Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon
241 ile 270 arası toplam 291 sonuç

Konu: Toutatis_V1_Avrupa da da başarıyı yakalayın. Sigames'ten :)

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Ben bu taktikle gerçi biras oynamalar yaptım, E.Şekerspor'u Lig A'ya çıkarttım 4 yenilgiyle ve Lig A'yi da 8 puan farkla 1. bitirdim.. Süper Lig'te iLk sezon 10. , 2. sezon ise 5. bitirdim şimdi ise kafaya oynamayı umut ediorum..
    Sezona bu taktikLe basLarsaniz, iLk haftaLar biras sıkıcı ama sonraki haftalar uçucu gaLibiyetLer getirior..

2. Default

Sağlam bir taktiğe benziyor.Ligde 5 maç yapmışken kullanmaya başladım.Su anda 2 maç oynadım bu taktikle ilk macımda Ankarasporu 4-0 la geçtim ikinci maçımda ise Akçabat Sebatspor ile 1-1 berabere kaldım ki sağ kanat oyuncum 3.dk kırmızı kart gördü.
    Teşekkürler Toutatis

3. Default

Deneyim bii
    teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

ben bu taktiği fm 2005 ten beri kullanıyorum gerçekten de çok güzel bi taktik

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

peki antraman programi falan kullaniomusun yoksa normal antreman programimi

6. Default

Kullanmadım ama kullanabilirsiniz. Çok daha iyi verim alırsınız.

Bu taktik bu oyunun hic tartismasiz en iyi taktigi..Buraya son yazdigimin uzerinden neredeyse 4 sezon daha gecti fenerbahce her sezon bu taktikle her kulvarda zirveye oynadi..Neler oldugunu cok da detayli anlatmanin burasi yeri pek degil heralde ama su kadarini soyleyebilirim ki 7 sezonda 7 TSL sampiyonlugu 3 CL sampiyonlugu 6 Turkiye kupasi 2 Dunya kulupler kupasi 2 Avrupa super Kupasi 6 Turkiye Super Kupasi kazanildi. Real Madrid,Chelsea,Barcelona,Milan gibi devlere karşı içeride dışarıda sayısız zaferler elde edildi.Birçok genç Türk oyuncu yine bu taktik sayesinde neredeyse bütün Avrupa klüplerinin gözdesi oldular.Dünyanın en zengin 4. klubü artık Fenerbahçe.Klüpler klasmanında dünyada en çok puan toplayan 3. takım yine Fenerbahçe..Bütün bunların müsebbibi Toutais'e teşekkürü borç biliriz.

8. Default

V2 si yok Neden yok diyecek olanlara :

Taktik çok başarılı olduğu için eksik yanını görmediğim için V2 oluşturmaya gerek duymadım.

Bursasporla başarıdan başarıya...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Toutatis arkadaşım sen bunu AMC-DMC şeklinde mi kullanıyorsun? Yoksa MC-MC yanyana mı?
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ben AMC ve DMC'ye koşturuyorum.

11. Default

Rapidshare den indireceğiniz dosyadaki gibi, hiçbir değişiklik yapmadan kullanıyorum.

Sizin dikkat etmeniz gereken , forvetin sağındaki oyuncuyu target man seçmek diğerini de ikinci sıraya target man olarak yerleştirmek.

Forvetin sağındaki oyuncu Oscar Cardozo, Daniel Pancu gibi özelliklere sahip olsun. Yani boyu uzun, kafa vuruşları iyi bir oyuncu olsun.

Cardozo yu kullandığım dönemde 25 maçta 40 gol attı. Ve tam hatırlamıyorum 15-20 asisti vardı. Bunları tek başına gerçekleştirdi. Çok kaliteli bir oyuncu. Tavsiye ederim.

valla helal olsun taktik süper bu kadar değişim olacağını tahmin etmemiştim...yeni sezona başladım ve başla başlamaz bu taktiğe aldım...daha sonra bu taktikte başarılı olacak oyuncuları aldım ve hazırlık maçlarına başladım..öyle sıradan takımlar değil milan,inter,juventus,chelsea,man.unt,liverpool,bar celona,b.munich ve real madridle maçlar yaptım hepsinde mükemmel sonuçlar aldım...süper kupa finalinde galatasarayı 3-0 yendim....ligin ilk maçında da konyayı 3-0 yendim....sırada fener maçı var

aldığım oyuncular

hamit
    mehmet topuz
    gökhan ünal
    oscar cardozo
    selçuk inan

alacağım 2 oyuncu var onlar için para kalmadı bütçe 0 ytl onun için büyük takımlarla hzırlık maçı yapıyom...hemde takımı görmüş oldum

çok teşekkür ederim harbiden manyak bi taktik...

13. Default

FM den zevk alın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu taktik çok güzel ama ben genelde iki kanadı dana öne çıkarıyorum

Gerçekten çok iyi taktik. Fenerbahçe ile ilk sezonumdayım ve şu anda takımım Gsnin 10 puan üstünde 1. sırada ve sadece 28 maçta 7 gol yedim + sezonun en cok gol atan takımıyım şampiyonlar ligindede çeyrek finalde chelsea ile eşleştim ilk maçı 3-2 yendim. Kanımca şampiyonlar ligi finali oynarım.

Abi indirdim taktiği bakalım bi denim nsl bi sonuc verecek...

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Çok güzel bir taktik gerçekten. Bu taktikle ŞL'yi aldım ben.

18. Default

Yorumlarınız için tşk.ler ark.lar umarım sizler taktikle birlikte fm den zevk alıyorsunuzdur. Genç oyuncu yetiştirin En zevklisi bu

bende bu taktikle 29. hafta şampiyon oldum beşiktaşla süper kupayı aldım türkiye kupasını aldım uefadan şansız bi şekilde elendim...kırmzı kartlar ve sakatlıklar üst üste gelince böyle oldu..ama yeni zezonda hedef şampiyonlar ligi şampiyonluğu.. bu arada gençleri yetiştirmeye başladım bile

20. Default

Quote Originally Posted by gokhangider View Post
    bende bu taktikle 29. hafta şampiyon oldum beşiktaşla süper kupayı aldım türkiye kupasını aldım uefadan şansız bi şekilde elendim...kırmzı kartlar ve sakatlıklar üst üste gelince böyle oldu..ama yeni zezonda hedef şampiyonlar ligi şampiyonluğu.. bu arada gençleri yetiştirmeye başladım bile
    Bu oyunun zevki böyle çıkar

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

Bende ındırdım bir süredir bununla oynuyorum gerçekten çok güzel bi taktik işe yarıyo tavsiye ederim bu arada taktıgı gönderene teşekkürler...

acaba diyorum birde antrenman programı da eklesem mi diye düünüyorum..ama taktik bozulur diye cesaret edemiyorum....
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet arkadaşlar ilk sene şampiyon oldum işler yolunda 2 sezon yine beşiktaşla ilerliyorum..ilk şampiyonlar ligi maçına çıktım man.united ile maçın yarısını 10 kişi diğer yarısını 9 kişi oyadım 1-0 öne geçtim ama kader işte bırakmıyoki ilerleyelim..90+3 te gol yedim o da ofsayttan maç sonu fırtınalar koptu...maç 1-1 bitti...bunlaın hepsi taktik sayesinde....koskoca manchester la oynuyorum 9 kişi maçı almamada az kalmıştı ama nasip işte...baya üzüldüm ya..

23. Default

9 kişi ile başarılı bir sonuç almışsın

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Target Man oyun kurucu oluyor dimi

ayrica kanat oyuncularini atak oyuncular bolumune atsam olur mu..

yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Target man pivot santrafor oluyor forvette uzun boylu hava toplarında etkili oyucukar oluyor oyun kurucu deıl yanı.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Southampton ile denedim ve başarılı sonuçlar aldım.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by fenerbahce_1907 View Post
    Target man pivot santrafor oluyor forvette uzun boylu hava toplarında etkili oyucukar oluyor oyun kurucu deıl yanı.
    SaoL yardımın için

Birde arkadaşlar son bir sorum olucak Targer Man'in yanına koyduğum oyuncuyu atak oyuncuyumu yapayım yoksa ayarlarla oynamayım mı??

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by bjkxxx View Post
    SaoL yardımın için

Birde arkadaşlar son bir sorum olucak Targer Man'in yanına koyduğum oyuncuyu atak oyuncuyumu yapayım yoksa ayarlarla oynamayım mı??
    Atak oyuncu nedir bilmiyorum ancak "Hedef" (target) adamini "Hedef Adam" (Ingilizcesinde Target Man) olarak secmen lazim kesinikle digerlerini degil...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tartismasiz bir numarali taktik...

Quote Originally Posted by zetes View Post
    baba daha ligin başındayım fakat ajax ile oynuyorum şuana kadar şampiyonlar ligi dahil hiç kaybım yok ayrıca belirtmekte yarar görüyorum ki en başta oynadığım ilk resmi maçım olan Hollanda Süper Kupasında PSV gibi güçlü bir rakibi 5-1 gibi ezici bir skorla olduğu kadar ezici bir üstünlükte kurmuştum bunu da herkeslere dip not olarak söylemek isterim target men leri mutlaka seçin fakat tek forvette deiL toutaris in dediği gibi iki forvete uygulayın bir de sizlere tavsiyem taktiğin sadeCe bişeyinde oynama yapabilirsiniz Closing Down kısmını often yapmış zaten arkadaş sonuna kadar çekerseniz farkını göreceksiniz rakip daha sizin yarı sahaya girdiği gibi baskı altına alınıyor iki oyuncu karşılıyo hemen her rakibi pozisyon zenginliğinden zaten bahsetmiyorum ama ben bu gidişle heralde bu sezon namalup giderim 07 serisinde ki şuana kadar en iyi serimi elde etmiş bulunuyorum Toutatis kardeş emeğine sağlık nerden buldun bilmiyorum ama taktik harikalar yaratıyor
    kardes ajax ta hangi forveti target men icin ilk siraya koyuyodun ve forvetin sagindami solundami oynation

30. Default

Forvetin sağ tarafındaki oyuncu ilk sırada target man seçilecek. Taktik için İdeal forvet tipleri ...

forvetin solu-- forvetin sağı.
    Tuncay Batuhan Karadeniz
    Sezer Ö. Oscar Cardozo
    Kezman Can Arat [forvet antremanı ile forvet yaptım ]

Kısacası forvetinizin sağ tarafındaki oyuncunun zıplaması ve kafa vuruşu çok iyi olmalı. 38 yaşındaki Hakan Şükür bile bu taktikte çok işe yarıyor.

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Mesaj Yetkileri