Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 291 sonuç

Konu: Toutatis_V1_Avrupa da da başarıyı yakalayın. Sigames'ten :)

alın bir kac resim bu çeyrek final ispatı:::::....[IMG][/IMG]
    -----------------------------------------------------------------------
    Bu liverpoll macı 5-0 taktik aynı sadece ml yi wml mr yide wbr yaptım taktiksel olarak herşey aynı diğer.

http://img184.imageshack.us/my.php?image=rsrpu1.png[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]
    -----------------------------------------------------------------------
    Buda arsenali 5-1 yendiğim mac yine ligden::::..
    [IMG][/IMG][/U][/B][/B][/SIZE][/FONT]
    Daha cok war ama ßnm fazla zamanım yoq ßublar yeterli olacaktır çünki güçlü rakiplere fark attığım maçlar bunlar

2. Default

Resimler için teşekkürler.

toutatis bende senin verdigin taktigi kullaniyorum newcastle ile oyunyorum su an ligde 18 galibiyet 7 beraberlik 1 malubiyetim var 12 puan farkla liderim ve 2 macim eksik ben taktik te sadece kanat oyuncularinin oklarini bir kademe cikardim o kadar ve bence cok basarili bir taktik

4. Default

Quote Originally Posted by darthrevan View Post
    toutatis bende senin verdigin taktigi kullaniyorum newcastle ile oyunyorum su an ligde 18 galibiyet 7 beraberlik 1 malubiyetim var 12 puan farkla liderim ve 2 macim eksik ben taktik te sadece kanat oyuncularinin oklarini bir kademe cikardim o kadar ve bence cok basarili bir taktik

Taktik ile aldığın sonucu bizlerle paylaştığın için tşk.ler. Umarım başarılarına devam edersin ..

Zaman budukça taktiği küçük takımlarda da deneyeceğim. Örneğin İngiltere ligi olabilir.

Nesil
    2006

Çok sağol toutatis acaba beğendiğin güzel bir antreman da var mı taktikle şu anda valencia yı yendim 2-1 milan 3-1 2. maçta yenildim ama olsun milan 2-1 chelsea yi 2-1 yendim Bordoux u da 2-0 la geçtim ben fb yim ilk senede baya iyi sonuçta adamlardaki kadroyla benim kadrom arasında baya bir fark var çok sağol bu taktik için.He bir maç daha var ama ben tur atladım bu taktik olmasa olmazdı heralde çünkü mevcut kadroya bir tek gökhan ünalı aldım ve süper bir adam ama yabancı satamıyorum veya alamıyorum bir yabancıyı 2 3 katına alıyorsunuz fakat kendi yabancınızı anca yarı fiyatına satıyorsunuz türk veya yabancı oyuncu söyler misiniz?50m bütçe ama adam alamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Crazycat View Post
    Çok sağol toutatis acaba beğendiğin güzel bir antreman da var mı taktikle şu anda valencia yı yendim 2-1 milan 3-1 2. maçta yenildim ama olsun milan 2-1 chelsea yi 2-1 yendim Bordoux u da 2-0 la geçtim ben fb yim ilk senede baya iyi sonuçta adamlardaki kadroyla benim kadrom arasında baya bir fark var çok sağol bu taktik için.He bir maç daha var ama ben tur atladım bu taktik olmasa olmazdı heralde çünkü mevcut kadroya bir tek gökhan ünalı aldım ve süper bir adam ama yabancı satamıyorum veya alamıyorum bir yabancıyı 2 3 katına alıyorsunuz fakat kendi yabancınızı anca yarı fiyatına satıyorsunuz türk veya yabancı oyuncu söyler misiniz?50m bütçe ama adam alamıyorum
    yabancı olarak sana farfan jose sosa mokoena yerli olarak kolay alabileceğin daniyel çimen alabilirsin

çok başarılı taktik, atletico madrid ile ilk sezon kendi taktiğimle ligi 3. bitimiştim, 2. sezonda maxi rodriguez'i valencia'ya sattım, 2 genç oyuncu aldım, gago ve higuain, bu taktikte çok küçük oynamalarla, 13 maç geride kalırken 11-1-1 ile zirvedeyim, şampiyonlar liginde de gruplarda 4 galibiyet, 2 beraberlik aldım, üst turdayım.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by esmeria View Post
    yabancı olarak sana farfan jose sosa mokoena yerli olarak kolay alabileceğin daniyel çimen alabilirsin
    Ok sağol arkadaşım şimdi bakıyorum.Önericek var mı çok başarılı olan bir antreman?

denicem ama ben gsyim

Nesil
    2005

Paylaşım için sağ ol en kısa zamanda deneyip yorum yazarım

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

ben denedim arkadas..fercekten işe yarıyo..1-2 maç zorlandıktan sonra ryına oturdu..anlattıgın kadar etkili..

12. Default

eyvallah eline saglik

taktik gerçekten güzel,iyi yakalamışsın,paylaştığın için sağol...

ya ben bunu indirdim ama belgelerime girip orada sports interactive/fm2007 var ama tacticks diye bir dosya yok ne edecem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

way bea bakalım bakalım
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

arkadaş bunu Minimal Fuss v4 ün üzerine yapmış..
    ben minimal fuss u daha çok beğendim..

17. Default

bence bu daha iyi eyvallah!

V4 üzerine değil V2nin yada 1in üzerine yapmış,
    minimal fuss berbat taktik ama v4 nasıl bilmiyorum sonuçta bu taktik çok daha iyi

19. Default

V1 üzerine yapıldı. Aslında pek çok değişiklik te yapmadım . İlk mesajımda belirttiğim gibi. SAdece winger lar yer değiştirmiyor benimkinde
    Başarı ortada...Resimler ortada... Yorumlar için tşk.ler

Liverpool ile oynuyorum bence benim taktigim daha guzel bu taktikden o kadar verim alamam takımdan takıma değişir her taktik her takıma oturur diye saçma birşey olamaz ama yine de denicem taktigi ama öyle taktik kesin tutuyor müthiş oturuyor her takıma olmaz o işte
    O N U R A L P

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Fenerbahce ile cok basarili 2 sezondan sonra oyuna yeniden basladim Portsmouth'la ilk yari sonunda sadece Chelsea'ya yenildim ama devreyi Chelsea'nin 3 puan onunde lider kapattim. Cok cok basarili bir taktik, gol yemiyorsun dogru oyunculari secersen, artik mac oncesi roportajlarda "saglam defansimiz" zafere giden yolda en buyuk artimiz, gibi mesaj secenekleri var. Tesekkurler... ( seninkinden yaptigim tek degisiklik kanatlari ben de degistirerek (swap) oynuyorum...

Saygilar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya gercektende harika taktik ben 8 sezondur kullanıom bunu hala sampion oluom çözemiolarda bu taktigi

fuss v2 daha iyi diyolar test eden varmı?

v4 de patchden sonra iyiymiş galiba bilen varmı ?

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

beyler minimal fuss un sahibi Fuss, oyunda ayrı konuda ayrı bir isim vermiş taktiğe.. sanırım konuda v1 oyunda v4 yazıyor;
    bilgilerinize..

ben de bu taktiği kullanıyorum.yalnız biraz değiştirdim.beşiktaşla uefa da önce çeyrek final,sonra yarı finalde elendim.ligde 2 sezondur şampiyonum.güzel taktik.teşekkürler.

guzele benzio denicemmm

abi genclerbirligini deplasmanda 13-0 yendim galatasarayla uefayida aldim cok guzel bir taktik olmus sagolasin

28. Default

Çok tşkçler yorumun için. Resim eklersen çok iyi olur

taktık o kadarda ıyı degıl hıc topa sahıp olamıyosun pas zaten onune gelen dıkıor topu ama gende emegıne saglık

ahmettugra sen bu oyunu oynama bilmion etmion bu taktik süper işlio

Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri