Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: Turksportal Super Small Face Pack

arkadaşlar ben bu dosyayı kurdum ama çalışmadı bundan daha önce 4 büyükler face paketini kurmuştum o çalışıyor. acaba o paketi silip bunu tekrar yüklersem çalışırmı. Bir de cache klasörünü sildim. gene çalışmadı.
    bu dosyaları oyunun kurulduğu dizinemi açacığız çünkü ben 4 büyükler paketini oraya açtım. yani C:\Program files\Football Manager\data\graphics\player içine açtım acaba hepsini mi bunun içine açacağız ya da C:\Program files\Football Manager\data\graphics\player\ small , normal dosyalarına mı açacağız. yardımcı olursanız sevinirim.
    birde şunu sormak istiyorum yüz paketlerinin hepsini mi aynı klasöre çıkarcağız yoksa farklı klasöremi çıkaracağiz yukarıda anlattığım gibi player mı yoksa player\small , normal bunları da yazarsanız iyi olur.
    Çok açıklama yaptığım için özür dilerim ama kimse derdini benim gibi anlatamazdı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hocam tebrik ederim süper çalışma yalnız bunların small değilde normal olanı yok mu?

Nesil
    2006
    Yer
    BURSA&EVDEN

sekopej çok tşkkürler

Eline emeğine sağlık

Yaw kardes bı baksan oyuncuya sağ tıkladıgımızda resım gozukuyor profılde gozukmuyor acep nedendır bı yardım etsen?

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

güzel çalışma

kardeş ellerine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by sehzadee View Post
    Yaw kardes bı baksan oyuncuya sağ tıkladıgımızda resım gozukuyor profılde gozukmuyor acep nedendır bı yardım etsen?
    Zaten bu yamanın amacı da o bu yama da sadece sağ tıkladığınızdaki boşlukta gözüken resimler vardır.. Profildeki resimler için diğer large veya normal facepack lerimizi denemeniz gerekmektedir..

turksportaldan inmiyodu gecici link super olmus emegine saglik

teşekkürler

cok saol bravo

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri