1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Yazılar çok küçük

Exclamation Yazılar çok küçük

Kör olduumu sanmayın hemen bn pc yi tv e bağladım ama tam net deil acaba yazıları büyütebilir miyim?nası olur yazılar net deil zor okunuo

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

tvlerde görüntüyü ne kadar büyütsen de kolay okuyamazsın, çünkü tvlerde görüntüde titreme olur.

Çalışma tekniği farklı olduğundan LCD ya da Plazma TV'de bu titreme yoktur.

O yüzden klasik televizyonlarda bu tip problemler çıkar. Yazıyı büyütsen de gözlerini çok yorarsın.
    TURKSPORTAL
    Football Manager Turkiye
    www.turksportal.net

ya fm nin yazi tipini deistiremeyiz mi mesela cm 01 02 de yazi tipi deistiriliyodu fmde de datalardan falan yazi tipini yada yazinin boyutunu deistirebilirmiyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Kusura bakma ama Tv kaç ekran ve pc kaç inç??

tv 72 ekran daha yeni aldık 2 ay falan oldu.markası uyduruk bişi.

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

Arkadasım yazıları buyutebilirsin ben öyle yaptım okuyamayaınca.Monitorum 14 inch benim cidden okunmuyordu.Kulandığın skinin klasorunun içine gir.Flexionu örnek vereyim.C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\skins\flexion.........bunun icinde flexion.xml dosyası olacak onu wordla aç.Font sizeleri ayarla kafana göre ben biraz buyuttum güzel oldu.valueleri deiştirceksin.Umarım yararlı olabilmişimdir

sağol kardeşim ya valla bende kaç günlerden beri data ların içinde dolanıp duruodum bulamıodum bu font u mont u.şimdi evde deilim yalnız eve gidince bi deniim bakalım olcak mı.olur inşallah.bu flexion dediğin skin fm nin orjinal skin i mi.bu soruları sormak zorundayım çünkü evde internet yok ondan baştan yani sağlama alıım işi.Nese bn denerim artık bişiler.yaparım.Tekrar saol kardeşim çok yardımcı oldun

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

evet flexion orjinal skin oluyor.

saol kardesim denıcm

ya yazıları büyüttüm ama flexion right ta büyüyo yazılar normal flexionda olmuo.nası yapcaz bunu

Mesaj Yetkileri