Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: Turksportal Super Small Face Pack

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Turksportal Super Small Face Pack

Önsöz:
    2007'nin bizlere sunduğu yeniliklerden biri de küçük yüzler. Oyuncuyu sağ tıkladığımızda ya da sol altta oyuncu seçmek istediğinizde bu yüzleri görebiliyoruz. Yamada İtalya'dan Serie A, Serie B, İngiltere'den Premier League, İspanya'dan La Liga, Fransa'dan League 1, Almanya'dan Bundesliga olmak üzere 6 ligden binlerde oyuncu fotoğrafı bulunmaktadır.

Oyununuzu daha renkli hale getirmek için yapmış olduğum bu çalışmada ermoon(Eray), hurmet(Burak), Batuhan1907(Batu)'ya onların çalışmalarını kullanmama izin verdikleri için teşekkür ederim. Ayrıca özel bir teşekkür de Jesus_FB(Tarık) 'a her çalışmamda verdiği sonsuz destek ve yaptığı yardımlar için.

Kurulum:
    İndirdiğiniz bu paket içerisinden çıkan dosyayı yüklemeniz yeterli olacaktır...
    Çalismamasi durumunda "C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" Klasörünün içinde bulunan "cache" adlı klasörü silin. Noktalı kısıma (\....\) kendi bilgisayarinizin adini yazin örnek: sekopej gibi.
    Application Data klasörü bazı bilgisayarlarda gizli dosya halinde bulunabilir Windows Görünüm seçeneklerinde "Gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaratleyin.

Lisans:
    Her hakkı Serkan Özışık (sekopej) ve Turksportal.net'e aittir...
    Herhangi bir sitede veya yayın organında yapımcı kişilerin izni olmaksızın yayınlanması kesinlikle yasaktır... Aksi bir durum söz konusu olduğunda kanuni müdahaleler yapılacaktır...

Keyifli oyunlar...

Yamayı indirmek için tıklayınız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tesekkurler ellerinize saglik

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

of of of döktürmüşüz yine yaw süpersin

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

serkan abi sen bu işin piri sin yaw mükemmel bir çalışma birde serkan abi bunun türkiye ligi çıkacakmı?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sağolun arkadaşlar, umarım beğenmişsinizdir...

Quote Originally Posted by semsi1991 View Post
    serkan abi sen bu işin piri sin yaw mükemmel bir çalışma birde serkan abi bunun türkiye ligi çıkacakmı?
    Evet yakın zamanda Türkiye için de yapılacak. Fotoğraflar elimizde onu da yakın zamanda Tarık'tan bekliyoruz.(Duy sesimizi Tarık)
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Jesus_FB View Post
    sana güzel bir asist yapabilirim istersen canım kardeşim
    Kardeş sınavlar bitti bu ara hastalıkla uğraşıyorum, sen biraz daha topu sür, ben yakında isterim pası
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Siz hiç merak etmeyin ben yarın yaparım sizlere Türkiye için. Ayrıca ellerine sağlık Serkan Bey.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ellerine ve emegine sağlık bu arada geçmişte olsun

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

teşekkürler serkancım bir ss atsaydında o küçüçük resimleri görseydik

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by semsi1991 View Post
    Tarık'tan pası aldım, en yakın zamanda gol yapacağım, çok az kaldı

Quote Originally Posted by nekop View Post
    teşekkürler serkancım bir ss atsaydında o küçüçük resimleri görseydik
    Laf sokma laf sokma, sen oynamana bak
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Adana ßursa AntaLya Kargo Gißiyim Vallahi

EyvALLAH ßaßa Sağolasın
    Forumlarımıza birden fazla hesap ile kayıt olamazsınız

oncelikle calisamalariniz icin tesekkurler.yanliz benim oyunda kurmayi basaramadim face pack.ilk once set uptan kurdum olmadi.sonra application data da cache dosyasini sildim ama noktali kisim dediginiz silmeden adini mi degistiricez.bi turlu yapamadim sunlari arkadaslar bi yardimci olursaniz cok sevinirim

Quote Originally Posted by serwo07 View Post
    oncelikle calisamalariniz icin tesekkurler.yanliz benim oyunda kurmayi basaramadim face pack.ilk once set uptan kurdum olmadi.sonra application data da cache dosyasini sildim ama noktali kisim dediginiz silmeden adini mi degistiricez.bi turlu yapamadim sunlari arkadaslar bi yardimci olursaniz cok sevinirim
    Arkadaşım öncelikle oyunu hangi hardiskine kurduysan oraya kur bu yamaları misal c,d,e vs. eğer çalışmaz ise "C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" içinde cache klasörünü sil
    \....\gelen yerede bilgisayarında oyunu hangi hesaba kurduysan onun içinde
    \Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007 girecekksin ve kalsörü sileceksin bilmem annata bildimmi.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

öncelikle yama icin cok tesekkurler ama bobo gibi bazı futbolcuların resimleri
    neden gozukmuo öğrenebilirmiyim...

ellerinize emeğinize sağlık teşekkürler

kardeş ellerine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    Island

ellerinize sağlık,müsait olduğumda hemen indireceğim

üstadına ve yardımcı olan tüm dostlara teker teker minnetar olası bir emek harikası.... 10 seneyi aşkın bir süredir oynadığım bu seriye ben ve benim gibi sevenlerine yapmış olduğunuz bu kıyaklar için bütün patchlere ayrı tşekkür etmek yerine tek bu başlıkda toptan minnetimi bildirmek isterim....

saygılarımla...

emeğinize sağlık teşekkürler

22. Default

tesekkur deiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Sağ ol arkadaşım, fakat normal menüde oyuncuların yüzleri gözüküyo, lakin takımımın içinde bakarken futbolcunun yüzü gözükmüyor acep nedendir?

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

süpersiniz ellerinize sağlık tam bekledigim yama

elinize saglik

super calisma gercekden eliniz dert gormesinnn saolunn arkadaslar

Abi ellerine sağlık süper bi çalışma

arkadaşlar ben bu dosyayı kurdum ama çalışmadı bundan daha önce 4 büyükler face paketini kurmuştum o çalışıyor. acaba o paketi silip bunu tekrar yüklersem çalışırmı. Bir de cache klasörünü sildim. gene çalışmadı.
    bu dosyaları oyunun kurulduğu dizinemi açacığız çünkü ben 4 büyükler paketini oraya açtım. yani C:\Program files\Football Manager\data\graphics\player içine açtım acaba hepsini mi bunun içine açacağız ya da C:\Program files\Football Manager\data\graphics\player\ small , normal dosyalarına mı açacağız. yardımcı olursanız sevinirim.
    birde şunu sormak istiyorum yüz paketlerinin hepsini mi aynı klasöre çıkarcağız yoksa farklı klasöremi çıkaracağiz yukarıda anlattığım gibi player mı yoksa player\small , normal bunları da yazarsanız iyi olur.
    Çok açıklama yaptığım için özür dilerim ama kimse derdini benim gibi anlatamazdı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hocam tebrik ederim süper çalışma yalnız bunların small değilde normal olanı yok mu?

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

sekopej çok tşkkürler

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri