Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 187 sonuç

Konu: Transfer Kaynağı! Hilesiz para bulma yolu !..

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Ben kafkafla 2.ligde basladim bu ise...fc bayerni ajaxi feyenordu olimpiakosu filan cok rahat getirdim...
    genelde sezon acilisi 3 turnuva yapiorum,devre arasinda 2,bir de kistirirsam milli mac arasina da bir tane sikistiriyorum...haa tabii cok buyuk klupleri minik takimlara getirirseniz ilk baslarda ezilirsiniz,lakin ben gecen sezonlardaki chelsea gibi her sezon en az 5-6 yeni transfer yaptiim icin o oyunculari denemek icin de ii oluodu,arti olurda surpriz bi galibiyet alirsak sezon oncesi ii sansasyon oluyor,moral katilioo...siddetle tavsie ederim....
    bu arada hazirlik maclarinda her iki devrede mumkunse iki ayri 11 oynatmaya dikkat edin sakatliklar belinizi bukmesinn

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by gorkem35 View Post
    feeder club tr de yilda bitane isteniyo...her yil bir feeder club.. turnuwalar icinde senin fiksturun belli olur olmaz hemen ayarla... 3 tane lig yapsan 10-15 milyon dolar gelir..
    birden fazla edinebilirsin kulubun durumu ile ilgili o mesela son oyunumda Gs ile 3 sezon 5 kulup aldım.Bir o kadar da reddettim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar ben Siegendeyken baya bi kupa ve lig maçı ayarlamıştım. Bundesliga'ya henüz yükselmiştim. Teklif ettiğim çoğu alman takımları kabul ettiler. Baya gelir elde ettim ve finansı güçlendirdim. Ama Siegenle Bundesliga'da oynayamadım Çünkü porto istedi. Porto'dada aynı taktiği uyguladım ama Hiç bi takım maç teklifimi kabul etmedi çıldıracaktım. Kafayı yedim. Demek istediğim bazı takımlarda maç teklifi yapınca kolay kabul ediyorlar bazılarında ise inat ediyorlar hiç biriside kabul etmiyor. Ligin başlamasına 16-17 gün varken bile maç teklifimi kabul etmiyor. ama genelde bu taktik çok işe yarıyor.

guzel fıkır saol

güzel bi yönteme benziyo ama büyük takım caliştirıyosan turnuvadakilerinde buyk olması gerekiyo; ben real madridle liverpool, bayern ve ajax a teklif ettim ajax redetti sora yerine
    napoli yi aldım sora napoli kabul etti digerleri redetti bole şeylr bikac kez geldi basıma

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Portoda bi sıradan 1. lig kulübüne hazırlık maçı teklif edecektim tarihi ve kulübü seçtim altta yönetim bu maçtan 6.5 milyon euro gelir elde edecek yazıyordu.Teklif ettim ama kabul etmedi. Aynı şekilde turnuva düzenlemek için tarih ve 3 tane rakip seçtim rakam 11-12 milyon euro ya çıktı.Ama yine kabul etmediler. Burada stadyum kapasitesinin vede taraftarın takımına olan bağlılığıda önemli.Bi turnuvadan 12 milyon euro hiçde az değil.

ben yaptım oluyor iyi işe yarıyor

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Ben bu yöntemi uyguluyorum ama bisey sorcam asagidaki resme bakar misiniz//

o sıfır ytl sana gelecek paranın 0 ı nı kabul ederlerse verecen demek kabul etmeleri için bi 100 ytl verebilirsin altta 3MN YTL kazanacağın yazıyor

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

3 min kazanacam tamam o sifiri 3 mn yaparsam nolur
    3 takima 3mn yapinca bana yine 3 mn gelir mi
    bisey farkeder mi

O sifir i 3 MN yap zaten en fazla kazanacağın kadar verirsin ama alamassın bişey tabi ben öyle biliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Hepsini 3 mn yapinca 9 verip 3 mu almis oluyorum

valla o altta yazan miktara gelince hiç para almıyorsun geçincede paran gidiyor diye biliyorum tabe yanlışta olabilir benim bildiğim bu

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Question

Quote Originally Posted by sitte View Post
    Ben bu yöntemi uyguluyorum ama bisey sorcam asagidaki resme bakar misiniz//

O 0 YTL davet ettiğin takıma seninle maç yapması için verdiğin paraların toplamını gösterir. Bence takımların seninle maç yapmasını daha kolaylaştırmak için bir miktar para ver.

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

hepsine 3 yapınca noluyo?
    toplam 9 verip 3 mü alıyon????

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hiç denemedim 3 vermeyi ama Şuanki takımımın stad kapasitesi 15.000 ve 2. lig b kategorisinde oynuyor.Bir kupa oluşturduğumda o kupadan 2.2 $ gelir elde edebiliyorum. rakip takımlara en fazla 1.9 $ veriyo 3 takıma 1.9$ 'dan 5.75$ ediyo. Yani zarar oluyo. İş karışık.

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Ben anlamadım bu işi görkem açıklasın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

biliodum ama olsun eline sağlık

Thumbs up Transfer Kaynağı! Hilesiz para bulma yolu !..

Sezon oncesi takiminiza bol bol turnuwa yaptirin... Bu turnuvalarin gelirleri ortalama 3milyon dolar oluyo.. 5-6 tane turnuwadan gelen parayi yonetim dewre arasinda ek transfer butcesi olarak geri weriyor!!!! ALTTA YAZDIGIMI OKUYUN SAKATLIK OLUYO DIYENLER

6 turnuwa yaptim 12milyon dolar ek transfer butcesi geldi
    SIZE TAWSIYEM KADRO 23 KISIDEN OLUSUYO HAZIRLIK TURNUWALARINDA.IKI 11 CIKARIN ILK YARI BIRINI IKINCI YARI BIRINI SURUN SAHAYA...YORULMA OLMAZ...DEWRE ARASINDA FULL DEGISTIRIN TAKIMI.. BI YEDEK KALIYO YINE SAKATLANIRSA BIRI DIYE... SAKATLIK OLMUYO AMA DEDIGIM GIBI YAPARSANIZ..KUPA IKI MAC OLSA ADAMLAR TEK MAC YAPMIS GIBI OLUYO..45+45 TEN

dostum mantikli ve guzel bir yol peki turk takimlari icinde gecerlimi ayni konu baktimda sen primier lig oynuyosun heralde o yuzden sordum...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

arkadaşım paralı turnuvayı her takım kabul etmezki ama yinede güzel fikir
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

guzel fıkır deneyelım

ben turk liglerindede oynadim... abartmiyorum ikinci lig takimlarina bile geliyo ortalama takimlar... hele hele 3 buyukleri secerseniz.. barcelona bile geliyor.. ama oyun baslar baslamaz ayarlmaniz gerek yoksa onlar kendi hazirlik maclarini ayarlayip sizin teklifinizi kabul etmiyolar... 120bin we 300bin dolar arasi werirseniz butun takimlar geliyor... galatasarayda 10 milyon ek butce yaratmisti yonetim...

24. Default

supersinde o maclari yapana kadar canin cikar peki paranin gelmesi icin turnuvayi kzanman mi gereki

yok ya hem oyuncularin kondusyonu artiyo.. zaten mac gunu tatile gidiom bigunluk.. turnuwayi senin stadinda oldugu icin butun para sana kaliyo..zaten sen basta para weriyosun diger takimlara sonuncu olsanda farketmez... bide dikkatimi cekti bu kadar turnuwa yaptim ligden once sakatlik daha az oldu gibi..

Ama para kesin geliyo.. Klup wermezse bile ara transferde extra transfer butcesi isteyin o zaman weriolar...

S-B-Z Misafir

bunu zaten biliyor ve uyguluyorum ama turnuva düzenlemekte sıkıyor insanı.3 takımın 2 si kabul etse biri kabul etmiyor.zor iş hepsini birden ikna etmek.vakit bolsa denemek lazım bunu.ben uğraşmıyorum fazla 2 turnuva hazırlıyorum yetiyor.
    paylaşım güzel sağol.

2 takim kabul edip biri etmedigi zaman.. etmeyenin yerine 18 yas altini koyarsan ugrasmazsin ama az para gelir.. benim burda amacim zaten para kazandirmak yoksa bende merakli deilim beklemek gercekten skyo insanin canini...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

turnuva yaparak bence takımı zor duruma sokuyorsun sureklı turnuva yapılırmı

Çok mantıklı ama küçük takımlarda bir dönemden sonra form düşüklüğü başlıyor.Ama büyük takımlar için mükemmel.Eee boş yere dememişler para parayı çeker diye

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri