Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 126 sonuç

Konu: Patch 7.01 New Build!!! 07-12-2006

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

beyler bende ne kontratta, ne de iki katı para verme die bişe oluyor ama oyunum sahte.kontratlardaki sorun nedir acaba?

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

si bir ilki daha başararak patchin patchini çıkardı(!)

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by dinaMYt View Post
    Gecen sene de 6.0.3 yamasi 6.0.2'nin yamai degilmiydi?

Hatta 6.0.2'den hemen sonra ufak bir hatayi duzelten bir yama daha cikmisti..

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

fm 2005'de 5.0.3'den bi kac gun sonra da 5.0.5 cikmisti

Nesil
    2005

Talking cok komik ya

Quote Originally Posted by dinaMYt View Post
    evet kardeş cok komik ya...

patchin patchi hehe

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

TSL deki hatalar ve TSI nin çalışmaları eklendimi?
    Senenin en berbat oyunlarından birine imza attığını düşünüyorum SI'nin.Gerek patchsiz oyundaki dolu hata ve patch çıktıktan sonra yine aynı tas aynı hamam.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by PESkolik View Post
    TSL deki hatalar ve TSI nin çalışmaları eklendimi?
    Ne yazik ki hayir. Ama unofficial yamayla bu calismalar cikacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Arkadaslar ,
    Korsan Oyun Oynayanlarda Bu Hatalar Meydana Gelir ; v721 Yazması , Transfer Parasının 2 Katına Çıkması ...vb Durumlar Oluyor ama Orjinal Oyunlarda Bu Durumlar Söz Konusu Degildir...Yani v701 Patch'i Sağlıklı Bi Şekilde Oynamak İçin Orinal Almanız Gerekir ve Öneririm...

Quote Originally Posted by BaD BoY View Post
    Arkadaslar ,
    Korsan Oyun Oynayanlarda Bu Hatalar Meydana Gelir ; v721 Yazması , Transfer Parasının 2 Katına Çıkması ...vb Durumlar Oluyor ama Orjinal Oyunlarda Bu Durumlar Söz Konusu Degildir...Yani v701 Patch'i Sağlıklı Bi Şekilde Oynamak İçin Orinal Almanız Gerekir ve Öneririm...
    bill gates bi lafı var..her sorunun bir çözümü var..çünkü sonucunu düşünerek sorunlar yaratılır anlayan anladı

Pasha26 isimli arkadasımız o patchlerin niye arka arkaya cıktıgını basarlı bir sekilde anlatmış.Kapısıp duruyorlar perpetua ile o ara okudum Bence siz de okuyun ilginç : http://forum.turksportal.net/vb/show...=28067&page=12

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Gonziarm View Post
    Pasha26 isimli arkadasımız o patchlerin niye arka arkaya cıktıgını basarlı bir sekilde anlatmış.Kapısıp duruyorlar perpetua ile o ara okudum Bence siz de okuyun ilginç : http://forum.turksportal.net/vb/show...=28067&page=12
    Patchlarin arka arkaya cikmasinin tek nedeni, ilk patchla birlikte büyük bir sorun(contract bug) tespit edilmesi ve bunun hemen düzeltilmesi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Bostancı

si yi hiç anlamıyorum .oyunu adamalr yaparken sorunları gormuyorlarmıı .koskocaman oyun yapımcılarına bak . bune bole indrimekten yorulduk yaff aaa bari ugraştırmasınlar bi tane çuıakrsın lar geç çıkarsınlar adam gibi çıkarsınlar

yilin en berbat oyunu fm 2007 baksana gunde bi yama cikariyolar... çok sorumsuz çalışıyo bu si ya neden böle yapıyolarki yaparken görmüyolar sanki bu hataları madem çıkartıyosun oyunu adam gibi yap öle çıkar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

keşke süperlig düzeltilseydi

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by ***ŞaşKıN*** View Post
    yilin en berbat oyunu fm 2007 baksana gunde bi yama cikariyolar... çok sorumsuz çalışıyo bu si ya neden böle yapıyolarki yaparken görmüyolar sanki bu hataları madem çıkartıyosun oyunu adam gibi yap öle çıkar
    Sorumluluk acisinda SI bilgisayar oyunu pazarinin en sorumlu üreticilerinden biri. Sorumluluk duymasa SI neden oyunu düzeltmek icin ugurassinlar, yamalar cikartsinlar. Her oyunda sorunlar oluyor, bu kacinilmaz, ama bu sorunlari düzeltmek icin calismak gerek ve SI de aynen bunu yapiyor. Büyük sorumluluk.

Quote Originally Posted by ***ŞaşKıN*** View Post
    arkadaşm sigames oyunu biraz zorlaştırıcam birazcıkta görsellik katayım derken işin cıvığını çıkardı..bu adamlar saçmalamaya başladılar demedi demeyin FM git gite pes6 gibi oyunlara benzemeye başladı.

Quote Originally Posted by Deza View Post
    Sorumluluk acisinda SI bilgisayar oyunu pazarinin en sorumlu üreticilerinden biri. Sorumluluk duymasa SI neden oyunu düzeltmek icin ugurassinlar, yamalar cikartsinlar. Her oyunda sorunlar oluyor, bu kacinilmaz, ama bu sorunlari düzeltmek icin calismak gerek ve SI de aynen bunu yapiyor. Büyük sorumluluk.
    o zaman bu Sigameste coluk cocuk calısıyor demek ki.Son 2-3 yılda bu kadar hatayı işi iyi bilen biri yapamaz.Gözümüzde büyüttüğümüz kadar kaliteli bir firma değil demek ki.

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by jacke View Post
    bill gates bi lafı var..her sorunun bir çözümü var..çünkü sonucunu düşünerek sorunlar yaratılır anlayan anladı
    işte bi kişi daha sonra hatalardan yakırnırsın hayatında hiç orjinal oyun almamıs üstüne üstelik hatalardan yaakınıyor sen kimsinki hatalardan yakınıyon orjinal oyun almamısın konusmucan o zaman , bide korsanı savunuyor sonrade biz neden avrupa birliğine giremiyoruz . orjinal oyunların pahalı olması türkçe dil destegi olmaması sizin gibilerin yüzünüzden sonrada bunlardan yakınırsınız ne deyebilirim ki
    korsan almısın madem sus

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Gonziarm View Post
    o zaman bu Sigameste coluk cocuk calısıyor demek ki.Son 2-3 yılda bu kadar hatayı işi iyi bilen biri yapamaz.Gözümüzde büyüttüğümüz kadar kaliteli bir firma değil demek ki.
    En büyük sorunlar orjinal oyunu oynamayanlarda cikiyor. Orjinal oyunun yoksa oyun sana cok sorunlu gelebilir.
    Orjinal oyunlardaki sorunlari da düzeltmek icin ugurasiyor adamlar. Oyunu yapmak ve dogru calismasi zor isler, tabi ki sorunlar olacak, bu dogal.
    Ama adamlar en azindan sorunlari gidermek icin calisiyorlar, daha ne istiyorsun?

En büyük sorunlar orjinal oyunu oynamayanlarda cikiyor. Orjinal oyunun yoksa oyun sana cok sorunlu gelebilir.
    Orjinal oyunlardaki sorunlari da düzeltmek icin ugurasiyor adamlar. Oyunu yapmak ve dogru calismasi zor isler, tabi ki sorunlar olacak, bu dogal.
    Ama adamlar en azindan sorunlari gidermek icin calisiyorlar, daha ne istiyorsun?
    Yok kafamı karıştıran hataların cok büyük olması:Bir de pashanın söyledikleri adam bayağı yazmış mantıklı geldi olabilir mi ki diyorum?Çünkü patchin patchi cıkar oldu.Pek normal bir durum değil bu.
    http://forum.turksportal.net/vb/show...=28067&page=11

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by jacke View Post
    bak kardeş.birincisi konuşma uslubunu hiç beğenmedim.ikinci olay ise sen benim ne yazdığıma bi bak.ben hatalardan hiç yakınmadım..oyunum orjinal değil ama senin 90 milyon verip oynadığın oyuna ben para vermeden babalar gibi oynuorum.ayrıca bu korsanlıkla avrupa birliğine girememe nedeninin ne alakası var?yani türkiyede herşey tam bi tek biz orjinal oyun almıyoruz diye avrupa birliğine mi giremioz?bu ne saçma mantık.Türkiyenin finansal gücü avrupayla birmi?adam yemek yemeye para bulamıyor 90 milyon oyuna mı versin.eskilerden 98 yıllarında hiçböle sorunlar yoktu.neden ? çünkü o zamanlar orjinal oyun fiyatları 5-10 milyon arası bişeydi.hatta worldcup98 almıştım orjinalini..ve c..r..a..c.kk gerektirmeden bu oyunu nasıl çalıştıracağımıda biliorum.bütün sitelerde var..neden 90 milyon ytl bi oyuna vereyim.ayrica türkçe dil desteği eskilerde vardıda şimdi niye yok oldu..bu adamlar tam takır oyun yapsalar 100 de veririm 200 de veririm.ama hersene aynı şey oluyo.bizi kobay olarak kullanıolar müşterileri...hersene piyasaya sürüolar aaa hata varmış deyip patch çıkartıolar.yahu hiç düşünmüolarmı herkesin evinde internet varmı herkes böle patchlerden anliormu?böle internete girip dosya indirmekten anliormu?adam oyun alio hata cıkıyo varmı böle mantık
    1)avrupa birliği ile hiç alakası yok dogru sölüyon be abi
    2)orjinal oyun alanların hepsinde internet vardır sen merak etme abi
    3)yemek parası bulamıyor ama bilgisaray alıcak parası buluyor vay be abi
    4)sen 98 le 07 yi kiyaslıyon yaa inanılmazsın abi (98de fenerde rıdvan vardı ama şimdi yok)
    5)Şimdiki Teknoloji O zaman Olsaydı 100de olurde 200de olur abi
    6)Oyunun İlk Çıktıgında Sadece İngiltre Ligi Vardı. Bu Yıl Orjinal Oyun Artısı Olsa Seneye Türkçe Olmıyacagı Ne Maglum Unutmaki Herkes İşine Gelenini Yapar

haklı olabilirsin ama oyunu 1-2 ay geç çıkarsalardı adam gibi olsaydı şimdi hangi yamayı indiriyim ben 2-3 gün sonra tsl yaması çıkar dediğim gibi biraz daha geç çıkarsalardı ama düzdün çıkarsalardı geç olsun ama güç olmasın

ilk patchi yükleyip ardından 2. patchi mi yükleyecem yoksa sadece 2. patchi yüklemem yeterli mi? 2.patch 1. patchi kapsıyor mu?

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Mireina View Post
    ilk patchi yükleyip ardından 2. patchi mi yükleyecem yoksa sadece 2. patchi yüklemem yeterli mi? 2.patch 1. patchi kapsıyor mu?
    Emin degilim ama kapsiyor herhalde. Büyüklükler ayni, 80.5 mb civarinda ikiside.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Gecen sene de 6.0.3 yamasi 6.0.2'nin yamai degilmiydi?

Hatta 6.0.2'den hemen sonra ufak bir hatayi duzelten bir yama daha cikmisti..
    ben ilk kez aynı isimle çıkarılan bir öncesindeki hatayı düzeltmek amacıyla çıkarılmış bir patche rastlıyorum.kaldıki bunun ilk yada ikinci olması değil sigamesin bu kadar çok hata yapması canımı sıkan..

si games forumlarindan anladigim kadariyla sadece 2. yamayi yuklemek yeterli

beyler yükledinizmi nasıl yama bizde yüklüyelim mi bi problem var mı yokmu biri söylesin yaaa

Nesil
    2006
    Yer
    ankara

bir problem yok kontrat problemi düzeltilmiş oyuncu satın aldığımda öyle 2 katı param gitmedi o top toplayıcılar düzeltilmiş yani kaleci topu almak için ordan oraya koşmuyor walla şuan öyle büyük bir porblem görmedim db ye bakmadım ama hiç kayıtlı oyunumdan devam ettim bence iyi olmuş bu son çıkan yama

nasıl abi bu yama iii mi yüklüyelim mi yoksa gene sorun varmı?

benim oynadığım bi oyun var bu yamayı yüklesem o oyunda dewam etcekmi yoksa yeni oyun mu açmak zorunda kalcam

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri