Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 187 arası toplam 187 sonuç

Konu: Transfer Kaynağı! Hilesiz para bulma yolu !..

Guzel yontem ama zahmetli ben genelde para sikintim olursa fener vb takimlardan birinde isem sozlesmesi bitmeye yakin oyunculari devre arsi genelde 6 ay sonra bitiyo diye bas bas bagirir oyun. Iste ozaman toplarim oyunculari red edemigcegi tekliflerde bulunurum sezon sonunda gelincede satarim hic acimam ?D gelen paraylada asil almak istedigim oyuncuyu alirim.

Görkem paylaşım için sağol öncelikle!..
    Ben Türkiye liginde Fenerbahçe'nin başındayım. Tam olarak ne zaman, yani hangi tarihlerde turnuva ayarlamam gerekiyor. Sezon başı başlar başlamaz mı turnuva ayarlamam gerekiyor yoksa sezon sonundan mı ayarlamam gerekiyor??? bir de en makul kaç turnuva yapmak bizi feraha çıkartır. Şu an sezon sonu tek lig maçım kaldı geriye ve 1.8 milyon pound transfre bütçesi var. Bu arada sezon ortasında feeder club talebinde bulundum hala daha cevap gelecek, board kısmında silik gözüküyor o kısım şu an!...
    Çok soru sordum gibi.. zahmet olmazsa.

saol paylasim icin denedim bende iyi para geliyo. ben mecburen yaptim bjk da para vermiyor bana yonetim nedendir anlamadim daha 2. senem hatta mecburiyetten bulmus oldum yani sans eseri

feeder club tr de yilda bitane isteniyo...her yil bir feeder club.. turnuwalar icinde senin fiksturun belli olur olmaz hemen ayarla... 3 tane lig yapsan 10-15 milyon dolar gelir..

bide baslar baslamaz baskandan ek transfer butcesi isteyin o da ise yariyor...

6. Default

güzel bi yöntemm...deneyelim bakalım..

hmm... denemek gerek

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri