Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: Sampiyonlar ligi nasil alinir (FENERBAHCE)Normal deil bu taktik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya böyle şey olmaz ki ya beyler dünyaada karşı karşıya kaçırma diye bişe mi kaldı ya bu ne biçim oyun abi ne yaparsam yapııyım finishing 20 olan adam bile atamıyo...

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    ya böyle şey olmaz ki ya beyler dünyaada karşı karşıya kaçırma diye bişe mi kaldı ya bu ne biçim oyun abi ne yaparsam yapııyım finishing 20 olan adam bile atamıyo...
    antalyaspor dan coskun u al finishing 20 koy forvete döktürsün
    rizeye gelir diye söyledim

taktik cok iyi saol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi daha bu adam kaçırıosa karşı karşıya kim atsın allah aşkına böyle şey mi olur walla pes ya
    not: o gollere bakmayın 4 golü hileli maçta attı.
    not:hileci deilim şimdi yanlış anlamayın maçımı yenmiştim bilgisayar hata verdi kapattı oyunu bende dedim ulan varmı öyle kolay kaçıs senmisin benim galibiyyetimi engelleyen aldım manisayı döktürdüm.nabalım benim tarzım da bu yani hehe

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post

abi daha bu adam kaçırıosa karşı karşıya kim atsın allah aşkına böyle şey mi olur walla pes ya
    not: o gollere bakmayın 4 golü hileli maçta attı.
    not:hileci deilim şimdi yanlış anlamayın maçımı yenmiştim bilgisayar hata verdi kapattı oyunu bende dedim ulan varmı öyle kolay kaçıs senmisin benim galibiyyetimi engelleyen aldım manisayı döktürdüm.nabalım benim tarzım da bu yani hehe
    bazen bendede öle oluo bende aynı seyi yapıorum çünkü bendede olmustu bi mazı 5-1 kazanmıstım oyun hata verdi kaydetmeden o macı bi daha yaptım bu sefer 2-0 yenildim bende sinirlendim çıktım o macı bi daha oynadım chelsea vs man city macıydı tabe 3. oynamamda gole bogdum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya ama taktik fena deil güzel

Taktigi ilk kezman la denedim 3 sene gol krali oldu.Sonra Bruno Mazengayi aldim fenere o da gol krali oldu.Manchestara gittigimde forvetlerim rooney,bojinov,bojan,rafael sobis Saka gibi deilmi...
    Taktiimde forvetin Lyondaki Fred gibi hem hizli hemde guclu olmasi onerilir

Bu sezonu da bitirdik.Yeni bi basari daha geldi yine bu taktikle.Manchestarla tabiki sampiyon olunur demeyin oyun basladiindan beri hic sampiyon olamamis ve bi onceki sezonda 8.olmus.Ayrica defansi cok kotuydu.Ferdinandi satmislardi.Bi kac genc takviyesiyle bile sampiyon oldu takim.

Hala taktigimin arkasindayim bence en iyisi.Kullanmasini bilene.....

abi bu taktik gol atma taktigi defansi dusunun

paylasım ıcın teşekkurler

İyi,sağlam,güçlü,atak oynayan bir taktiğe benziyor bana göre beş yıldızlı bir taktiktir bu taktik emeğine sağlık.Güzel çalışma olmuş...

ya taktigi resim halinde koysaniz daha kolay olur bence niye indiriyoruz ki ?

denedim beğenmedim

ya arkadaslar ekran goruntusu yani ss dediginiz sey nasil koyuluyor yardim edebilir msiiniz

14. Default

ss dedigimiz şey klavyede print screen sysry tuşuna basıp onu paint e farklı kaydet jpeg türünde kaydetmemizle oluyo .. bu arada bu taktikle daha önce cok oynadım ve fm nin en iyi taktigi diyebilirim yanlız taktigin detayları cok önemli örnegin mc lerin anlayışlı normal in altında devansif ve hold up ball secenegi aktif forward runs da sürekli dr ve dl nin de defansif olması laızm burda bukadar uzun anlatamıyacagım taktigi veren arkadaş onları anlatır.uygulamasını bilmessek her taktik rezalete dönüşebilir

<html>
    <head>

<script>
    <!--

/*
    Textual Tooltip Script II-
    © Dynamic Drive (www.dynamicdrive.com)
    For full source code, installation instructions,
    100's more DHTML scripts, and Terms Of
    Use, visit dynamicdrive.com
    */

var content=new Array()
    //change the array below to the text associated with your links Expand or contract the array, depending on how many links you have
    content[0]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'
    content[1]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'
    content[2]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'
    content[3]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'
    content[4]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'
    content[5]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'
    content[6]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'
    content[7]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'
    content[8]='<br><big><b>Buraya Sitenin Başlığı</b></big><br>Buraya Sitenin Kısa Tanıtımını'

function regenerate(){
    window.location.reload()
    }
    function regenerate2(){
    if (document.layers)
    setTimeout("window.onresize=regenerate",450)
    }

function changetext(whichcontent){
    if (document.all)
    descriptions.innerHTML='<font face="Verdana"><small>'+whichcontent+'<font></small>'
    else if (document.layers){
    document.d1.document.d2.document.write('<font face="Verdana"><small>'+whichcontent+'</small></font>')
    document.d1.document.d2.document.close()
    }

}

//-->
    </script>
    </head>

<body>

<div id="scriptmenu" style="line-height:20px"><p><strong><font
    face="Verdana"><a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN" onMouseover="changetext(content[0])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a><br>
    <a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN" onMouseover="changetext(content[1])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a><br>
    <a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN" onMouseover="changetext(content[2])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a><br>
    <a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN" onMouseover="changetext(content[3])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a><br>
    <a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN"changetext(content[4])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a><br>
    <a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN" onMouseover="changetext(content[5])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a><br>
    <a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN" onMouseover="changetext(content[6])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a><br>
    <a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN" onMouseover="changetext(content[7])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a><br>
    <a href="BURAYA GİDİLECEK SİTEYİ YAZIN" onMouseover="changetext(content[8])"><small>BURAYA SİTENİN ADI</small></a></font></strong></p>
    </div>

<ilayer id="d1" width="155" height="155">
    <layer id="d2" width="155" height="155">
    <div id="descriptions" align="left">
    </div>
    </ilayer>
    </layer>

</body>
    </html>

RENK DEĞİŞİYOR
    <HEAD>

<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">

<!-- Begin
    hexColor = ["0","1","2","3","4","5","6","7","8","9","a","b","c ","d","e","f"];
    function mOver() {
    for (i = 0; i < 13; i++) {
    setTimeout('document.myForm.button.style.backgroun d = "#'+hexColor[12-i]+'0'+hexColor[12-i]+'0c0";', i * 40);
    }
    }
    function mOut() {
    document.myForm.button.value = " RENK DEĞİŞTİ DEĞİL Mİ ";
    for (i = 0; i < 12; i++) {
    setTimeout('document.myForm.button.style.backgroun d = "#'+hexColor[i]+'0'+hexColor[i]+'0c0";', i * 40);
    }
    }
    // End -->
    </script>

</HEAD>

<!-- STEP TWO: Copy this code into the BODY of your HTML document -->

<BODY>

<form name=myForm>
    <input type=button name=button value=" YARDIM " onMouseOver='mOver()'' onMouseDown='document.myForm.button.value="Thank You!"' onClick='window.location="http://ucirit-com.tk"' onMouseOut='mOut()'>
    </form>

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

iyi çalışma ellerine sağlık

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri