Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 291 sonuç

Konu: Toutatis_V1_Avrupa da da başarıyı yakalayın. Sigames'ten :)

bu taktikle ilk maçıma beşiktaş arsenal şampiyonlar ligi maçıyla çıktım..ve izlediğim beşiktaş gerçekten farklıydı ilk maç olmasına rağmen..daha önce arsenal karşısında yenik duruma düşünce beraberliği yakaladığım pek olmamıştı..hemde 2 kez hiç olmamıştı..maç 2-2 bitti ama oyun gayet iyiydi..adamlar 4 pozisyona girdi ama işte arsenal olunca bide bulduğunu atınca yenemedik..ama oyun beni tatmin etti diyebilirim..oyun anlayışı normal olmasına rağmen arsenalden fazla pozisyona girmek daha bi güzeldi...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mukemmel bi taktige benziyo bende denicem

kardeş taktik harika olmuş gibi..ligde ve avrupada fena sonuçlar almıyorum beşiktaşla..ligde 10 maçta 9 galibiyet 1 yenilgi..tek yenilgiyi sezona başka bi taktikle başlamıştım o taktikle aldım..avrupada oynadığım 3 maçta arsenal beraberliği deplasmanda shalkeye şanssız bir yenilgi ve içerde shalke karşısında 3-0 lık bi galibiyet...ligde attığım 20 gol yediği 3 gol..ama söylemek istediğim 2 şey var..birincisi kanatta oynayan oyuncuların kesinlikle topla hızlı koşan oyuncular olması gerek..tekniği falan bilmem..ama hızlı değillerse eğer pek kolay olmuyo..tabi orta seviyeleride önemli..ikincisi orta sahanın ortasındaki iki oyuncuyuda defansif ortasaha oynatmak bana daha faydalı gibi geldi..inanamadım ama shalke maçında 5 şutları var ve hepsi 30 metreden falan..ligde bu kadar az gol yemenin sebebide bu iki dm..aurello ve kleberson harika iş çıkarıyolar..bunlara bence dikkat edilmeli..ama genel olarak yapılan taktikle iyi iş çıkarılmış gibi geldi bana..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bu taktiği uyguladığım ilk maçta Betis'i deplasmanda yendim ondan sonraki 3 maçı kaybettim. Enteresan bazen iyi sonuçlar veriyor bazen de çok zayıf takımlara kaybedebiliyorsunuz. Taktiği inceledim. İçinde markaj adına hiçbir şey yok. Sadece oyuncuların ileri çıkışları falan gibi komutlarla biraz oynanmış. Sizde tuttu ise güzel ama bana yaramadı. Yine de sağol. Bir tecrübe oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

Default harbi super taktik

saol tsk ler westamla smp oldum bu taktikle

6. Default

Ark.lar bu taktiğin tutmaması için biraz uğraş vermeniz gerekiyor. Sezon ortasında açılan oyunlarda taktik tutmuyor. Diğer taktiklerde olduğu gibi. Yeni sezondan itibaren denemenizi ısrarla tavsiye ediyorum. Çünkü bende sezon ortasında başarı elde edemedim(kullandıığım takım Roosendaal di).
    Sezon bitince Şamp.Ligi ve Türkiye Ligi puan tablolarını ekleyeceğim.

Son ŞaMp.ligi macımda Menchester Unı. le 2.sezonumda 1-1 beravere kaldım Celtik'i 2-0 ve Ajax ı 1-0 Kendi ewimdeeYENDİM aldığım sonuclar
    Deplasmanda M.a 1-0 yeniLdİm Ajaxla 1-1 berabere kaldım Celtiği 1-0 yendim
    we 2 tura çıktım 2.turdaki
    maclarımıda sizle paylaşcam GÜSEL BİR TAKTİK!!!

Nesil
    2005

zaten bilinen ve cok basari saglanan bir taktiktir.
    4-4 - 2 kanat taktigi olarak da bilinir. kanatttaki adamlar cok onemlidir. en az 16 -17 crossing , ve hizli olmalari gerekmektedir.

onlarin arkasinda oynuyan sol ve sag bekler ise defans acindan iyi olmak zorundalar . genelde bu taktikte sol ve sag beke atilan hava toplarinin bekler tarafindan kacirilmasi sonucu gol yenir.

kanatlar oyunculariniz iyi ise basari gelir.

deniycem saol.ama sebata olurmu

Bu taktikle evinde maç vermezsin kolay kolay ama dışarda işin zor.Gerçeğe yorumlarsak tatkiği biraz GS'nin geçen sene başında oynadığı taktiğe benziyor.

kardes emegine saglik muthis olmu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kardeş emeğine sağlık çok güzel olmuş

13. Default

Teşekkürler ark.lar. Taktikle ilgili bilgi olması açısından sonuçları eklemeye devam edeceğim.

14. Default

26. hafta da şampiyonluğumu ilan ettim.

dostum kesinlikle mukkemmel bir taktik yaratmissin nazar degmesin...
    ben etimesgut sekersporla taktiginle 2. ligden birinci lige cikmayi basardi...17 mac sonunda su an superligde fenerbahcenin 2 puan gerisinde 2. siradayim...ligin en cok gol atan takimiyim...sadece besiktasa evimde ve fenerbahceye deplasmanda kaybettim...tabi scout programi kullanip 3 tane ucuz kaliteli regen oyuncu buldum
    kadrom soyle

vang dalei (gk)

volkan orhan(dl) federico azkarate(dc) *tuncay karatas(dc)
    ugur yilmaz(dr)

*valentin gorov(amcl) veli kavlak(amc) *rogerio(dmc) lebohang mokoena(amrc)

erkin caner(st) omar andrade (st)

*lar regen oyuncular...

1. lige ciktigim sezon transfer param 250 k kadardi...6 tane yabanci oyuncuyu bu kadar paraya aldim...erkin caneri 2. ligdeyken 65k ya aldim su an 3.1 milyon pound...stad 5000 kisilik training facilities ve young facilities berbat...kasada para yok ve baskan pinti....diyecegim o ki bu kadar olumsuzluga ragmen bu kadar iyi sonuclar aldiran bu taktik gercekten cok iyi
    tek elestirim kaleci iyi olmassa cok gol yiyorsunuz...gerci benim defans tam toplama o biri altyapidan gelme diger 2 side 2. lig oyuncusu...
    arkadaslar screenshot lari paylasmak istiyorum nereye yukleyecegim hakkinda bilgi verebilirmisiniz

16. Default

Taktiği uyguladıktan sonra elde ettiğin sonuca çok sevindim. Şu an şampiyonlar ligi yarı finalindeyim. Bayern Münih ile eşleştim. İnşallah kupayı alırım. Ama 6 eksiğim var as kadrodan. Ama yinede gençlerle başaracağım.

Bir de arkadaşlar Player İnteraction seçeneğini kullanmayı unutmayın. Genç oyuncularınız mükemmel gelişiyor. Harika bir özellik.
    Anlatımı için linke tıklayın.

www.imageshack.us a yükleyebilirsin. Anasayfasındaki gözat butonuna tıklayıp resim dosyasını seçiyorsun. Sonra Upload butonu var altta ona tıklıyorsun. İşlem bittikten sonra bir çok link oluşturacak sana. En alttaki linki alıp buradaki resim ekle butonuna basarak linki yapıştırıyorsun. Kolay gelsin.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24892

Default super bence

ben bu taktigi ankaragucuyle denedim bide erciyes ile denedim basarili ankaragucu ile devam ediorum 12 mac sonunda 16 puanla 8. siradayim targetman tek adam secerim ben cunku jumpingi iyi olmayan forvete target yaparsaniz kafa toplarini rakibe verir
    kadrom
    serkan gedik
    timur yanyali
    petkov
    cem beceren
    mehmet
    cenk*ilyas sakizci
    hleb
    tita
    andrea silva*cihan
    agali-target man
    vitti
    sabredin basari gelior hedefim kumede kalmak cunku turkiye ligini cok guclu yapmislar
    kalecinizi ve defansinizi iyi secin bu taktik en iyisi bence bu oyunun dedigim gibi otomatik olarak genelde turk liginde bu fm de ankaragucu antep ve erciyes dusuruluor bende hep bu takimlarla oynayip kumede kalma mucadelesini severim buda bi nevi sampionluk elde etmektir ve bu taktik taslari dogru otututurursaniz super......

toutatis dostum ilgin icin tekrar saol
    bu taktikten once yabanci bir siteden buldugum gelistirilmis 442 taktigini kullaniyordum...onda ligde basariliydim ancak avrupada husranlari oynuyordum...bu taktikle sekersporda bu kadar iyiyse kimbilir yeni actigim bi oyunda besiktasla neler yapabilirim

19. Default

Yorumların ve ilgin için teşekkürler. Sonuçların iyi olması gerçekten mutluluk verici.

26. haftada şampiyonluğumu ilan ettikten sonra yarı final de Bayern Münih le eşleştim. İlk maçı 90. dk da Appiah ın frikikten attığı golle 1-0 kazandım. 2. maça çıkacağım yakında. Ama bir çok eksik olması(Serkan Balci, Marcelo, Alex, Hamit Altintop) beni kötü etkiliyor. Lig de şampiyonluk garanti olduğu için gençleri oynatıyorum ama yine sorun yok. Gençlere vermiş olduğum model oyuncular sayesinde çok iyi sonuçlar alıyorum. Sürekli gelişme halindeler.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24892 linkli konudan model oyuncu seçmeyi okuyabilirsiniz.

Herkese İyi FM ler

ya ben bu isi yapiyorum ama cogu genc "unsure" muabbeti ediyor...dogru kisiyimi secemiyorum acaba

21. Default

Bilemiyorum. Ama değiştirirsen sonucu görebilirsin.

Bu arada Şampiyonlar Ligi şampiyonu oldum. Bayern i kendi sahamda 1-0 ve deplasmanda 2-2 lik skorlarla geçtim. Finalde rakibim İnter di. İnter de çok zorlanacağımı zannederken çok rahat bir maç çıkardım. 2-0 kazandım. Resimleri ekleyeceğim yakında...

ben sampiyon olamadim malesef...fiksturun azizligine ugradim desem yeridir...4 buyuklerle ard arda maclar ve 6 puanla kacan sampiyonluk...insalla bu sene artik

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

denedim gercektende super bi taktik

Quote Originally Posted by toutatis View Post
    Bilemiyorum. Ama değiştirirsen sonucu görebilirsin.

Bu arada Şampiyonlar Ligi şampiyonu oldum. Bayern i kendi sahamda 1-0 ve deplasmanda 2-2 lik skorlarla geçtim. Finalde rakibim İnter di. İnter de çok zorlanacağımı zannederken çok rahat bir maç çıkardım. 2-0 kazandım. Resimleri ekleyeceğim yakında...
    ilk senendemi?

25. Default

Evet ilk senemde Türkiye Kupası , Türkiye Ligi ve Şampiyonlar ligi şampiyonluğu. Üçü birden.
    Ama inanın bana sadece taktikle olmuyor. Örneğin kötü giden bir maçın devre arasında üzerinizdeki baskıyı atın şeklinde bir takım konuşması ile ikinci yarıya bambaşka bir takım çıkıyor

dostum taktigi sekerspordan sonra besiktastada denedim...iyi transferler yapmama ragmen basarili olamadim malesef...acaba problem ne olabilir...runje kalede pek guven vermiyo cok gol yiyorum ama oda satilmiyor ki oyun basinda

27. Default

Kanat oyuncuları ve Target Man mutlaka iy ioyuncula olmalı. Taget Man özelliklerine sahip ouncular kullanmalısın. Kanat oyuncularında tam birer winger olmalı. Sanırım sene başında BJK da düzgün kanat oyuncuları yok. Kadronu yazarsan yardımcı olabilirim. İlk 11 ini bekliyorum.
    Ayrıca ilk mesajımdaki açıklamaları mutlaka okuyun.

çok sağol deneyeceğim

target man olarak tabir ettigin adam nasil olmali...heading jumping finishing bakimindan saglar bi oyuncu bulmam lazim o zaman...sol kanada marcelo yu aliyorum ama sag kanat o kadar iyi degil...orayada iyi bi oyuncu bulayim...

su anki kadrom
    runje
    mehmet sedef i.toraman gokhan zan serdar kurtulus

marcelo hamit altintop delgado mehmet topuz

cesar delgado burak yilmaz

bursasporum beee taKtiK feLan dinLememis yenmis seni heLaL oLsun.. da ben bursasporu yonetirKen yenemiyorum feneri orasini anLamadim taKtigi deniceM Kesin zaten seKiL oLaraK bu taKtiKLe oynuyorum ama target manLer fiLana yarLi degiL bi de team information beLki farKLidir.. deneyeLim ama insaLLah uyar.. ucuncu sezonum bi sampiyonLuK goremedim yaFuu.. BursasporLa oynuyorum bu arada hemen beceriKsiz demeyin

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri