirlarini koruyalim....
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

15 milyona mi sattim seni aldatmislar Ben Maxi"yi Inter`e 50 milyona sattim. Ispanya liginde nasil ilk yilini namaglup kapatiyorsun ya pirelendim simdi
    allah belanı vermesin emi ben de intere 15 e sattım beni niye mutsuz ediyosun geri geri. hey geri whats up meeen

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by peluk View Post
    Bakin sayin uyem

lutfen kurallara aykiri bir durum gordugunuzde uyari butonunu kullaniniz

bir daha tartisma cikarirsaniz

iyi olmaz, lutfen saygi sinirlarini koruyalim....
    Peluk o meseleye donmeyelim onu hallettik biz.

Quote Originally Posted by büyükpivot View Post
    allah belanı vermesin emi ben de intere 15 e sattım beni niye mutsuz ediyosun geri geri. hey geri whats up meeen
    biraz dikkatli ol sen de aaa!!! hic Maxi o fiyata satilir mi? Benim pesimden 2 ay kostular surekli piyasayi yukselttim en son kekledim adamlari. Adam hic oynayamiyordu. Interde de simdi vasat bir performansi var heheheee

Sonunda Torres ile kontratı uzatmışsın, sevindim senin için.
    Birde Maxi Rodrigezi 15'e satan arkadaşa geçmiş olsun diyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

2. Sezonum bitti. Çalkantılı bir sezon geçirdim ama sezonun finali inanılmazdı. Ligde Barça ile Valencia şampiyonluk mücadelesi verdiler. Sezon başında kötü gitti işler benim için. Sezon sonunda yakaladığım müthiş galibiyet serisi ile 15. sıradan 4. lüğe kadar çıktım. Artık şampiyonluk ümidim kalmamıştı. Tek hedefim ilk 4 e girip şampiyonlar ligine gitmekti ama önümde kazanmam gereken R. Madrid ve Valencia maçları vardı. İki takım da sıralamada üstümde olduğu ve Sevilla ile de aynı puanda olduğum için bir an şapiyonlar ligine gidemeyeceğimi düşündüm.

Önce R. Madrid'le oynadım. Maça biraz korkarak çıktım ve maç 0-0 bitti. Artık son iki maçım olan Valencia ve Recreativo maçlarını kazanmam ve Sevilla'nın da deplasmanda oynayacağı Deportivo maçında yenilmesi gerekiyordu. İkili averajda Sevilla avantajlı olduğu için kesinlikle yenilmeliydi.

Sezonun en iyi maçını hatta FM'deki en iyi maçımı oynadım ve Valencia'yı tam 5-0 yendim. Umutlarım iyice artmıştı. Sevilla'nın Deportivo'ya yenileceğini düşünüyordum. Son maçımı kazandım ancak Sevilla hem de deplasmanda kazandı ve 5. oldum. Ancak son haftalardaki maçlarımdan büyük keyif aldım.

Şimdi 3. sezon başladı ve yine kötü gidiyor işler. UEFA eleme turunda ise ilk turu rahat geçtim. Bir tur daha var galiba. Gruplara kalırsam 1. torbadan katılacağım.

Geçen sezon kiraya gönderdiğim Falcao iyi oynamaya başladı. Altyapıya birçok genç aldım. Onları satarak ileride büyük bir gelir elde edeceğim. Bunlardan bazıları : Millan, Lupoli, Freddy Guarin vs. Bu arada İlhan Parlak'ın değeri 11 milyon TL oldu ve Liverpool onu kiralık istedi, çok şaşırdım. Empoli önce istedi vermedim ama Liverpool'un istemesine çok sevindim ama malesef tıpkı GS'ın bir zamanlar İlie'yi satması gibi ben de İlhan'ı 7 milyona Fener'e sattım. Çünkü ekonomik durumum berbattı. Belki İlhan'ı 30-40 milyona satarak tarihe geçecektim ama olmadı.

Alman Sienkiewic (ismini tam hatırlayamadım ) bu defans oyuncusunu aldım. Sag bek olarak da Leyrielton'u aldım. Sol kanada Danimarkalı bir oyuncu aldım. Avrupa şampiyonasının yıldızıydı. Kevin Larsen'in değeri 10 milyon dolar oldu. Reto Ziegler 4 ay sahalardan uzak kalacak. Uzun süre Mista'yı satmak için uğraştım ama kimse almak istemedi. Maaş bütçesini azaltayım istedim.

Veeee... İnter'in intikamı... Maxi Rodriguez'i 50 milyona İnter'e sattığımı üstte söylemiştim. Yarım sezon önce 13 milyona aldığım Lucas Biglia'nın sözleşmesindeki bir açık nedeniyle İnter'in yaptığı 13 milyonluk teklifi mecburen kabul ettim. Parasından değil de zaten Costinha'yı elimden kaçırdım. Diğer defansif orta sahalarım ise Luccin ve Biglia idi. Biglia da gidince 3. sezonun ilk 3 maçında tek defansif orta saha ile oynadım. Luccin de formsuz olunca (aslında suç da bulmamak lazım ona yanındaki adam aşırı ofansif) bu maçları kaybettim. Sonra mecburen paraya kıyıp Tomas Sivok'u aldım. Her ne kadar şu ana kadar bir verim alamasam da bence iyi bir transfer bu. Neyse, şimdi oyuna girip devam edeyim bakalım.

2. Sezonun özetini içeren müthiş hikayeyi birkaç gün içinde CHEMrah TV'de izleyebileceksiniz. Şimdilik bu kadar. Görüşürüz bakalım!

kardes hikayen gercekten cok guzel olmus o resimler sen supersin kardesim

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

emrah abi tek kelimeyle mükemmel bir anlatım yapmışsın garfikler felan süper oluş valla
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eyvallah eksık olmayın Bundan sonra da beklerim konuma.

Sayfa 2 / 15 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri