1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Turksportal İnceleme Bölümünde İnceleme Yazmak İsteyen Üyerin Dikkatine!

Sheriff Misafir

Arrow Turksportal İnceleme Bölümünde İnceleme Yazmak İsteyen Üyerin Dikkatine!

Arkadaşlar Eski başlık çok karıştı buraya yeni bi başlık açıyorum inceleme ekibine yazar alımları ile ilgili..
    Şartlar..
    -Yamış olduğu inceleme yazısı(Hiç bir yerden alıntı olmasın)(sitedeki Man.Utd yazısını şablon olarak kullanabilirsiniz..)
    -Devamlılık..
    -Verilen görevleri istenilen şekilde ve zamanında yerine getirebilme..

Yazılarınızı [email protected] ' a gönderin..(imla ve noktalama kurallarına özen gösterin..)

Turksportal İnceleme Bölümü Yöneticisi
    Burak Yavuz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Benim sizlere bir önerim olacak. Bence siteye eklenen incelemeler foruma da eklenmeli. Sitede pek kişi okumuyor, yorum yapmıyor. Fakat foruma eklense herkes yorumunu yapar ve okur. Bunun için FM 2007 başlığına alt forum açılabilir ve inceleme ekibinin incelemelerine orda yer verebilirsiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

bir inceleme yazısı yazmayı düşünüyorum ama vizelerin bitmesini bekliyorum başımı kaşıyacak vaktim yok ne yazık ki!

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Benim sizlere bir önerim olacak. Bence siteye eklenen incelemeler foruma da eklenmeli. Sitede pek kişi okumuyor, yorum yapmıyor. Fakat foruma eklense herkes yorumunu yapar ve okur. Bunun için FM 2007 başlığına alt forum açılabilir ve inceleme ekibinin incelemelerine orda yer verebilirsiniz..
    İstersen siteyi tamamen kaldıralım sadece forum kalsın
    Forum insanların konusması tartısması birbirlerine tavsiyelerde önerilerde bulunabilecekleri bir platform..Oda siteye bağlıdır zaten..forumla siteyi ayrı düşünme

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Juninho_Paulista View Post
    İstersen siteyi tamamen kaldıralım sadece forum kalsın
    Forum insanların konusması tartısması birbirlerine tavsiyelerde önerilerde bulunabilecekleri bir platform..Oda siteye bağlıdır zaten..forumla siteyi ayrı düşünme
    Fakat burdaki üyelerin %90'ı siteye uğramadan foruma giriyor. Dolayısıyla da incelemeleri görmüyor olabilir. Forumda o kadar çok kategori var, o eklenirse bir zararı olacağını tahmin etmiyorum. Aksine faydası olur.

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Fakat burdaki üyelerin %90'ı siteye uğramadan foruma giriyor. Dolayısıyla da incelemeleri görmüyor olabilir. Forumda o kadar çok kategori var, o eklenirse bir zararı olacağını tahmin etmiyorum. Aksine faydası olur.
    Dediğim gibi ozaman herşeyi forumda toparlayabilirdik site hiç olmasada olurdu...
    Buradaki üyeler bir site olduğunu biliyor.Nasıl türkçe fm için Fm demo için siteye uğruyorlarsa inceleme okumak isteyenlerde uğrar...

S-B-Z Misafir

Dediğim gibi ozaman herşeyi forumda toparlayabilirdik site hiç olmasada olurdu...
    Buradaki üyeler bir site olduğunu biliyor.Nasıl türkçe fm için Fm demo için siteye uğruyorlarsa inceleme okumak isteyenlerde uğrar...
    elbette uğrar burak ama buradada olması daha güzel olur.çünkü emek verilmiş ve birşeyler yapılmış.bunun değerlendirilmesi lazım.ben baktım pek çoğuna yorum bile yapılmamış yada 1-2 tane yorum var.Şahsen bende can gibi forumdada olmasının zararı değil yararı olacağını düşünüyorum.Takdir sizin.

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by şampiyon View Post
    elbette uğrar burak ama buradada olması daha güzel olur.çünkü emek verilmiş ve birşeyler yapılmış.bunun değerlendirilmesi lazım.ben baktım pek çoğuna yorum bile yapılmamış yada 1-2 tane yorum var.Şahsen bende can gibi forumdada olmasının zararı değil yararı olacağını düşünüyorum.Takdir sizin.
    Bunun daha kolay bir yöntemi var..Mesela Mert kendince bir yöntem bulmuş..Yazılarını imzasına ekliyor..
    Benzer yöntemler olabilir bir konu açarak incelemeler hakkında yorumlar görüşler değerlendirmeler alınabilir..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

ben ilk türksportala girdiğimde incelemeler çok hoşuma gitmişti forumla bir iki ay sonra tanışmıştım bence incelemeler foruma eklenirse bir anlamı kalmaz sitenin ama forumda iyi bir reklam yapılırsa incelemelerin okunması sağlanabilir
    So what?
    Saike

Sheriff Misafir

tmm işte isterseniz fm2007 bölümüne konu açar tartışırsınız veya yorumlarsınız..Link koyarsınız ama yazınn tamamını koymayın..

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Bildiğim kadarıyla sitenin FM bölümünün ziyaretçi sayısı forumunkinden fazla.. Hatta yüzde 90 - 10 oranlaması Can'ın dediğinin tam tersi şekilde geçerli.
    Ama gidip de inceleme mi okuyorlar, orasını bilemem. benim tahminim bu oranın temel etkileyicisi "Türkçe yama".

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by meddah View Post
    Bildiğim kadarıyla sitenin FM bölümünün ziyaretçi sayısı forumunkinden fazla.. Hatta yüzde 90 - 10 oranlaması Can'ın dediğinin tam tersi şekilde geçerli.
    Ama gidip de inceleme mi okuyorlar, orasını bilemem. benim tahminim bu oranın temel etkileyicisi "Türkçe yama".
    Evet Mehmet Abicim her giren Türkçe yama için giriyor ana sayfaya.

Sheriff Misafir

Arkadaşlar bunu aklınızdan çıkarın olabilecek tek şey az önce yazdığım şey..
    Açarsınız konuyu link koyarsınız orda tartışılır..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Turksportal bir forum sitesi değildir. Zaman buldukça sitemizi daha iyiye taşıyabileceğimiz biçimde çalışmalarımız sürecek, sizlerde inceleme yazılarınızla daha fazla FM severe ulaşabilecek ve tecrübelerinizi yayınlayabileceksiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sheriff Misafir

Yine başlıın içine ettiniz..

evet bence de sitede kalmalı foruma link koyup gireler..

Sheriff Misafir

18 Aralık 2006 Pazartesi saat 19.30' da msnde toplantı düzenlenecektir.. inceleme ekibine duyrulur. Ekipte şu an yer almayan, fakat yer almak isteyenler bu tarihe kadar benimle irtibata geçebilirler..Yani son gün pazartesi...

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Ben sadece bi tane inceleme gondermek istiyorum ama ekibe girmek istemiyorum nasıl anlasıcaz?

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by aLka View Post
    Ben sadece bi tane inceleme gondermek istiyorum ama ekibe girmek istemiyorum nasıl anlasıcaz?
    oyuncu incelemesiyse gönderebilirsin takım incelemeleri organize bir şekilde ilerleyecek...

Toplantıya mazeretsiz katılmayan inceleme ekibinden çıkarılacaktır...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

19.30 uygun bir zaman
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Benim için de uygun.. =)

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

oyuncu incelemesiyse gönderebilirsin takım incelemeleri organize bir şekilde ilerleyecek...

Toplantıya mazeretsiz katılmayan inceleme ekibinden çıkarılacaktır...
    ilginç bir kural,ben sadece tek bir takım incelememi gondermek istiyordum, onu da gonderemicem sanirim

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by aLka View Post
    ilginç bir kural,ben sadece tek bir takım incelememi gondermek istiyordum, onu da gonderemicem sanirim
    Ekiptekilere haksızlık olur ozaman lig ve oyuncu incelemelerini alabilirim sadece.Kural değil inceleme ekibini boşuna kuruyo oluruz ozaman..Üzgünüm...Zaten inceleme sayfasındaki linkide kaldırdık herkes inceleme gönderemiyor artık..

Dediğiniz aderse başvuruyu yaptım.İncelememide yazdım.Gerekli cevapları bekliyorum.

Sheriff Misafir

Toplantıya gelmeyen arkadaşlarımız inceleme ekibinden çıkarılacaktır(mazeret belirtmeden gelmeyenler..)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://forum.turksportal.net/vb/show...424#post430424

TOPLANTIDA ÇOK BÜYÜK OLAYLAR ÇIKTI. VE HALA DA DEVAM EDİYOR. DAKİKA DAKİKA BİLGİLER İÇİN YUKARIDAKİ ADRESE GİRİN.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abiler bende gönderebilirim inceleme""""ama bana konu verirsen sevinirim ve size gönderirim..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Scoutluk Gorevi içinb basvuru formunu doldurdum

sana yakısır emrah abim inaşallah seçilirsin

Mesaj Yetkileri