Sayfa 11 / 12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
301 ile 330 arası toplam 356 sonuç

Konu: FM 2006'nın en iyi FORVETİ

Christian Rigano Derim

FM 2006 da 2015 Yılındayım ümit Karan Gibisi yok
    Teknik Kadrom 54 Kişi 20 Anterenör 4 Baş A 6 Doctor 12 Gözlemci 12Yönetici

GalatasaRay Since 2005-2016

fernando torres

bence ibrahimovic

1. bende 6.02 yaması mevcut beşiktaşlı yılmaz burak'ı kimse yazmamış onurlandırmak lazım..(tabi en az 1 sene geççek)
    2. hep gsde başladığım için hiç zlatan veya adrianyla oynama imkanım olmadı
    3 kerlon için konular açılıyor süperr deniyor 2 kere aldım bende hiç oynamadı

6. Default

1.Ümit karan ve henry (yanlış anlaşılmasın para boldu sözleşmesi bitti aldım)süper oynuyolar

7. Default

palermodaki stephen ayodele makinwayı alın yarım sezonda 19 gol attı hemde çok çabuk gelişiyo

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

o adam harbiden süper .. benim oyunda r.madrid kaptı. çok uğraştım ama ispanyayı tercih etti. ...

zlatan ibrahimoviç nasıl bir oyuncudur böle sene 2010 isveçi tek başına dünya şampiyonu yaptı..gsdeyim 400 trilyonum var (hilesiz) 200 trilyon bastım klüp verdi ama kendisi gelmedi..

Nesil
    2005
    Yer
    yurttan

Bir arkadasımın tavsiyesi ile Sao Paulo dan Roger i aldım ve adam tam bir gol makinesi su anda Ç.rizespor ile oynuyorum adamın benle 3. senesi 3.senenin yarısındayım ve adamın 2.5 sezonda 130 maça cıktı ve 172 gol attı ben hala soktayım ve Adamı sadece turkiye liginde deneyebildim ilk fırsat da italya ispanya gibi liglerde de deneyecegim ama adam gol makinesi cıktı

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

peter crouch da bayaa güzel. drogba dan az maç yaptı daha çok golü war ..

12. Default thierry henry

thierry henry,fergie,chelsea pardon reklamın etkisi

13. Default en iyi forvet

bence en iyi forvet ismael ayaz 40 mac 35 gol milli maclar 8 mac 4 gol kesinlikle 2 lig takımları icçi önerilir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yilmaz Volkan BeŞ Tane 20 Sİ Var Fener Altyapİsİndan Kesİnlİkler Alİnnnnnnnnnnnnnnn
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yilmaz Volkan BeŞ Tane 20 Sİ Var Fener Altyapİsİndan Kesİnlİkler Alİnnnnnnnnnnnnnnn

14. Default

zlatan ibrahimovic interi yönetiyorum adam aynen gol makinası adrianoyla beraber.

ibraimovic bir sezonda ortalama 20 25 gol atıyor paranız bolsa kesin alın

16. Default

bence en iyi forvet lyon da ki fred 1-2 sezon sonra nerdeeyse butun gucleri full full oluyo ve hiç pozisyon kacırmıyo frikikleridee iyi herkese tavsiye ederim

carlıos tevez
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    fernado cavenaghi

ibrahimovic ben chelsea'ye aldım 45 macta 72 gol attı gerisini düsünün artık sampiyonlar ligindede 21 gol attı

a.kerzhakov bence

ben Artık ayrıca konu actım dikkat cekmek için lucarelli diyorum.iki sezonda toplam 109 gol 31asist 29 macın adamı olmus bi adam.hiç de sakatlanmıyo alın zaten nerdeyse bütün özellikleri 15 ve üzeri dehset deli manyak ama büyük takımlarda denemedim fenere aldım bjk gs gider

bende parise cavenaghiyi aldım lig bitince tum kupalar dahil 48 gol attı 30 macta

Henry tabiki

Nesil
    2006
    Yer
    giresun

en iyi forvet fred deneyin derim hem çok genç 7 8 sezon oynatırsın en az 30 gol atar toplamda

Lucarelli, Bernacci, Araboni, Uğur Yıldırım..bunları tek geçerim..

Nesil
    2006
    Yer
    giresun

uğur yıldırımı ben az önce aldım beleş bakalım nasıl oynayacak 1 temmuzda imza atacak beleş topcuda iyi oluyor

bey ler saçmalamayın aghaowa ennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ffffforvettttttttt

bence zlatan ibrahimovic

yabancı robinho adriano martins torres

türk tuncay ahmet kuru nihat

fiyatı önemsemezsek
    zlatan oyunda ilahtır.frikik,penaltı,uzaktan şut,penaltı adam her türlü atıyor

Quote Originally Posted by mgokalparslan View Post
    fiyatı önemsemezsek
    zlatan oyunda ilahtır.frikik,penaltı,uzaktan şut,penaltı adam her türlü atıyor
    kardeş her çeişt gol atabilir ama ilahtır falan bu tür şeyleri kullanmasak daha iyi olacak.dine biraz saygı gösterelim dimi.

Sayfa 11 / 12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Mesaj Yetkileri