Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 100 sonuç

Konu: 4-4-2 MUKEMMEL!!! FM07 nin en saglam taktigi!!

walla sana denk gelmis heralde ne diyim... ben 5.senemdeyim sindi almadigim kupa kalmadi... hilesiz hurdasiz

samp liginde barca-rangers-lokomotif icinde sadece tek yenilgi aldim o da barca 2-1...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

paylaştığın için saol,bi deneyeyim ama ben 4-4-2 Klasik taktiğinden vazgeçmem.

4. Default

Quote Originally Posted by gorkem35 View Post
    ya chelsea.. milan...fenerbahce.. inter... man utd...real madrid..barcelona gibi takimlarla yapilan taktikleri buraya koyuyosunuz super basari diye..zaten o takimlarla 1-9-1 bile oynayasan herkesi yener.. o yuzden buyuk takimlarla yapilan taktikler bence tam uygun degil orta takimlar icin..

arkadaşlar lütfen göndereceğiniz taktikleri türkiye 2. ligindeki bi takımla deneyip en az türkiye kupası şampiyonu olup gönderin
    R.madrid deki taktiği yolluonuz güzel die alıoz takım ilk on içine zor girio lüetfen yani (ilk on içine zor giren takım fenerbahçe dir)

benim dediimde aynisi zaten..

yeni capsler ekledim..hezimet

Tottenham çok güçlü çok rahat şampiyon olunuyor bende koymuştum KaZuYa taktiği ile lig bitmeden şampiyonluk garantileniyor.Şuan 4. sezondayım 26 maçta yenilgim yok

inanmayanlar baksın yıl 2010 yani Tottenham premier ligde çooook rahat şampiyon olur

KaZuYa nedir gözdenmi kacırdım nerdedir

olabilir guclu ama takimdaki herkesi sattim ben... genc aldim hep.. en yasli robinson sindi o da 26.. ortalama 22 yas

bende sattım yaşlıları 21 di ortalama benim ben oyunun kolay olduğunu iddia edenelrdenim bazıları katılıyor bazıları katılmıyor

ya yeri geliyo cok kolay oluyo yeri geliyo zorlasiyo...anlayamadim bende bi turlu sampiyon oldum bi sezon.. diger sezon 4.yum ama sampiyonlar ligini aldim... bence dengeli yapmislar sewdim bu oyunu...

samp ligide geldi 4.sezonda

bence ii degil bu

senin takimina uymamistir...

arkadaslar is taktikdede bitmiyor kadronun sağlamlığı ile alakalı bence bu taktiği anadolu takimda deyin ve gorun bir ise yaramıyor ama kadrosu guclu olan bir takimda deneyin buyuk isler cıakrtıyor arakdasım tebrik ederim seni yeni kadro kurup boyle bir sey yapman cok buyuk bise kutluyorum

17. Default

Ben zaten bu taktikle oynuyorum ama farkında değilim çok sağlam olduğunun =)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

kardeş sen bunu söölemeden önce ben kullanıyodum

ya dizilis onemli deilki oyuncularin takimin ozellikleri farklidir... sen bi dizilise bakip aynisi dion..

Quote Originally Posted by zetes View Post
    gelecek 17 sene içinde fenerin 15 şampiyonluk üstünlüğünü alır elinden
    fenerin öle bi üstünlüğü warmıki

feneri guclu yapmıslar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

adamim taktik super ilac gibi geldi diyebilirim ekmegimden oluyordum az kalsin cidden taktik ilac gibi geldi saol kardes baska onerilerin baska bildigin ugrastigin sey varsa ben her zaman takipteyim sen devam et super perfect otesi cidden bir sampiyon olmadigim kaldi bu taktikle bir dahaki sene oda olur saol adamim..

23. Default

eğer fenerbahceyi alıcaksanız bı sene bu taktıkle ıı gıbı ama ıkıncı sene kume dusersınız

24. Default

kardeş bende manchester utdyi clde 2 kez sporting lisbonla 5-0 ve 62- lik skorkla devirmi,ştim hep öle oluyo united anlamadım gitti

walla premier ligde en iyi taktik bu...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Kesinlikle harika bir taktik. Ben ilk sheffiled united ile denedim fazla basarili olamadim. Gerci sheffiled ile butun taktiklari denedim hicbiri basarili olmadi. Sheffield den ayrildiktan sonra stuttgart in basina gectim. Gectigimde 15.siradaydi sezonu 5. bitirdim. Gercekten harika

not= ingilizce klavye kullandigim icin noktalama isaretlerine pek dikkat etmedim

walla ben ingiltere icin tek gecerim.. baska italyada denedim ordada ise yaradi ama ispanyada denemedim daha... bazen amc yle dmc yi mc yapiom.. o zamanda ise yario bayaa..

zaten normalde yas ortalamasi 24 bu takimin 22 ye dusurunce pek iyi bir is yapmis olmuyosun

taktik süper TS dede yarar
    Zeka Yaşım Tutmadığı İçin Hesabımı Kapattılar

ya ispanya liginde atleticoyla oynadim.. sampiyon arti kupa..bide ezdim herkesi taktik harbi cok saglam

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri