Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 100 sonuç

Konu: 4-4-2 MUKEMMEL!!! FM07 nin en saglam taktigi!!

Nesil
    2006
    Yer
    Türkmenistan

Bence dizilişten çok takım komutları önemli. Yönettiğin takımın oyuncularına göre doğru komutları vermen gerek mesela pres yapamayan oyuncularla presli taktikle oynayamazsın

2. Default

bi deneyelim o zaman

yalnız arkadasın kadroya bakın rüya takım gibi olmus o oyuncuları trabzona al ne taktik yaparsan yap sampiyon olursun zati
    yinede emegine saygı taktiği deniycem

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Saol denicem...

ya konuyla alakası olmayacak dostlar ama sizden yardım talep etsem!.. oyunu kurdum ama çalıştıramadım. "array access out of bounds" hatası veriyor. yardımcı olurmusunuz? şimdiden tşk.ler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by medya View Post
    ya konuyla alakası olmayacak dostlar ama sizden yardım talep etsem!.. oyunu kurdum ama çalıştıramadım. "array access out of bounds" hatası veriyor. yardımcı olurmusunuz? şimdiden tşk.ler
    Sorunun burda dile getirebilirsin dostum.

walla bi suru takimla oyun aciom hepsindede tutuyo bu taktik... guclu zayif farketmiyo ozelliklede deplasmanda ve ispanya liginde cok iyi

taktiğin gerçekten güzelmiş dostum sonuçlardan belli oluyo

Quote Originally Posted by gorkem35 View Post
    benim kadroyu gorduysen sattim herkesi... en yasli adam robinson.. yas ortalamasi da 22... o yuzden guclu deil dedim yoksa bizde biliyoz keane,chimbonda,zokora oynatmayi.. 22 yas ortalamayla uefayi aldim lige 4. oldum bence basari..
    kadrom güçlüdeil demişsin ama marcelo,luizao... gibi aldıkların zaten geleceğin yıldızları onlar chimbonda,zokoraya bin basar

chimbonda zokoraya bin basar ama heinze ferdinand terry campbella kapisioz ligde

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Taktik İyi Zaten Bunu SonuçLardanda AnLayaßiLiriz.!!

deneyın derım

Nesil
    2006
    Yer
    Türkmenistan

onemli olan komutlar bence

komutlar tabiiki onemli... zaten tek tek ayarladim hepsini..takimada kontra atak oynatiom.. mesela dmc lere uzun sut ara pas....

15. Default

saolasın...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

orduspor gelirmi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saolasın kardeş..

Aslında ortadaki 2 ortasaha oyuncuyu geri çekince (defansif ortasaha olunca daha iyi oluyor bence) pas daha iyi atabiliyorlar kanatlara bence büyük takımları yenmek için iyi olur ortasahaları geriye çekmek diye düşünüyorum

o zamanda gol atamion AMC saglamsa cok gol atiyo we attirio..bide DMC nin uzun sut ozelligi warsa gol atio atamasada uzun suttan donen topu forwetler tamamlio

Arkadaşlar bende aynen bu iki taktikle oynamıştım liverpoolle... Süper bir taktik her sene kupa kazandım...

bu oyunun taktigi bu ya.. AMC DMC diger taktikler uymuyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

taktiğini çok beğendim...kullandım da. bence çok kullanışlı herkese öneriorm..

sindi galatasarayla basladim... hile yapmadan samp liginde finale ciktim..gerci kuralarda cok sansliydim chelsea-man utd psv-gs yari finaldi ama taktik harbiden cok bomba..

24. Default

biraz şansa yenmişsin man.unt

sen cok bilion be.. sansa olsa o kadar fark olmaz.. 2-1 yenersin sansa olurda boole olunca sansa olmuyo be..

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

paylaşım için saol güsele bensio denicem...

Nesil
    2006
    Yer
    Kütahya

abi ben bu oyunu 4 YILDIR yani cm 5 ten beri oynuyorum ancak her yil taktik degistiriyorum. LUtfen yardim edin. bana sabit turkiye icin anadolu kulubu taktigi yollar misiniz? COK ACIL. COK IHTIYACIM VAR LUTFEN BUNLARIN HEPSINI DENEDIM OLMUYOR. turkiye ligi cok enteresan. FM 2005 GB SAMPIYONLUGUM VAR. CM 5 BURSA CL sampiyonlugum var. Gecen yil ise 2 lig B den 3 TAKIMI avrupa ya soktum ama bu yil... LUTFEN ACIL ONERI
    BEKLIYORUM...

taktigi nereye atcam ??

Nesil
    2006
    Yer
    Kütahya

adresime atabilirsin david_beckham_tarik@hotmail

belgelerim fm2007 tactics icine atcan... yada herhangi biyere atsanda soora taktik secerken resmini secer gibi secebilirsin

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri