Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon
211 ile 240 arası toplam 291 sonuç

Konu: Toutatis_V1_Avrupa da da başarıyı yakalayın. Sigames'ten :)

Default :)

Taktik güzel ama her maça da bu taktikle çıkılmaz. Özellikle evinde oynadığın maçlarda yeterli baskıyı kuramadım bu taktikle ve deplasmanda uzun bir aradan sonra Sivasspor a 1-0 yenildim. (Gerçi kadro olduğu gibi gençti). Yorulma olayını ayarlayamadım bir türlü bir de sakatlıkları.
    Beşiktaşla oynuyorum ve 8nci sezondayım. Önceki sezonlarda 7 Türkiye Süper Lig şampiyonluğu, 7 Türkiye Kupası şampiyonluğu, 8 Türkiye Süper Kupa şampiyonluğu, 6 Champions Cup şampiyonluğu, 1 Euro Cup şampiyonluğu, 6 European Super Cup şampiyonluğu ve 1 ikinciliği, 6 kere de World Championship şampiyonluğu kazandım. İnanmayacak arkadaşlar için ss de koyuyorum aşağıya. Ve iki üç tane de maç ss i.
    Kadroma gelince asıl kadrom şu şekilde;

1.Igor Akınfeev (GK),
    2.Serdar Kurtuluş (DR),
    3.Viktor Nilsson (DL),
    4.Felipe (DC),
    5.Santiago Vázquez (DC),
    6.Houcine Mokhtari (AMR),
    7.İbrahim Akın (AML),
    8.Takis Damianou (DM),
    9.Nuri Şahin (MC),
    10.Burak Yılmaz (ST),
    11.Diego Stuart (ST),
    Yedekler;
    12.Halil İbrahim Hüseyin (GK),
    13.Ionut Negoitã (DRC),
    14.Mehmet Ali İsmail (DLC),
    15.Birkan Kılıç (AMRL),
    16.Fahri Tatan (WB R DM AM RC),
    17.Gökhan Güleç (AM/FC),
    18.Onur Adnan (DC),

Maçlara uygun taktikle çıkarsanız yenemeyeceğiniz takım yok ! 9 kişi bile kalsanız.
    Buyrun ss ler,

Artık takım değil de milli başarı hedefliyorum. İsveç i çalıştırdım biraz ama oyuncuları çok sakatlanınca Arjantin'den gelen teklifi kabul ettim. 2014 Dünya kupasına katılıyorum Arjantin'in başında. Dünya Kupasını da alırsam Arjantin'i bırakıp bir avrupa milli takımıyla (umarım Türkiye olur, daha önceki teklifi kabul etmedim İsveç için ah kafam!) birlikte Avrupa şampiyonluğu kazanmak. Sonrasında da oyundan koparım herhalde

İyi oyunlar.

şu ana kadar bence en sağlam taktik bu arkadaşın verdigi taktik

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Valla Bu taktik çok etkili olabiliyor.Ama bu haliyle değil.Ben birkaç oynama yaptım ve Giresunspor' ile LİG A ya çıkmak üzereyim hemde 22 maçta namağlup devam ediyorum yoluma.O yüzden öneririm...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Quote Originally Posted by GingkO View Post
    [B]Ben Tactic Klasorune Attim Ama Oyunda CIKmIyor...

YarDIm Edin........
    arkadaş sen belgelerim >sports interactive >fm 2007 > tactis buraya atacan c dekine degil

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

çok saol kardeş.........

ankaragucu Misafir

dostum kadrom bu bu taktik bana uyarmi

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9554/burs**s3.png[/IMG]

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ankaragucu View Post
    dostum kadrom bu bu taktik bana uyarmi

[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9554/burs**s3.png[/IMG]

save ini yolla oyununu da biz oynayalim bari...
    O kadarini da dene kendin gor...
    Millet sacmaladi iyice artik!..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu taktik varya şimdiye kadar gördügüm en muhtesem taktik istikrar da bozulmuyo bu taktikle

ankaragucu Misafir

Quote Originally Posted by amorti View Post
    save ini yolla oyununu da biz oynayalim bari...
    O kadarini da dene kendin gor...
    Millet sacmaladi iyice artik!..
    adam yukarda yazmis kadronuz soyleyin ben yardimci oluyum die sanane istedigimi yazarim yasakmi var

Sheriff Misafir

Rapid v.b sitelerin linklerini koymak yasaktır. Bunu bir sabit başlıkta belirtmiştim.
    Taktiği bu bölümle ilgili bir yönetici arkadaşıma gönderirseniz yayınlanmasını sağlayabilirsiniz..

Kanat oyuncularınızın özelliklerinde sol aşağı sağ aşağı (mokoena, hasan şaş, carusca vs vs) gibi özellikleri var ise, sol forvetinizin şutları mükemmel, sağ forvetinizin kafaları altın gibiyse dadından yenmiyor. Çok zorlanacağınızı bildiğiniz maçlarda orta sahalarınızı dmc yerine çekerseniz fazla gol yemeden en azından yenilmeden atlatabiliyorsunuz.

arkadaşlar yanlız bu taktikği sezonn ortasında uygularsanız bi werim alamazsınızz sezon başından beri kullanmanız lazımm o zmn çok etkili oluyo..

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Mukemmel FM icin yapilmis en guzel taktik. Fenerbahce ile ilk sezonda SL finali, Liverpool ile Tum kupalar, VIllareal ile 3. sezonda (fenerbahce'deki 2 sezondan sonra buraya gectim yani bu takimdaki ilk sezonum) Uefa kupasi. Mukemmel taktik hele ki sag forvette Eddie Johnson tum ligleri dagitiyor Ingiltere Ispanya Italya Turkiye... Tesekkurler,

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

bu taktigin orjinalini nerden indirebiliriz yani editlenmemis halini

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Bu taktik süper yaaaa

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Yeni birsey kesfettim taktik ile ilgili, Inter'le oynuyorum, iki tane Hedef Santroforum sakatlaninca buraya koyacak adamim kalmadi. Burdaki adamin kafa ve ziplama ozellikleri cok iyi olmak zorunda. Normal bir forvet koyacagima Materazzi'yi hedef santrofor olarak secip Sag tarafa koydum. Tahmin edin ne oldu. Materazzi 9 puanla oynadi 2 gol 1 assist. Dedim ki tesaduf takrar oynattim 8 ortalama tutturdu. Inanilmaz. Taktik tartismasiz tum FM taktikleri icinde bir numara...

Saygilar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

guzel paylasım

Nesil
    2007
    Yer
    Hollanda Rotterdam

Sagol usta deneyelim

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by demaio View Post
    Yeni birsey kesfettim taktik ile ilgili, Inter'le oynuyorum, iki tane Hedef Santroforum sakatlaninca buraya koyacak adamim kalmadi. Burdaki adamin kafa ve ziplama ozellikleri cok iyi olmak zorunda. Normal bir forvet koyacagima Materazzi'yi hedef santrofor olarak secip Sag tarafa koydum. Tahmin edin ne oldu. Materazzi 9 puanla oynadi 2 gol 1 assist. Dedim ki tesaduf takrar oynattim 8 ortalama tutturdu. Inanilmaz. Taktik tartismasiz tum FM taktikleri icinde bir numara...

Saygilar...
    ilginçmiş........

Gercekten kulanmıyan varsa indirsin bende bu taktıkle neler yaptım neler super gercekTen!.. zeytinburnusporu LigB den Super Lige cıkardam 3yılDa!.
    Gs ile ueFa flan aldım ama hepsini kapatım şimdi yenı save actım ondada aynı taktıgı kulanıom ve spr gidio ligde 3 te 3 yaptım suanda!...
    turkiye kupasında Denızliye eleyerek gruplara kaldım.

[QUOTEoutatis;483031]Mouse sağ tuşa basılı tutarak desteklemisini istediğiniz yere çekiyorsunuz. Bu kadar basit [/QUOT
    kanat oyuncularının oklarını istediğimiz yöne çekebilityormuz sağ tuşla. (mesajınız 10. sayfadan alıntıdır)

Nesil
    2006
    Yer
    -

evet detail...

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

bu taktik neden se hangitakıma denediysem bi başarı yakalayamadım kardeşmmm takımımda çok iyi sonunda kendii ürettiğim taktiği kullanmayya başladım ve başarıya yelken açtımm...

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=41038

bu taktik guzel avrupada basarı yapmak için

taktiği uzun süredir kullanıyorum. aşırı iyi sonuçlar almadıysam da iyi işler çıkardığımı söylemek mümkündür. gerçekten iyi bir kontratak taktiği.Deneyin

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

kaç sezondur bu taktikle oynuyorum..Harika!!!

27. Default

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
    Bursasporla başarıdan başarıya koşuyorum Kulüp bütçesi geldiğimde 2 M $ iken şimdi 30 M $ a çıktı )

toutatis bu v1 in V2 isi var mı yok mu varsa onuda paylaşabilir misin?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kayseri

Emeğine sağlık dostum.İnşallah faydalı olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel paylaşım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Mesaj Yetkileri