Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 100 arası toplam 100 sonuç

Konu: 4-4-2 MUKEMMEL!!! FM07 nin en saglam taktigi!!

Bu Fm07 de ben bi düzen tutturamadım.En sonunda bende 4-4-2 ye geçtim!

4-1-2-1-2 en saalami buraya koyduum taktik.. walla deli gibi oyun ciktigindan beri galatasaray-juventus-atletico madrid-tottenham-liverpool sectim hepsindede 2 sezon icinde sampiyon oldum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

guzel paylasım sağol

Nesil
    2007
    Yer
    Hollanda Rotterdam

Ellerine saglik bunda bir deneyelim bir ..

ya walla benim takimlarda tuttu ama bazende istediini yap tutturamion

ustelik 7.0.2 daha bi iyi oldu

6. Default

ben fmyi yeni oynamaya ßæsladım taktik ekranda bi türlü hucum weya defans okunu yapamadım yardımcı olursanıs sevinirim

sag tusa basili tutup surukle ok oyle cikiyo

Quote Originally Posted by ars43 View Post
    abi ben bu oyunu 4 YILDIR yani cm 5 ten beri oynuyorum ancak her yil taktik degistiriyorum. LUtfen yardim edin. bana sabit turkiye icin anadolu kulubu taktigi yollar misiniz? COK ACIL. COK IHTIYACIM VAR LUTFEN BUNLARIN HEPSINI DENEDIM OLMUYOR. turkiye ligi cok enteresan. FM 2005 GB SAMPIYONLUGUM VAR. CM 5 BURSA CL sampiyonlugum var. Gecen yil ise 2 lig B den 3 TAKIMI avrupa ya soktum ama bu yil... LUTFEN ACIL ONERI
    BEKLIYORUM...
    ewet ya her oyunda belli bi taktik tutuyo.. cm de diablo taktik wardi hatirliom onu ama ben hic kullanmamistim... deisik biseydi oklu moklu....

Nesil
    2006
    Yer
    Kütahya

aga bu taktiği 4 yıldır oynuyorum çok başarılı ama 2.lig B takımlarında uymuyor bu yıl eğer başarı yakalrsan söyle

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

FM 2006'da bu taktik ile başarılı yakalamıştım. Şimdi indirdim, deneyip yorumu yazacağım. İnşallah takımıma uyar. Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Kütahya

ben taktik başarısız demiyorum sadece 2. lig B ye uymuyor her takımda başarı yakalayabilirsiniz ama 2.lig de zor TÜRKİYE liginin ama ve ben şundan dolayı eleştiriyorum neden yabancı takıma deniyorsunuz alın türk takımlarını gelir başarı eğer 2. lig B için taktiği olanlardan acil yardım

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri