Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 46 sonuç

Konu: Sampiyonlar ligi nasil alinir (FENERBAHCE)Normal deil bu taktik.

kardeş çok çok sağol bu taktikle ajax ı beşiktaşla 1-0 uefa kupası finalinde 1-0 yendi DK.51 Vagner Love

Gncl1905 Misafir

taktik güzel aston villa yla hazırlık maçlarında ortalama 4 5 gol atıyodum lige geldim evimde iyiym arsenale güzel oynadım ama dep. mido ya 4 1 yenildim heralde bu takımdan akım pek iyi değil çünkü

Quote Originally Posted by bycan View Post
    ya taktigi resim halinde koysaniz daha kolay olur bence niye indiriyoruz ki ?

Geri Döndüm

Dostum bu oyunda yenisin herhalde...İndiriosn çünki taktiğin içerii önemli,şekil olarak taktikler çok fazla bişey ifade etmez
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by firatkurt View Post
    kardeş çok çok sağol bu taktikle ajax ı beşiktaşla 1-0 uefa kupası finalinde 1-0 yendi DK.51 Vagner Love

Yorum için saol..Taktiğe göre transfer yaparsan finaller 1 0 deil 5 0 bile biter...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by bloodmaxi View Post
    İyi,sağlam,güçlü,atak oynayan bir taktiğe benziyor bana göre beş yıldızlı bir taktiktir bu taktik emeğine sağlık.Güzel çalışma olmuş...

Teşekkürler...İşte yorum buuu
    Yeni bir taktik geliştirdim 4-3-3 üzerine yakında onu yayınlıcam.....

zaten otaktigi takimlar kullaniyor sadece kanatlari forvete dogru cekmissin

5. Default

walla bence oyunun zevki herkesin ken oyun metalitesine gore taktigi yapmasiyla cikar we bence ilk sezonda birden samp ligini falan almak isteyenlere biraz sasiyorum biraz zorlanin be abi

Quote Originally Posted by tomasrosicky1 View Post
    zaten otaktigi takimlar kullaniyor sadece kanatlari forvete dogru cekmissin

taktik demek oradaki şekil demek değildir önemli olan taktiin içeriğidir senin mantalitene göre dünyada 4 4 2 oynayan teknik direktörlerin hepsi aynı şeyi yapıo yani.........

Question

Fernando yu ne kadar teklif ederek aldın 25 milyon dolar verdim gelmedi

arkadaslar ben taktigi deneyicegim ama birazda korku var sizce barcayi bu taktikle yenermiyimm

Taktik takıma göre değişir ama Fenerbahçe'ysen olabilir...

Default Sampiyonlar ligi nasil alinir (FENERBAHCE)Guzel futbol cabasi

Fenerbahceyle 2. senemde sampiyonlar ligini aldim.Tabiki diger kupalarin hepsinide.Avrupa super Kupasi/Dunya Klupler Kupasi fln. Taktigimi uzun ugraslar sonucu gelistirdim.Taktik icerigi Fenerbahceli oyunculara gore kurulu(Alexin olmadigi 2.sezonda tumerle,Olcanla fln kupa almak harbiden zor) oldugundan baska takimlara uygulandiginda ufak degisikler yapabilirsiniz,ozellikle creative freedom olayinda.

Ve Taktik

http://rapidshare.com/files/6430189/freedom.tac.html

Bu mac oyun oynadiim surece en zorlandiim.\chelsenin formunun zirvesinde oldugu mac.Buradan benim mac esnasindaki taktik degisiklerime bakabilirssiniz.

http://rapidshare.com/files/6432028/...elsea.pkm.html

11. Default

Quote Originally Posted by Kinghorn View Post
    Fenerbahceyle 2. senemde sampiyonlar ligini aldim.Tabiki diger kupalarin hepsinide.Avrupa super Kupasi/Dunya Klupler Kupasi fln. Taktigimi uzun ugraslar sonucu gelistirdim.Taktik icerigi Fenerbahceli oyunculara gore kurulu(Alexin olmadigi 2.sezonda tumerle,Olcanla fln kupa almak harbiden zor) oldugundan baska takimlara uygulandiginda ufak degisikler yapabilirsiniz,ozellikle creative freedom olayinda.

Ve Taktik

http://rapidshare.com/files/6430189/freedom.tac.html

Bu mac oyun oynadiim surece en zorlandiim.\chelsenin formunun zirvesinde oldugu mac.Buradan benim mac esnasindaki taktik degisiklerime bakabilirssiniz.

http://rapidshare.com/files/6432028/...elsea.pkm.html

taktigin resmini koymadan kimse indirmez

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet normal diel go lyemek için birebir.8dk dde 2 gol yedik..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

daha cok ss koy puan durumunu falan koy

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post

Valla hangi takimsin bilmiorm ama akcaabat sebat,tottenham,derby,Milan,FENERBAHCE ve Manchester United de denendi ve hepsinde basarili oldu.En son Manchesteradan teklif geldi ve kabul ettim henuz cok yeniim ama sonuc ortada.Iste bikac foto<<<

Ben manchestera gidince bizim Oguz Cetin gelmis onu sildim.

Taktiin ozelligi defans blogunun cok onde olmasidir.Orta saha bu sekilde cok kalabalik oluyo.Cok fazla top kapiosn.Forumdaki dier taktikleri incelediimde defanslari cok geride kurup cirkin ve korkak bi futbol oynatiolar.Defanslarini ii secersen bu taktik kesinlikle cok ii

israr ederseniz kazanirsiniz

17. Default

bu taktik is yapar ama nasil die sorarsaniz iyi bir forvet ve mukemmel defans ve kalecilerle cunku cok ofansif cok oyo defans oyunculari lazim

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

ilk deneyim benden olsun taktigi biraz degistirdim chelsea ya karsi tam saha pres ve elimde sakat olmayan oyuncularla anca bu kadar

Bu da mac sonu son taktiksel durum ben maca boyle basladim ve boyle bitirdim ama chelsea her 10 dk da bir taktik degistirdi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

rizesporum ve forvetim harika eddie johnson. beklerim fena deil, ama ofansif.defanslarım mükmemmel deil ama gaye iyi, kaleci de iyi, orta saha süper, özellikle dmc harika nabıcam ksıa pas yaramaz benim takıma.

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

rizesporum ve forvetim harika eddie johnson. beklerim fena deil, ama ofansif.defanslarım mükmemmel deil ama gaye iyi, kaleci de iyi, orta saha süper, özellikle dmc harika nabıcam ksıa pas yaramaz benim takıma.

sana en uygun taktik olarak 4-1-4-1 gorunuyor bir dene istersen taktigimi asagidaki linkten indirebilirsin.

http://rapidshare.com/files/6602993/...2006_.tac.html

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaş linkde bişiler var indirilmiyo kpod gelmiyo, sen bana msnini var özelden, ordan yolalrsın

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

linki kontrol ettim herhangi bir sorun yok

Quote Originally Posted by netislem View Post
    ilk deneyim benden olsun taktigi biraz degistirdim chelsea ya karsi tam saha pres ve elimde sakat olmayan oyuncularla anca bu kadar

Bu da mac sonu son taktiksel durum ben maca boyle basladim ve boyle bitirdim ama chelsea her 10 dk da bir taktik degistirdi

Ilk mesajimda belirttigim gibi taktik icinde kadrona gore bazi degisimlere gidebilirsin.Ornegin Tuncay daha cok topla beraber kosup az orta yapip iceriye girebilir ama Arda daha fazla o kanattan orta yapabilir fln... Tam saha pres olayina gelincede zaten ortasaha bayyaaa bi presli benim taktikte eger solediin defansin da tam saha presde yer almasiysa zaten cok onde kurulan defans hatti bozulabilir bence dikkat etmek lazim.
    Ayrica diger arkadaslar icin bir onerim var mac esnasinda taktikle mutlaka oynamalisin.Yenik duruma dustugunde sag sol bekleri daha cok ileri cikartirsin.iste gobektekilerden biri olabilir.Ondeysen zaman gecirirsin fln.Yoksa bu oyunun diger oyunlardan gercekcilik bakimindan hic bi farki kalmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abi ama kısa pas para yaramz demiştim..

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

Bence oyun boyunca karsilasicaginiz her takimi cok iyi analiz etmelisiniz her takimi cozecek bir karsi taktik mevcut chelsea ile karsilasmalarimda galibiyetle ayrildigim tek taktik buydu. e birazda sans yardim etti tabii ki. hakan sukur taktiksel ayarlardan kisa pasi kaldirip direct yada long yapabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bozmaz yani mesela tempoyla falan oynamıyım onu direct yapayım bi deniyim..

bozmaz yani mesela tempoyla falan oynamıyım onu direct yapayım bi deniyim..
    Tempoyu ondeyken dusur,gerideyken yukselt.Bu taktikte bayaa ise yariyo pas olayina gelince.Taktigimde pas herkeste farkli cunki o donemdeki fenerli oyunculara gore.Genelde orta saha hem kisa hem uzun paslar kullanio cunki teknikleri yeterli fakat defans kisa pas oynuyo onun sebebide ataga kalkarken defanstan atilan ve yerine ulasmayan uzun bir top defans onde oldugundan cok kotu bi kontrayla karsilik bulabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

taktik fena deil de benim adamalrım da çok salalk yani karşı karşıya kaçırmayan bi adamım olsa her maç en az 10 tane atarım abartmıyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    İSTANBUL

Striker konumundaki adamin taktigine uzun sut ozelligi ekle sık sık uzun sut ceksin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

işe yarar mı dersin

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri