1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: 20 Yaş Altı Önemli mi ?

1. Exclamation 20 Yaş Altı Önemli mi ?

sizce ön3mL1 mi onemLi ise neden ?

ordan potanesiyel olabilicek gençleri farkedebilmen, düzgün idman yaptırarak, ve yeterli şansı tanıyarak iyi yıldızlar yetiştirmen için.. ki oyunun zewkli kısmı bu bence.. sonra gurur duyuyosun

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

alt yapıya onem wer cunku ilerde cok ise yarıyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

önemli çünkü onlar senin geleceğin

ivan Misafir

5 sezonda 5 18 yaş altı 5 20 yaş altı 5 A takım şampiyonluğu aldım oyuncularımın hepsi alt yapıdan gelio mesela fenerde Burçak Basel diye bi adam Var AMR C FC adam süper gelişio

evet çok önemli iyi oyuncular çıkar dikkat edersen...

tabiki önemli şimdi ben 2007 oynuyorum ama 2006da kibir 20a oyuncumu 12 ye sattım düşün...(12kuruş diil)

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

önemli tabi

sebebi gelecek
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

önemli diil hepsini sallıyom kendi yedegimi yas altımı kendim olusturuyom gelecege yatırım

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by stillen View Post
    önemli diil hepsini sallıyom kendi yedegimi yas altımı kendim olusturuyom gelecege yatırım
    eee bu önemli demek olmuyomu ?

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Exclamation

20 yaş altı önemli tabii en önemlisi baş antrenörün söylediği paf takımınıza katılan oyuncular var onlardan en önemlisi olarak gösterdiğini oynatın

ønemli cunku milli takima kadar cikiolar

ben transferlerimmi genelde 20-18 yas altına alırım

sonuçta senin geleceğinn...

Quote Originally Posted by ederson View Post
    ben transferlerimmi genelde 20-18 yas altına alırım
    bu da biraz abartı!!!

ben fenerbahceyim serkan ken bir oyuncu var u18 super parasi daha 4m ve 18 yasinda forvet

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ßence önemli Çünkü Türklerin ßoşluklarını Yaßancı almadan Alt Grußdan alıyosun Ve o Eskilerden Çok iyi çıkaßiliyor Örneğin ; Tümer - Tüncay şanlı - Uğur ßoral ßunLarın Hepsini Kesip OLCAN ADIN ı oynatıyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

bence de çok önemli
    arkadaşlarımızın dediği gibi onlar senin geleceğin

20 yaş altındaki gelişimi izlemek kadar keyif veren hiçbir yönü yok FM'nin. Uzun dönem oynamayacaksanız hiç kasmayın boşuna zaman kaybı olur, ama ben bir profil açtımı emekli ederim diyenlerdenseniz altyapı en önemli uğraşınız olmalı.

Kendi oyun stilinize göre yetiştirdiğiniz oyuncular ileride A takıma çıktığında inanılmaz işler başarıyor. Kadronuzda yer vermeyeceğiniz oyuncular ise satış için ideal hale geliyor. Ortalama fiyatlara bir sürü oyuncudan para kazanıyorsunuz.

Bu oyuncular ileride başarılar ve ödüller kazandıkça size teşekkür etmektende asla vazgeçmiyor üstelik başka takıma geçtiğinizde bu oyuncuları transfer etmek isterseniz oldukça sıcak bakıyorlar, buda ayrı bir artısı.

ya arkadaşlar ben antremeanda oyunculara karışamıyom mesela şu özelliğe ağırlık ver diyemiyom acaba bunu nasıl ayarlarım

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by hevalaslan View Post
    ya arkadaşlar ben antremeanda oyunculara karışamıyom mesela şu özelliğe ağırlık ver diyemiyom acaba bunu nasıl ayarlarım
    açtığın konuda bunun cevabını verdim bidaha bak oraya

FENERin kadrosu iyi ben 2007oynamdm en son yamayla oyndm2006yi buyilki kadrolarla ... UNIden döncem 1haftasora ve hemen baslycm oynamaya 20yasalti en sevdgm bütün oyunculri kiralym sora bi dönüyo adam YILDIZ olmus 2-3yil icinde milli takimda ben kurym tabii hep o gecnler ... gfb

oyunu pek çok ii oyuncusu altyapıdan çıkar

onlar senin geleceğin

onlar bizim geleceğimiz iyi bakarsak çok işe yarıyor bu arada hoşbulduk beyler

önemli tabi mesela 20 yaş altı yabancı biri alırsan 5 yıl sonra hem gelişmiş olur hem de türk yapma şansın doğar ama türkler de onlardan aşağı kalır deil birçok türk yetenek de var sonuçta her ikisi de senin yararına olr

bencede önemli.ben fenerde oynuyodum.trabzonda bir kaleci çıktı 17 yaşında bana karşı oynattılar.bir türlü gol atamadım.sonra o kalciyi bi aldım gelişti iyice 19 yaşında şampiyonlar liginin altın kalecisi seçildi ben yarı finalde eğlenmiştim.sonra büyük kulüpler saldırıya geçtmişti onun için ama yinede bnm sözleşmemi kabul etti.ve onun gibi daha niceleri çıkıyo

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

bence ilerleyen yıllarda şuanki yıldızlar emekli olduğu için çok önemli. Şimdi forma bulamazlarsa bile ilerleyen yıllara buradan oyuncu hazırlama imkanı verilmiş. bence çok önemli.

Quote Originally Posted by fm_adriano View Post
    sizce ön3mL1 mi onemLi ise neden ?
    önemli olmasına önemli de kullandığın dili tam çözemedim hangi alfabe?

Mesaj Yetkileri