Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: FM 2006 Dil Dosya Yapısı Hakkında

Nesil
    2004
    Yer
    iStAnBuL

Ya bi şey diyecem bence ne olursa olsun korsanı halk engelliyemez yani devlet buna dört elle sarılmadan olmaz yani diyelim Türkce yamsını yaptınız zaten kesin bir tane emek hırsızı cıkar ve bunu piyasaya sunar ve ondan para kazanır bunu engellemek cok zor ya bulke oyle bir ulkeki polisi zabıtası bile korsan cd alıyor emek hırsızlarına devletin onlara verdiği maaştan para veriyor once bunları aşmamız lazım yoksa sizin gibi cok insanların emeği calınıp para kazanılır keşke hiç olmasa ama
    oluyor işte Böyle insanların ALLAH gelsin hakkından

emirduman, meraba dai ben sana bişey sorcam ben bu fm2006 yı aldımda daha herhalde turkcesi cıkmadı di mi ayrıca bi de eskiden hatırlarmısın bilmiyom cm 01 02 de editor vardı futbolcu özelliklerini degiştirebiliyodun bunda war mı bilmek istedim şimdiden saol

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

FM 2006'nın tükçesi çıkmadı, hayır...

FM'nin kendi editörü oyunla birlikte geliyor...

vallahi ben ingilizce olarak gayet kolay ve anlaşılır şekilde oynuyorum ama tabi ingilizcesi iyi olmayan arkadaşlar için zor bi olay ne yapalım sağlık olsun

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

Quote Originally Posted by apaydin2148
    adamlar çok haklı bu konuda.

düşünelim şifrelemeyi kaldırdılar.Turksportal olarak bizde Türkçe yamayı yaptık bitirdik.Yine hiçbir karşılık beklemeksizin dağıttık.

Türkçe oynayamayacaksak niye oyunu alıyımki diye düşünen arkadaşlar karar değiştirip oyunu alacak mı?

Eğer alacaksa tamam çok güzel ama ye tersi olursa.Yine 2YTL vermek varken 70YTL niye veriyim ki derlerse yasa dışı şeylere bulaşmak,Türkçe FM'den rant elde etmeye çalışan emek hırsızlarına yardım etmek pahasına.

Bence 2. şık daha ağır basıyor.

Sigames'e bu konuda maalesef katılıyorum.
    Önümüz bayram, birçok arkadaşımız bayram harçlığı alacak. Bizzat benimle görüşen arkadaşlar var bayram harçlıkları ile FM alacaklar.
    TURKSPORTAL
    Football Manager Turkiye
    www.turksportal.net

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

biraz zor. türkiyede korsanın önü kesilmediği sürece oyunu türkçe göremeyiz gibime geliyor.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Si ve Sega Directorleri ile diyolog halindeyiz. Türkiye'de gerçekten şu kopya oyun yazılım satışı olayının olmasından dolayı Türkçe oynayamıyoruz bu gerçek ama adamların bizim ülkemizden beklentisi ne bunu öğrenelim ona göre birşeyler yapacağız
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Tolga Kaprol
    Önümüz bayram, birçok arkadaşımız bayram harçlığı alacak. Bizzat benimle görüşen arkadaşlar var bayram harçlıkları ile FM alacaklar.
    evet burası doğru İDİ!!! şahsen ben tolgayla msnde konuşurken hep sölüyodum bu sene fmyi bayram harçlıklarımla orjinal alacam diye.. ama sanki millet benim oyunu alacağımı biliyomuş gibi para vermedi böle terbiyesizlik war mı yaf milletin elini 3 defa 5 defa öpmekten dudaklarıma kan oturdu yaf!!! ama olmadı! ama hala beklemedeyim. orj. alacam birader kasıyorum kendimi.. yemeyecem içmeyecem orj. alacam!!

Orjinal oyunda turkce varmı?

Quote Originally Posted by turknemesis
    Orjinal oyunda turkce varmı?
    Hayır

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri