Sayfa 3 / 21 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 607 sonuç

Konu: FM 2006'daki en büyük TRANSFER başarılarınız?

Nesil
    2005
    Yer
    *Apricot City*

Quote Originally Posted by RoCCo_42
    Quote Originally Posted by Kerim Kerimov
    İyi oyuncu ama daha genç.

O paraya daha tecrübeli bi isim tercih edilebilirdi ama bojinov iyidir.
    Aslında BOJİNOV'un kesfedildigi yer MALTA Ligiymis ne kadar komik dimi MALTA'danda adam cıkıyormus.İtalya ile alakasi fazla olan arkadaslar duymusdur.
    Kardeş gerçi adam biliyorsun Malta'lı değil, şuankinden daha gençlen yani çocukken bi şekilde gitmiştir oraya. Maltalı olsa harbiden şaşırırdım aslında.

Ben kakayı(aziz yıldırım aldı)m yıldıray,carlos tevez,cavallero yu aldım.Kaka meseleside bknz:http://forum.turksportal.net/phpBB2/...pic.php?t=5557

gzl transfer

bravo

İçim kan ağladı ama reddedilemeyecek bir teklifti

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Fred i getirdim Fbye bide Joaquini getirdim.Ama rtık kadroda sadece 2 yabancı var

fazla yabancı oynatmak zaten mantıklı degil önemli olan az yabancıyla başarı

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Default cavcavvari bir transfer

1,1,2007 tarifinde 450 bin$ karşılığı trabzonspora transfer ettiğim volkan demirel'i, 17,1,2007 tarihi itibariyle 1,5 milyon$a vitesseye satmıs bulunuyorum. sebebini sormayın..

barcelonadan leo messi 20 m$ degdimi degmedi şimdilik iyi oynamıyo amma oynadıkca işallah düzelecek daha 18 yasında kücük

sahbaz Misafir

juve dayken c.ronolda wardı 72 mlyn dolardı chelsea bi teklif yaptı o ciwarlarda bende satmaya niyetim yoktu tabiki gıçıklık olsun diye 154 milyon dolar istedim anaaa bide bakim adamlar çattttt diye 154 milyon doları werdiler yuh dedim yahu kapak oldu yani eee sonra da satmadım çünkü alcak adam kalmadı ronalda gibi....

OLAYA BAKIN YAHU...
    juvede zlatanı zatayım dedim barce ya 80 milyon dolara neyse sattık adam tam gidecek bide koçum bi msj yolladı neymiş beyfendi juvede 2 yıllık sözlemesi warmış o bitene kadar haftada %70 zamla parasını werecekmişim öle gidecek miş koçum.yuh dedim beee sayesinde 80 milyondan olduk....

trabzonspordayken yabancıların hepsini attım.yerlerine collins john maxi lopezi montolivo kim kas.bide koreli bi kaleci wardı onu alldım daha sonra makinwa betinho gibi klas oyunculrı aldım ooo tam 5 sene üst üste şampiyon oldum helal dedim....

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sahbaz
    juve dayken c.ronolda wardı 72 mlyn dolardı chelsea bi teklif yaptı o ciwarlarda bende satmaya niyetim yoktu tabiki gıçıklık olsun diye 154 milyon dolar istedim anaaa bide bakim adamlar çattttt diye 154 milyon doları werdiler yuh dedim yahu kapak oldu yani eee sonra da satmadım çünkü alcak adam kalmadı ronalda gibi....
    Adriano,Henry gibi alternatifsiz oyuncular dışında bir oyuncuya 100 Milyon €'nun üzerinde teklif gelirse hemen satarım, ki senin de satman gerekirdi bence.

Alabileceğin çok fazla sağ açık varken satmamışsın,kötü olmuş kanımca.Ben olsam hemen satardım ve hiçkimseyi alamazsam dahi Ricardo Quaresma'yı düşünürdüm.

3 defa üstüste yazdığın cevapları tek bir cevap haline getirerek birleştirdim.Üstüste mesaj atmamanı rica ediyorum.
    Mesaj eklemiş isen düzenleyerek yeni düşüncelerini belirtebilirsin ...
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Darıca Gençler Birliği ile oynarken ilk sezonumda Batista'yı getirdim takıma.Takımda Ankara'dan abim gelmiş evde bir bayram havası olayı yaşadık.Direk kulübün sevdiği futbolcu oldu. Aureliano Torres diye bi futbolcuyu almıştım ilk senemde darıca'ya (Lyon'un elinden kaptım) 2. senemde E.Frankfurt'a 6.5 milyon $ a sattım,gerçekten darıca için çok büyük bir meblag.

necati ateşi 2007 yılında MAN UTD ye 40 milyon dolara sattım
    hasan sası 2006 yılında REAL MAD e 27 milyon dolara
    hasan kabze 2009 yılında BARÇA ya 28 milyon dolara
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ................
    daha ne yapayım?...................................

sahbaz Misafir

şöle diyeyim ABOOO kardeş bu transfer teklifi 2013 te filan oldu ozamanlarda ronaldo gibi kaliteli bi oyuncu yoktu.Ricardo Quaresma ise ozamanlarda bedavaya geldi liverpool a 30 milyon dolara filan sattım.Msj lar konusunda uyardığın için tşkler bi dahakine dikkat ederim...HADE ALLAH KOLAYLIK VERSİN...

17. Default

**hernan Crespo** Juan Sebastian Veron**carloz Tevez**
    **robİnho**bİde Mateja Kezman

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Anarcho
    Darıca Gençler Birliği ile oynarken ilk sezonumda Batista'yı getirdim takıma.Takımda Ankara'dan abim gelmiş evde bir bayram havası olayı yaşadık.
    Teşbih müthiş

Quote Originally Posted by Anarcho
    Aureliano Torres diye bi futbolcuyu almıştım ilk senemde darıca'ya (Lyon'un elinden kaptım) 2. senemde E.Frankfurt'a 6.5 milyon $ a sattım,gerçekten darıca için çok büyük bir meblag.
    Aureliano Torres FM 2005'te çok iyiydi.İyi bir sol açıktı.FM 2006'ta nasıl olduğuna daha bakamadım.Dediğini yorumlarsam hala aynı potansiyeldedir sanırım.İyi yapmışsın, çok güzel bir para 6.5 Milyon $ .
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Fernando Cavanaghi i Aldım Spartak Moskowa dan ve Adam 2005 te olduğu gibi 2006 dada harikalar yaratıyor...Galatasarayda 2 li forvetin solunda oynatıyorum yanınada ASİST kralı ve Gol Kralı HaKaN ŞüKüR oldumu harika 2 sizi şampiyonluklara götürüyor...

valla benim henuz sattıgım oyuncu yok sattıgım oyuncunun en yuksek degeri pancu oda 6.5 milyon dolar nasıl satıyonuz bide benim yıldırım demirören daha bi futbolcu getirmedi

2007 de Drogba yı 14 milyon pound'a 2008'de Deco'yu 10 milyon pound'a Fener'e aldım.Sezon sonunda da Robben 20 milyon pound'a gelecek inşallah

ben ankaraspor a lucas saavedra getirdim.

Sattım tam 100milyon$ TUNCAY I real madrid e!!!!

Sattım tam 100M$ Tuncay ı real madrid e

ben yeni başladım fm2006 ya ( fazla transfer yapmadım a.hassanı sattım youlayı sattım okan koçu ısrarla isteyen roma ya verdim ucuza gitti ama olsun 3,5 e transferin bitmesine saatler kala d'alessandro yu aldım 16,50 euroya benim fm05 ten adamım süper bi adam forvetlerin arkasına koyduğunda deli işyapıyo zaten sergen ve tümer işi biliyo orta sahada bi de defansif orta saha kleberson idare ediyo fatih tekkeyle anlaştım sezon sonunda bende veysel ve ahmet dursunun transfer listesine koydum ailton süper ama yaşlı olduğu için onun yerine fred i düşünüyorum bakalım verirlerse ii oyunlar
    bence fm06 daha güzel olmuş

Henry ile Carlosu Aldım Fenerbahceye

2008 de

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Quote Originally Posted by FB-DeViL
    Henry ile Carlosu Aldım Fenerbahceye

2008 de
    hilesiz mi ?

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Bende Milan'a 95 milyon euroya Ronaldinho'yu almıştım benimki başarı sayılmaz ama yinede yazıyım dedim

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Fenerbahçe'ye D'Alessandro, Esposito ve Delgado (Real, A.C. Milan ve Barca da teklif vermişti ),Lugano (Manc. United'in elinden) aldım.Yabancı olarak takımda Anelka ve Alex'i bıraktım.Onlar da harikalar yaratıyor.Türk olarak Yıldıray,Emre B. ve Necati iyi transferlerimdi.

bende yeni başladım vizelerden dolayı genellikle yazın sağlam oynuyordum ama .. benim transferde pek başarı sayılmaz..ronaldo yu chelsea ye getirdim..ilk senemde..

Sayfa 3 / 21 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri