1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: güler misin ağlar mısın?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default güler misin ağlar mısın?

Başlıkta da dediğim gibi güler misin ağlar mısın?İzleyince bana hak vereceksiniz...

http://www.youtube.com/watch?v=TzLdq1vqlNc

Nesil
    2006

Bu durumun 2 suçlusu var.İlk olarak eğitim sistemi 2.si medyamız.Okullarda insanları eğitmekten uzak,öğretmekten beyinlerini sulandıran bir sistem ve hiç durmadan ağalı töreli diziler yapan bir medya oldukça bu böyle devam eder.
    Forumlarımızda küfür etmek yasaktır. Küfürlü mesaj yazdığı için hesabı kapatılmıştır.

utanmazlara bakin yaa.orada biri diyoki canakkale savasinda 250.000 sehit verdik,helal olsun diyo.herif soruyo amerika yami yoksa rusyayami diye salak diyoki rusyaya karsi.o dönemin cumhurbaskani ise kenan evrenmis ,ne kadar bilgisiz,sorumusuz bunlar yaa.1 kisi bile bilmezmi,ayiptir günahtir.

Nesil
    2006

Bilen vardır göstermemişler o kadar da abartı değil
    Forumlarımızda küfür etmek yasaktır. Küfürlü mesaj yazdığı için hesabı kapatılmıştır.

Quote Originally Posted by dick View Post
    Bilen vardır göstermemişler o kadar da abartı değil
    29 ekimdede ntv gene böyle bir arastirma yapti,cumhuriyet ne zaman ilan edilmistir diye 10 kisiye falan sordu(18-20 yaslarinda)hicbiri bilemedi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tabikide bilenler var da onları koymamışlar zaten, ama şeyde fena güldüm hani diyo ya anzaklar var diyo japonlarr onlar falan oda evet falan diyo..

Mesaj Yetkileri